Admiral Vladivostok
6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
Amur Chabarovsk
Utorok 06.01.2015, 08:00 • Fetisov hall • KHL

Sledovali sme priemerný, ale zaujímvaný zápas KHL. V zápase jednoznačne dominovali domáci hráči, ktorí si pripísal povinne 3 body. Domáci vyhrávali už po prvej tretine 2:0. Po druhej tretina bolo 4:1 a o osude zápasu bolo rozhodnuté. Amur neprekročil svoj tieň a len potvrdil, že na poslednom mieste celej súťaže nieje náhodou. Ja sa s vami pre dnešok lúčim a prajem vám pekný sviatočný deň. (10:18:22)

60:00

59:00
    Posledná minúta tretej tretiny a trúfam si povedať, že aj zápasu.
    Michajl FISENKO - 6:3

57:48
    Chabarovsk dal gól!
    Hostia upravú stav stretnutia!
    MICHAJL FISENKO nastrelil domáceho hráča, ktorý si dal vlastný gól.
    Asistencie: Dmitrij Tarasov

57:39
    Vylúčenie domácich. Osipov dostáva 2 minúty zadržanie.

56:54
    Zakázané uvoľnenie Amuru.

55:46
    Amur v pásme domácich, ale ich akcia končí nepresnou prihrávkou.
    Niclas BERGFORS - 6:2

53:47
    Vladivostok dal gól! NICKLAS BERGFORS prestrelil Pečurského a puk sa dokotúľal do bránky! Domáci už kráľujú na ľade a víťazstvo už majú isté.
    Asistencie: Richard Gynge, Ilya Zubov
    Tom WANDELL - 5:2

52:38
    Vladivostok dal gól! Pravepodobne rozhodujúci gól zápasu! TOM WANDELL zlomil odpor súpera strelou z kruhov a zvyšuje vedenie domácich!
    Asistencie: Enver Lisin, Konstantin Makarov

51:27
    Orlov bojuje v pásme domácich ako drak! Nasadenie hostí je diametrálne odlišné ako na začiatku zápasu.

50:00
    POsledná desaťminútovka a pohľadná akcia Lisina, ktorá končí v palačke Pečurského.

48:43
    Bergfors sa dostal až pred Pečurskeho, ten jeho strelu vyrazil, k dorážke sa dostal Zubov, ale netrafil bránu.

48:11
    Hra prerušená, zakázané uvoľnenie Admiralu Vladivostok.

47:22
    Hostia očividne po góle ožili, nahodili puk do pásma domácich a Admiral má teraz problém dostať sa vôbec z pásma.

46:54
    Lisin mohol ukľudniť svojích spoluhráčv, ale hosťujúci brankár jeho pokus vyrazil betónom.

Lissko

Góly a asistencie: 12. Ušenin (Gorškov, Kuzmin), 20. Kolář (Zubov, Gynge), 28. Lisin (Makarov), 35. Zemčjonok, 53. Wandell (Lisin, Makarov), 54. Bergfors (Gynge, Zubov) – 37. Mantyla (Lugin, Haščák), 46. Lugin (Tarasov), 58. Fisenko (Tarasov)

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Kolář, Heshka, Osipov, Glažkov, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov, Li – Bergfors, Gynge, Zubov – Lisin, Makarov, Wandell – Vla. Ušenin, Vja. Ušenin, Gorškov – Ivanov, Sigarjov, Gorošanskij
    Amur Chabarovsk: Borisov (od 35.Pečurskij) – Ježov, Safronov, Rjazancev, Mantylä, Loginov, Těrjajev, Kurbatov, Baškirov – Fisenko, Tarasov, Lugin – Miklík, Krysanov, Haščák – Orlov, Achmetov, Šafigulin – Litovčenko, Kopjenko, Železňov

Rozhodca: Anisimov, Kulakov – Sazonov, Chubykin