DVTK Miškovec
5:1 (3:0, 2:0, 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
Nedeľa 04.01.2015, 18:00MOL liga

V tomto zápase Zámky nestačili na svojho súpera Miškolc, ktorému podľahli 5:1 a tak sú to domáci, ktorý si do tabuľky pripisujú 3 body.
    Ďakujem za pozornosť. Prajem príjemný zvyšok večera. (20:15:49)

60:00

59:47
    Weissmann strieľa svoju poslednú strelu v tomto zápase, ale aj tá končí iba v lapačke Bálizsa.

59:14
    Pri puku sú hostia, ale nedarí sa im prejsť do útočného pásma.

58:09
    Faith sa snažil dostať do individuálneho nájazdu, ale nepodarilo sa mu to.

57:45
    Púchovský iba nahodil puk.

56:55
    Hrá sa nám tak štyria proti štyrom.

55:46
    Weissmann inkasuje 2 minúty za nedovolené bránenie a Dudas za údery.

55:33
    Boyle a Becze sa hrnuli do prečíslenia, ale zastavili ich obrancovia.

54:45
    Čaládi iba nahodil puk do útočného pásma a odchádza striedať.

53:37
    Do nájazdu sa dostal najprv Šiška, potom Ďuriš, ale bezvýsledne.

53:12
    Puk má na svojej hokejke Láda, ale Krajčoviča nedokázal prekonať.

52:03
    Becze sa hrnul do nájazdu ale puk končí na Krajčovičovej hrudi.

51:48
    Cohen ťahá puk po pravej strane ale nenašiel spoluhráča pred bránkou.

51:02
    Na jednej strane do skúsil Šiška a na druhej Dansereau, ale neskórovali.

49:13
    Miškolc sa dostal do prečíslenia, ale Roczanovovi sa nepodarilo prekonať Krajčoviča.

48:51
    HC Nové Zámky dali gól!

ERIK WEISSMANN po prihrávke Čaládiho strelou do pravého horného rohu znižuje skóre na 5:1!
    Asistencia: Erik Čaládi.

48:15
    Faith výbornou strelou tesne míňa bránku Bálizsa.

46:47
    Nagy po prihrávke Tótha trafil iba pred ním stojaceho obrancu.

45:10
    Podstavekovu strelu chytá brankár do vyrážačky.

44:35
    Rejžek tvrdou strelou triafa Bálizsa do vyrážačky.

43:12
    Dudas ďalšou strelou z diaľky trafil žrďku.

43:02
    Metcalfe sa natlačil pred Krajčoviča, ale nedokázal nič vymyslieť.

42:17
    Štefanka nedokázal prekonať svojou strelou Bálizsa.

41:15
    Na druhej strane to skúsil Frolík, ale pochodil takisto ako jeho súper.

40:51
    Szilágyi sa snažil prekvapiť Krajčoviča z diaľky, ale netrafil bránu.

40:27
    Roczanov vyhodil puk do útočnej tretiny a odchádza striedať.

40:01

Tretia tretina sa začne približne o 19:40.

Máme za sebou druhú tretinu zápasu. V tejto časti boli opäť výraznejším mužstvom domáci, avšak aj Zámkom sa podarilo dostať do pár pekných šancí. V tejto tretine sa podarilo streliť gól Dudasovi a Boylovi. A tak je stav 5:0.

40:00

39:00
    Ostáva nám minúta do konca druhej tretiny.

38:30
    Vyzerá to tak, že Miškolc sa už v tejto tretine nepokúsi streliť svoj šiesty gól, tempo hry je pomalé.

37:38
    Robert Brandis putuje na trestnú lavicu za hákovanie a Juraj Faith za nešportové správanie.

37:11
    Miškolc dal gól!

Krajčovič po strele Cohena vyrazil puk,avšak len na hokejku KEEGANA DANSEREUA a ten opäť prekonáva Krajčoviča!
    Asistencie: Zachary Cohen, Tihamér Becze.

36:42
    Cohen strelou z dvoch metrov trafil Krajčoviča do betónu.

36:00
    Miškolc sa usadil v útočnej tretine a skúša znova prekonať Krajčoviča.

34:55
    Ďuriš putuje na trestnú lavicu za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

34:25
    Štefanka prihral Klobučníkovi ten strelou z prvej sa snažil prekonať Bálizsa, ten ale puk iba vyrazil, ku dorážke sa už však nikto nedostal.

33:40
    Miškolc sa previnil postavením mimo hry.

32:50
    Weissmann sa rútil do rýchleho protiútoku po pravej strane avšak neskóroval.

32:09
    Miškolc sa usadil v útočnej tretine.

31:37
    Láda skúsil strelou z modrej prekonať Krajčoviča, ale minul bránu.

31:00
    Hrudík to skúsil z ľavej strany, ale nepodarilo sa mu nič vymyslieť.

30:50
    Na druhej strane to skúsil Brandis, ale na prvý gól Nových Zámkov si musíme počkať.

29:17
    Nagy sa ocitol osamotený pred Krajčovičom, ale nepodarilo sa mu skórovať.

28:19
    Klobučník odchádza na trestnú lavicu za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

27:45
    Na druhej strane do skúsil Popovics, výborná obrana mu to však nedovolila.

27:10
    Weissmann sa dostal až pred brankára, ale Bálizsa nedokázal prekonať.

26:28
    Sucharda prihral Hurtajovi, ale ten minul bránu.

25:52
    Hra sa nám prelieva z jednej strany na druhú.

24:40
    Ku puku sa dostal Fliszár, ale Ďuriš mu nedovolil nič s ním vymyslieť.

23:48
    Zámkom sa podarilo usadiť útočnej tretine a hľadajú recept na prekonanie pozornej obrany Miškolca.

23:25
    Frolík to tentokrát skúsil strelou popod betóny, ale ani toto sa mu nepodarilo.

22:59
    Weissmann prihral Frolíkovi, ale puk letel tesne mimo bránu.

22:40
    Tentokrát to skúsil Baron, ale ani tomu sa nepodarilo prekonať výborne brániaceho Bálizsa.

22:31
    Čaládi skúšal strelou z modrej prekonať Bálizsa, ale nepodarilo sa mu to.

21:19
    Zámky hrajú s piatimi hráčmi.

20:38

Dudas ťahal puk popri mantineli po pravej strane, pred bránkou našiel MATTHEW BOYLA a strelou do pravého horného rohu zvyšuje na 4:0!
    Asistencie: Jesse Ray Dudas, Keegan Dansereau.

20:01

20:00

19:45
    Dudas vystrelil a jeho strelu stihol zblokovať Faith.

19:19
    Trest dostáva Krajčovič za neho na trestnú lavicu odchádza Púchovský. Domáci budú hrať presilovku 5 na 3.

18:38
    Král odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.

18:35
    Teraz to skúšali v útočnom pásme Dudas spolu s Cohenom, ale nepochodili.

17:50
    Z bezprostrednej blízkosti to skúšal Weissmann, ale všetko vyriešil opäť pozorný Bálizs.

17:10
    Faith sa snažil znížiť, ale Bálizs si poľahky pripisuje zákrok proti jeho strele.

15:29

Na konci peknej súhry domácich je JESSE RAY DUDAS, ten dostal peknú prihrávku od Beczeho a nekompromisne pridáva tretí gól!
    Asistencie: Tihamér Becze, Keegan Dansereau.

15:00
    Domáci majú výhodu presilovej hry 4 proti 3. Dokážu skórovať?

14:36
    Hrudík fauluje a je vylúčený za nedovolené bránenie.

13:55
    Na trestnú lavicu odchádzajú domáci Tóth za hákovanie a hosťujúci Brandis za údery. Hrať sa bude tak 4:4.

13:08
    Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

12:54
    Takmer identicky pochodil aj Hurtaj. Miškolc sa bráni veľmi dobre.

12:15
    Huba vystrelil z veľkej diaľky, ale trafil iba pred sebou stojaceho obrancu.

11:08
    Dósa putuje na trestnú lavicu za podrazenie.

10:51
    Teraz vyskúšal pozornosť Krajčoviča, Dansereau jeho strela letela do ľavej časti brány, no hosťujúci gólman ju stihol vytlačiť a tak z toho gól nie je.

09:00
    Cohen pribráva Beczemu, ten posunul puk Metcalfovi, ale ten zo vzdialenosti štyroch metrov netrafil bránu.

07:16
    Hajós a Danserau išli do prečíslenia, ocitli sa sami pred brankárom ale ten si pripísal ďalší úspešný zákrok.

06:38
    Szilágyi vystrelil na Krajčoviča, hosťujúci brankár jeho strelu vyrazil, ale iba ku Sagertovi, no ten v dobrej pozícii nepridal tretí gól.

06:25
    Miškolc má zápas plne pod kontrolou. Hostia sa dostávajú do šance len veľmi ťažko.

06:02

Dudas nasišle spoza brány voľného TYLERA METCALFA a ten strelou do hornej časti brány prekonáva Krajčoviča.
    Asistencie: Jesse Ray Dudas, Tihamér Becze.

05:28
    Cochenov sa snažil pred bránkou nájsť Boyla, ale nepodarilo sa mu to, Krajčovič tentokrát zasiahnuť nemusí.

04:00
    Tentokrát to skúsil Láda, ale Krajčovič si pripisuje ďalší skvelý zákrok.

03:28
    Roczanov prihral Szilágyimu, ale skvelý Huba dokázal v poslednej chvíli zasiahnuť.

02:43
    Zámky sú stále pod obrovským tlakom hráčov z Miškolcu, v dnešnom stretnutí hostia ešte nič nevymysleli.

02:18
    Boyle strelou z modrej sa pokúsil prekvapiť Krajčoviča, ale nepodarilo sa mu to.

01:59
    Popovics a Nagy si prihrávali v útočnej tretine, ale nedokázali nič vymyslieť.

01:11
    Miškolc kombinuje v útočnej tretine, tentokrát to na Krajčoviča skúsil Tóth, tomu sa však skórovať nepodarilo.

00:30

Máme tu rýchly gól dnešného stretnutia! Boyle prihrával z ľavej strane TIHÁMEROVI BECZEMU a ten otvoril skóre dnešného zápasu.
    Asistencie: Matthew Boyle, Jesse Ray Dudas.

00:19
    Ako prvému sa podarilo vystreliť Cohenovi, ale Krajčovič jeho strelu dokázal pokryť.

00:01

Obe mužstvá sú už na ľadovej ploche, stretnutie sa o pár sekúnd môže začať.

Miškolc JJSE: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Metcalfe, Cohen, Becze – Gőz, Sagert, Tóth, Dansereau, Hajós – Láda B., Vojtkó, Popovics, Nagy K., Miskolczi – Ritó, Dósa, Roczanov, Szilágyi, Fliszár

Nové Zámky: Cikánek (Krajčovič) – Hrudík, Šiška, Podstavek, Čaládi, Faith – Huba, Baron, Hurtaj, Weissmann, Frolík – Sucharda, Král, Brandis, Púchovský, O. Štefanka – Ďuriš, Rejžek, Klobučník

Rozhodca: Kincses, Halassy – Soós, Kormos.

V sobotu zverenci trénera Chlebca nastúpia na dlho očakávaný zápas 2. ligy proti Dubnici. V nedeľu zase bielo- zelení cestujú na zápas MOL ligy do Miškolcu. Zápas v Dubnici je na programe o 17:00 a v Miškolci o 18:00.

Úvod nového roka bude pre Novozámčanov obzvlášť náročný, veď v januári odohrajú dovedna 15 zápasov (11 MOL liga, 4 druhá liga).

Nové Zámky sa aktuálne držia na 2. mieste, pričom na 1. Miškolc strácajú iba 2 body a majú narovnako bodov, ako tretí Dunaujvároš.
    MOL Liga je tak vzácne vyrovnaná a o postupe do play off, respektíve o priamom postupe do semifinále môže rozhodnúť každý zápas.

Posledný vonkajší zápas v MOL lige odohrali Novozámčania práve na ľade v Miškolci, keď 28.12.2014 prehrali 5:2. S "ľadovými medveďmi" túto sezónu nemajú dobrú bilanciu, keď v štyroch vzájomných zápasoch získali len dva body.

Najproduktívnejším hráčom Miškolcu je Tihamér Becze, ktorý zaznamenal 39 bodov, na strane Nových Zámkov je to Martin Frolík so 40 bodmi.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 1. Becze (Boyle, Dudas), 7. Metcalfe (Dudas, Becze), 16. Dudas (Becze, Dansereau), 21. Boyle (Dudas, Dansereau), 38. Dansereau (Cohen, Becze) – 49. Weissmann (Čaládi)

DVTK Miškovec: Bálizs (Duschek) – Boyle, Dudas, Metcalfe, Cohen, Becze – Gőz, Sagert, Tóth, Dansereau, Hajós – Láda B., Vojtkó, Popovics, Nagy K., Miskolczi – Ritó, Dósa, Roczanov, Szilágyi, Fliszár
    HC MIKRON Nové Zámky: Krajčovič (Cikánek) – Hrudík, Šiška, Podstavek, Čaládi, Faith – Huba, Baron, Hurtaj, Weissmann, Frolík – Sucharda, Král, Brandis, Púchovský, O. Štefanka – Ďuriš, Rejžek, Klobučník

Rozhodca: Kincses, Halassy – Soós, Kormos