SR 18 – Lipt. Mikuláš 3:8 (kon.) | Michalovce – Topoľčany 6:0 (kon.) | Trnava – Senica 3:2 (kon.)
Detva – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Bardejov – P.H.K. 3b Prešov 6:1 (kon.)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
3:8 (1:2, 2:4, 0:2)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 04.01.2015, 17:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

56:15
    Macík putuje na trestnú lavicu a bude sa nám tak hrať 4 na 4.

55:07
    A ďalšie vylúčenie! Opäť putuje na trestnú lavicu Sloboda a opäť je to za podrazenie.

52:34
    Sloboda teraz dostáva 2 minúty za podrazenie a domáci budú hrať opäť v oslabení.

48:38
    Ale pozor! Za krosček dostáva 2 minúty Kadlubiak a mladíci si zahrajú presilovú hru o dvoch hráčov!

47:55
    Teraz pre zmenu vylúčenie na druhej strane. Holiga dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

45:34
    A ďalšie vylúčenie mladíkov! Struška- 2 minúty nedovolené bránenie.

40:23
    Sádecký putuje na trestnú lavicu za sekanie. Pridajú hostia ďalší gól?

33:55
    Vadovič putuje na trestnú za vrazenie na mantinel. Využijú hostia aj túto presilovú hru?

24:38
    Za sekanie odchádza na trestnú lavicu Mezovský. Presilovú hru budú hrať domáci.

22:03
    Za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza Jendroľ.

10:38
    Chyba pri striedaní mladíkov, za ktorú budú pykať tým, že budú hrať v oslabení!

06:50
    Prvú presilovku si zahrajú aj hostia, pretože na trestnú lavicu ide Ondrušek za hákovanie.

00:47
    Máme tu prvú vylúčenie v dnešnom stretnutí. Za podrazenie putuje na trestnú lavicu Števuliak. Mladíci si tak zahrajú početnú výhodu.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Tomáš Fiala

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 15. Valent (Pokorný), 31. Bodák (Trška, Oško), 37. Buček (Vadovič) – 6. Poliaček (Piatka, Uhrík), 12. Uhrík (Janči), 25. Macík (Kadlubiak, Trochta), 29. Bartík (Macík, Kuric), 30. Števuliak (Trochta), 34. Poliaček (Uhrík, Piatka), 43. Holiga (Kuric, Macík), 47. Macík (Trochta, Janček)

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Húska (30. Cibulka)- Vadovič, Hatala Pokorný, Kolesár, Bodák, Trška, Jendroľ, Themár- Sloboda, Hecl, Hatala, Valent, Horváth, Buček, Oško, Struška, Andrisík, Ondrušek, Žiak, Mihalko.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý- Černý, Holiga, Kadlubiak, Nitriansky, Janči, Mezovský, Oravec, Moravčík- Kuric, Macík, Bartík, Janček, Trochta, Števuliak, Piatka, Poliaček, Uhrík.

Rozhodca: Snášel- Farkaš, Pribula.