Florko Košice – Prešov 4:5 (1:2 po s.n.) | Grasshoppers Žilina – M-Šport Trenčín 7:5 (kon.) | Slávia Nitra – Lido Bratislava 3:12 (kon.)
FBC Grasshoppers AC UNIZA
7:5 (3:2, 2:2, 2:1)
M-Šport Salming Team Trenčín
Sobota 03.01.2015, 18:00 • Športová hala Rosinská • Salming extraliga

59:47
    Žilina dala gól!

MARTIN GRLICKÝ završuje hetrik. Otočený chrbtom k bráne zo vzduchu po medzi nohy triafa prázdnu bránu hosti.
    Bez asistencie.

56:12

MARTIN GRLICKÝ po peknej individuálnej akcii pridáva svoj druhý gól v zápase a posiela kobylky do tesného vedenia 6:5.

44:25
    M-Šport Salming Team Trenčín dáva gól!
    Juraj Matejka predviedol peknú individuálnu akciu, keď prešprintoval obrancov domácich a zoči voči brankárovi posunul loptu na voľného MIROSLAVA MIKOLAJA, pre ktorého už nebol problém trafiť odkrytú bránu.
    Asistencia: Juraj Matejka

38:13
    Za hrubosť si odsedí dve minúty Richard Francl.

37:33
    MIROSLAV MIKOLAJ strelou ku tyčke znižuje na 5:4.
    Asistencia: Patrik Pastorek.

36:30
    Vavrica sa teraz rútil na Žákechovu bránu, no v rozhodujúcom momente mu lopta skočila a gól z toho nebol.

31:00
    Po Galovičovej strele teraz zvonila žŕdka. Kobylky sú momentálne aktívnejšie a snažia sa zvýšiť svoj náskok na rozdiel troch gólov.

29:01
    Grlický opäť výbornou prihrávkou našiel Ondrejmišku, ktorý však netriafa prázdnu bránu.

28:01
    Za vrážanie si dvojminútový trest odpyká Pastorek.

27:40

Marián Galovič poslal krížnu prihrávku voľnému PETROVI ONDREJMIŠKOVI, ktorý strelou z prvej zvyšuje na 5:3.
    Asistencia: Marián Galovič.

24:17
    Po strele Róberta Deja, sa k odrazenej lopte dostal MICHAL BUGÁR, ktorý poslal loptu do siete.
    Asistencia: Róbert Dej.

22:50
    Grlický teraz hľadal krížnou prihrávkou nabiehajúceho Leláka, ktorý to však nemal na strelu z prvej, no jeho strela aj tak narobila Žákechovi problémy.

22:15

Martin Trunek vybojoval loptu v súboji z obrancom, následne posunul loptu na voľného LUKÁŠA MIŠENDU, ktorý strelou do rohu brány zvyšuje na 4:2.
    Asistencia: Martin Trunek.

19:05
    Do konca prvej tretiny zostáva necelá minúta. Po Baránekovej strele od polovice ihriska zvonila žŕdka.

16:10
    Z trestnej lavice naskakoval vylúčený Pastorek, ktorý zachytil prihrávku Nováka a rútil sa na Turiakovu bránu. V šanci však zlyhal, jeho strela mierila mimo troch žrdí.

14:43
    Presilovú hru štyroch proti trom nakoniec M-Šport využíva zásluhou RÓBERTA ŠEVČÍKA, ktorý po nahrávku Juraja Matejku strelou ku tyčke znižuje na 3:2.
    Asistencia: Juraj Matejka.

14:08
    Hostia si teraz nedali pozor na disciplínu. Za prílišnú aktivitu pred bránou si Pastorek vyslúžil dvojminútový trest za hrubosť.

13:08
    Veneny sa teraz snažil niečo vyriešiť u rozhodcu, no vyslúžil si za to len dve minúty plus osobný trest za nešpotové správanie.

13:08
    Výsledkom toho bol ale zbytočný faul Leláka, ktorý si teraz odsedí dve minúty za bránenie v hre.

11:27

RICHARD FRANCL prudkou strelou do horného rohu brány, prestrelil všetko čo mu stálo v ceste.

10:28

Strela od polovice ihriska z otočky končí zásluhou MARTINA GRLICKÉHO v bráne hostí.
    Asistencia: Veneny.

10:10
    Po strele Juraja Matejku sa pred bránkou najlepšie zorientoval RÓBERT ŠEVČÍK, ktorý dorazil vyrazenú loptičku za Turiakov chrbát.

09:31

Nepresnú prihrávku v strede ihriska zachytil Michal Hrin, ktorý vysunul do nájazdu nabiehajúceho PETRA ONDREJMIŠKU, ktorý strelou ku tyčke posiela kobylky do vedenia.
    Asistencia: Michal Hrin.

Juraj Kubička

Góly a asistencie: 10. Ondrejmiška (Hrin M.), 11. Grlický (Veneny), 12. Francl, 23. Mišenda (Trunek), 28. Ondrejmiška, 57. Grlický, 60. Grlický – 11. Ševčík (Matejka), 15. Ševčík (Matejka), 25. Bugár (Dej), 38. Mikolaj (Pastorek), 45. Mikolaj (Matejka)

FBC Grasshoppers AC UNIZA: Turiak (Kružel) – Baránek, Hrin M., Veneny, Kvasnica, Lelák, Hrin A. – Galovič, Novák, Ondrejmiška, Trunek, Grlický, Vavrica, Francl, Hruška.
    M-Šport Salming Team Trenčín: Žákech (Melicher) – Matejka, Mikolaj, Šupák, Ševčík – Pastorek, Dej, Fleger, Kallo,Bugár, Záhradník.

Rozhodca: Cibík, Tomáš