Atlético Madrid – Levante 3:1 (kon.) | Sevilla – Vigo 1:0 (kon.) | Elche – Villarreal 2:2 (kon.)
La Coruña – Bilbao 1:0 (kon.) | Malaga – Almería 1:2 (kon.)
Elche CF
2:2 (2:2)
Villarreal CF
Sobota 03.01.2015, 20:00 • Štadión Manuela Martíneza Valera, Elx, Španielsko • Španielska LaLiga

Tak a je dobojované. Zápas sa skončil nerozhodne 2:2, a tak si oba tímy do tabuľky pripísali po jednom bode. Za domácich sa presadili Jonathas, Rodriguez a za hostí skórovali Vietto a Uche. Elche sa po zápase nachádza na 20.mieste, Villarreal na 6.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (21:48:07)

90+2

90+1
    Villarreal stále tlačí svojho súpera, no nevie sa presadiť cez hustý obranný blok Elche.

90
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 2 minúty!

89
    Do konca riadneho hracieho času ostáva už iba jedna minúta. Som zvedavý koľko minút nadstaví hlavný rozhodca Clos Gómez.

87
    Oba tímy chcú vyhrať, no zatiaľ to vyzerá na deľbu bodov.

86
    Šanca Villarrealu! Prišla chyba hráčov Elche, bol tam center zľava, k zakončeniu sa dostal J.dos Santos a jeho pokus bol tesne pred brankárom jedným z brániacich hráčov zblokovaný na roh.

85
    Nedovolený zákrok hosťujúceho Gaspara, domáci budú mať výhodu priameho kopu.

84
    Striedanie v tíme Elche: ihrisko opúšťa Rodrigues, jeho miesto zaujme Coro.

83
    Žltá ponorka to nechce vzdať, no teraz to prehnala s agresivitou. Voľný kop pre domácich.

82
    Center hosťujúceho Costu nenašiel v pokutovom území žiadneho z hráčov v žltom drese. Elche sa zmocňuje lopty.

81
    Villarreal kombinuje na útočnej polovici ihriska. Je to veľmi pekný futbal, no zakončenie neprichádza zatiaľ.

79
    Domáci Jonathas sa odhodlal k strele spoza pokutového územia, jeho pokus skončila vedľa.

78
    Hostia vybojovali rohový kop. Ten už bol aj rozohraný, lenže v pokutovom území kraľoval brankár Tyton, ktorý loptu chytil.

77
    Striedanie v tíme Elche: ihrisko opúšťa Rodriguez, jeho miesto zaujme .

76
    Center hostí zľava do pokutového územia, stopér domácich Pelegrin odvrátil na roh.

75
    Do konca riadneho hracieho času ostáva približne 20 minút. Podarí sa niektorému z tímov streliť gól?

75
    Cisma (Elche) videl žltú kartu za nedovolený zákrok.

Marek Farkaš

Góly: 27. Jonathas, 35. Rodriguez – 12. Vietto, 18. Uche

Karty:   29. Pasalic (ELC), 38. Jonathas (ELC), 47. Pelegrin (ELC) – 7. Ruiz (VLR), 49. Costa (VLR)

Elche CF: Tyton – Suarez, Lomban, Pelegrin, Cisma – Pasalic, Gonzalez – Fajr, Rodrigues (84.Coro), Rodriguez (77.Niguez) – Jonathas
    Náhradníci: Coro, Fragapane, Freixanet, Herrera, Niguez, Peral, Roco
    Tréner: Fran Escribá

Villarreal CF: Asenjo – Gaspar, Paulista, Ruiz, Costa – Gomez, Trigueros (65.dos Santos G.), Bruno, Cheryshev – Uche (74.dos Santos J.), Vietto
    Náhradníci: Sánchez, dos Santos G., dos Santos J., Dorado, Rukavina, Gerard, Espinosa
    Tréner: Marcelino García Toral

Rozhodca: Carlos Clos Gómez – Javier Aguilar Rodríguez, Luis Fernando Marco Martínez