Buffalo – Florida 0:2 (kon.) | NJ Devils – Montreal 2:4 (kon.) | Pittsburgh – Tampa Bay 6:3 (kon.)
Carolina – Philadelphia 2:1 (kon.) | Minnesota – Toronto 3:1 (kon.) | Colorado – Edmonton 2:1 (2:0 po s.n.)
Calgary – NY Islanders 1:2 (kon.) | Anaheim – St. Louis 4:3 (kon.) | Boston – Ottawa 2:3 (po pr.)
LA Kings – Nashville 6:7 (po pr.)
Anaheim Ducks
4:3 (1:0, 2:3, 1:0)
St. Louis Blues
cz Sobota 03.01.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

52:08
    Paul Stastny je na trestné lavici na dvě minuty za držení.

44:25
    Jori Lehtera vyloučen na dvě minuty za podražení.

35:39
    Za zdržování hry vyloučen Sami Vatanen. Více než minutu hrají hosté přesilovku o dva hráče. Krušné chvíle čekají domácí borce.

34:59
    Vyloučen Kyle Palmieri na dvě minuty za podražení. St. Louis dostává další příležitost přesilové hry.

31:07
    Vyloučen Francois Beauchemin na dvě minuty za podražení. Přesilovka pro hostující celek.

27:58
    Vyloučen za učebnicové seknutí do hole Alexander Steen.

17:58
    Za bitku vyloučeni na pět minuty Ryan Reaves a Clayton Stoner. Oba zmizeli v útrobách stadionu, zamířili rovnou do šaten. Konec třetiny se totiž blíží.

08:24
    Vyloučen hráč Anaheimu Kyle Palmieri na dvě minuty za vražení na hrazení.

05:51
    Vyloučen hostující Jori Lehtera na dvě minuty za nedovolené bránění.

03:17
    Vyloučen Devante Smith-Pelly na dvě minuty za držení hole. Hosté mají k dispozici přesilovou hru.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 7. Getzlaf (Maroon, Perry), 26. Palmieri (Kesler, Beleskey), 31. Cogliano (Thompson, Lovejoy), 51. Beleskey (Vatanen) – 23. Oshie (Steen, Backes), 27. Shattenkirk (Stastny, Lehtera), 37. Steen (Tarasenko, Shattenkirk)

Anaheim Ducks: Andersen (Bryzgalov) – Lovejoy, Fowler, Lindholm, Beauchemin, Vatanen, Stoner – Perry, Getzlaf, Maroon – Beleskey, Kesler, Smith-Pelly – Silfverberg, Cogliano, Thompson – Jackman, Rakell, Etem
    St. Louis Blues: Brodeur (Allen) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Butler, Cole, Jackman – Oshie, Backes, Steen – Tarasenko, Lehteram Ott – Reaves, Stastny, Jaškin – Lapierre, Berglund, Pääjärvi

Rozhodca: Hebert, Pollock- Heyer, Kovachik

Diváci: 17174