Ferreira – Rio Ave 1:2 (kon.) | Marítimo – Braga 2:1 (kon.) | Lisabon – Praia 3:0 (kon.)
Gil Vicente – Porto 1:5 (kon.)
Gil Vicente FC
1:5 (0:1)
FC Porto
cz Sobota 03.01.2015, 21:15 • Estádio Cidade de Barcelos • Primeira Liga
    Druhá žlutá pro Alexe Sandra, který tušil, že půjde dříve do sprch.

90
    A zápas po skluzu pod nohy soupeře nedohraje ani Alex Sandro. Ten stihl obě žluté karty v ještě kratším rozmezí než Jander v prvním poločase!

83
    Žlutou kartu dostává Alex Sandro (FC Porto).

54
    Žlutou kartu dostává Diogo Viana (Gil Vicente FC).
    Faul Jandera, druhá žlutá znamená konec a Jander jakoby tomu nevěřil.

38
    Jander si opravdu nedal pozor a po osmatřiceti minutách míří po šlapáku a druhé žluté kartě ze hřiště. Po inkasovaném gólu je to pro Gil Vicente další velká rána.
    Energické gesto Jandera a následná žlutá karta.

20
    Prvním potrestaným hráčem v zápase je Jander, který k zemi skolil Andera Herreru a odpískaný faul ještě doprovodil energickým gestem.

Petr Jiříček

Góly: 76. Goncalves – 36. Casemiro, 55. Martins Indi, 70. Brahimi, 80. Óliver Torres, 87. Jackson Martínez

Karty:   20. Jander (GIL), 54. Diogo Viana (GIL) – 83. Alex Sandro (PRT)   38. Jander (GIL) – 90. Alex Sandro (PRT)

Gil Vicente FC: Adriano Facchini – Gabriel, Pek’s, Enza-Yamissi, Evaldo – João Vilela, Luís Silva – Diogo Viana, Paulinho, Jander – Simy
    Náhradníci: Patterson – Gladstone, Caetano, Avto, Goncalves, Batista

FC Porto: Fabiano – Danilo, Maicon, Martins Indi, Alex Sandro – Casemiro, Herrera, Óliver Torres – Brahimi, Jackson Martínez, Tello
    Náhradníci: Andrés Fernández – Evandro, Adrián, Aboubakar, Marcano, Quintero, Quaresma

Rozhodca: Nuno Almeida