Ferreira – Rio Ave 1:2 (kon.) | Marítimo – Braga 2:1 (kon.) | Lisabon – Praia 3:0 (kon.)
Gil Vicente – Porto 1:5 (kon.)
FC Paços Ferreira
1:2 (0:1)
Rio Ave FC
cz Sobota 03.01.2015, 17:00 • Estádio da Capital do Móvel (Kapacita : 6 404) • Primeira Liga

90+3
    Hosté budou potřetí střídat. Hřiště opouští Ukra a místo přenechává na poslední minutky Nuno Lopesovi.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě 5 minut.

85
    Hosté budou podruhé střídat. Hřiště opouští střelec prvního gólu Hassan a místo přenechává Esmaelovi.

84
    Žlutou kartu v dnešním utkání vyfasoval také hostující útočník Hassan.

79
    Domácí budou potřetí střídat. Hřiště opouští Minhoca a místo přenechává Romeuovi.

78
    Ihned po vstřelení gólu dostává žlutou kartu hostující hráč Pedro Moreira.

78
    Ferreira právě vstřelila branku!
    Autorem branky je HÉLDER LOPES.

72
    Nyní si také poprvé vystřídají hosté. Hřiště opouští Diego Lopes a místo přenechává Del Vallemu.

68
    Domácí budou podruhé střídat. Ze hřiště odchází Bruno Moreira a místo něj nastupuje Cícero.

64
    Domácí budou poprvé střídat. Hřiště opouští Seri a místo přenechává Ribeirovi.

59
    Obrovská šance domácích! Edson Farias se řítil sám proti brankáři, ten proti němu vyběhl a skvělým zákrokem drží svému týmu dvoubrankový náskok!

50
    Cássio nyní zabránil skvělým zákrokem domácím vstřelit branku!

49
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je PEDRO MOREIRA.

47
    Ihned na začátku druhého poločasu vyfasoval žlutou kartu Wakaso.

43
    Autorem branky je AHMED HASSAN.

40
    Žlutou kartu vyfasuje od hlavního rozhodčího Hélder Lopes.

11
    Druhou žlutou kartu dnešního zápasu vyfasoval Ricardo.

4
    Sérgio Oliveira mohl poslat domácí do vedení už ve čtvrté minutě, penaltu však poslal na stranu, kam skákal Cássio a ten tuto penaltu chytá!