NJ Devils – Pittsburgh 3:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 4:3 (po pr.) | Carolina – Montreal 1:3 (kon.)
Boston – Detroit 5:2 (kon.) | Ottawa – Buffalo 5:2 (kon.) | Tampa Bay – Toronto 3:2 (kon.)
St. Louis – Colorado 3:0 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (kon.) | Chicago – Nashville 5:4 (1:0 po s.n.)
Dallas – NY Rangers 3:2 (kon.) | Arizona – Philadelphia 4:2 (kon.) | Calgary – LA Kings 2:1 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Toronto Maple Leafs
cz Utorok 30.12.2014, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

55:59
    Nepříjemnost pro Toronto. Booth odchází za hru vysokou holí na trestnou a Tampa si tak zahraje přesilovku.

51:23
    Je tu vyloučení a možnost pro Toronto. Killorn si odsedí dvě minuty za držení hole.

34:27
    Gardiner si pomohl držením, takže je vyloučen na dvě minuty a Bolts budou mít šanci jít do vedení.

25:30
    Za sekání si jde na dvě minuty sednout na trestnou Lupul. Tampa tak bude hrát přesilovku.

11:20
    Booth si jde odsedět dvě minuty za hru vysokou holí. Takže první přesilovka pro domácí tým.

07:58
    Je tu první vyloučení utkání. Šustr vyhodil puk do hlediště a jde na dvě minuty za zdržování hry.

Michal Sedláček

Góly a asistencie: 27. Callahan (Stamkos, Hedman), 30. Fillpula (Hedman, Callahan), 52. Stamkos (Carle) – 5. Santorelli (Kadri, Phaneuf), 8. Lupul (Bozak, Kessel)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Stralman, Hedman, Carle, Gudas, Barberio, Šustr – Drouin, Stamkos, Paquette – Palát, Johnson, Kučerov – Killorn, Filppula, Callahan – Morrow, Boyle, Connolly.
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Gibson) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Polák, Rielly, Holzer – Lupul, Bozak, Kessel – van Riemsdyk, Kadri, Santorelli – Booth, Holland, Clarkson – Ashton, Smith, Winnik.