Tottenham – Manchester United 0:0 (kon.) | Southampton – Chelsea 1:1 (kon.) | Aston Villa – Sunderland 0:0 (kon.)
Hull City – Leicester 0:1 (kon.) | Manchester City – Burnley 2:2 (kon.) | QPR – Crystal Palace 0:0 (kon.)
Stoke City – West Bromwich 2:0 (kon.) | West Ham – Arsenal 1:2 (kon.) | Newcastle – Everton 3:2 (kon.)
West Ham United
1:2 (0:2)
Arsenal FC
Nedeľa 28.12.2014, 16:00 • Upton Park, London • Anglická Premier League

Je dobojované! Arsenal sa v súboji s mestským rivalom darilo a teší sa z víťazstva 1:2 a dôležitých troch bodov. Víťazný gól patrí nakoniec Welbeckovi, ktorý sa presadil pred koncom prvého polčasu. V tom druhom za domácich v 55.minúte znížil Kouyaté, ale to už bolo všetko. (17:56:07)

90+6

90+6
    K lopte sa dostal pri tyčke Valencia, ale zakončil tesne nad brvno!

90+5
    Po faule Coquelina je tu ďalšia štandartka pre domácich a do šestnástky opäť uteká brankár Adrian.

90+4
    Centrovaná lopta našla len hráčov Arsenalu a tak sa domáci nedostali do zakončenia.

90+4
    Song sa ocitol po faule na zemi a je tu štandartka pre West Ham.

90+2
    Následný roh domácim nevyšiel, ale stále sa držia pri lopte.

90+2
    Predviesť sa teraz musel Szczesny, keď nepríjemne dorážal Nolan. Brankár hostí zachránil jasný gól.

90+1
    Rozhodca nadstavuje 5 minút!

90
    Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Alex Oxlade-Chamberlain, prichádza Calum Chambers.

89
    West Ham získava rohový kop. Demel chcel odcentrovať, ale Gibbs dobre zapracoval.

88
    Ďalšia žltá karta putuje na konto domáceho tímu. Za faul ju dostal Reid.

86
    Protiútok hostí zakončil z hranice pokutového územia Oxlade – Chamberlain a len tesne minul pravú tyč!

85
    Sánchez zahrával štandartku hostí spoza šestnástky, ale jeho pokus zastavil múr.

85
    Striedanie v tíme Arsenal FC: z ihriska odchádza Danny Welbeck, prichádza Kieran Gibbs.

84
    Navyše Tomkins za svoj faul dostáva žltú kartu.

83
    Domáci sa tlačia dopredu, ale tam sa im už nedarí dostať do šance cez pozornú obranu Arsenalu.

82
    Čas sa neúprosne kráti a tak musia kladivári pridať ak chcú dnes získať aspoň jeden bod za prípadnú remízu.