Tottenham – Manchester United 0:0 (kon.) | Southampton – Chelsea 1:1 (kon.) | Aston Villa – Sunderland 0:0 (kon.)
Hull City – Leicester 0:1 (kon.) | Manchester City – Burnley 2:2 (kon.) | QPR – Crystal Palace 0:0 (kon.)
Stoke City – West Bromwich 2:0 (kon.) | West Ham – Arsenal 1:2 (kon.) | Newcastle – Everton 3:2 (kon.)
Hull City AFC
0:1 (0:1)
Leicester City
Nedeľa 28.12.2014, 16:00 • KC Stadium (Hull) • Anglická Premier League

Je tu koniec nesmierne dramatického zápasu. Leicester dokázal zvíťaziť najtesnejším rozdielom nad Hull City AFC, po góle z prvého polčasu. Druhý polčas sa niesol v znamení obrovského tlaku domáceho tímu, videli sme nastrelené žrde ale aj nevyužité veľké šance. Druhý polčas nám tiež priniesol 2 červené karty, po jednej na oboch stranách. Bol to dramatický zápas plný krásnych momentov a chýbali len góly.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:56:30)

90+5

90+5
    Prebieha posledná minúta zápasu a loptu majú hostia.

90+4
    A sily na ihrisku sa vyrovnali. Quinn mieri pod sprchy za hru rukou, keď ňou podržal loptu pred nabiehajúcim hráčom hostí.

90+4
    Domácim to dnes jednoducho nejde. Zlý priamy kop a následne lopta v 16ke Leicesteru ale gól z toho nie je.

90+3
    Toto bude nebezpečné. Drinkwater fauloval hráča domáceho tímu a je z toho priamy kop pre Hull z 25 metrov.

90+2
    Tak predsa len ešte sa domáci pokúšajú niečo spraviť s týmto zápasom. Ale hostia sa už bez problémov oslobodzujú.

90+1
    Zo začiatku to vyzeralo na nudný zápas ale druhý polčas sa nesie v znamení obliehania 16ky hostí a obrovského tlaku Hullu. Ten už zrejme rezignoval a lopta je v strede ihriska.

90+1
    Nadstavovať sa bude 5 minút.

90
    Tak teraz je to doslova peklo v 16ke Leicesteru. Ďalší rohový kop tento krát z druhej strany a po ňom Hernández z rovných 5 metrov strieľa vysoko na tribúnu. Neuveriteľné čo dnes zahodil tento hráč.

89
    Po červenej karte nasledoval priamy kop, ktorý hostia odvrátili na rohový kop.

88
    A hostia budú tento zápas dohrávať s 10mi hráčmi. Po sprchy mieri po druhej žltej karte Konchesky.

87
    Niektoré pokusy domáceho tímu dostať loptu dopredu sú už trochu zúfalé. Je to nakopávanie lopty dopredu prakticky z každej pozície.

86
    Hostia sa oslobodzujú len na niekoľko sekúnd a Hull okamžite získava loptu a ide dopredu. Hernández skúsil vypáliť z veľkej vzdialenosti ale Hamer si s jeho strelou poradil.

85
    Opäť v útoku domáci, ktorí sa snažia nakopávať loptu do 16ky Leicesteru. Domáci diváci sú vo vytržení a sledujú veľké trápenie svojich hráčov. Hostia držia skvelý výsledok s veľkou dávkou šťastia.

84
    Hernández sa dostal do šance ale Hamera nedokázal prekonať. Nasledoval rohový kop a potom ten istý hráč nastrelil žrď brány Leicesteru a Livermore vypálil presne do gólmana hostí. Neuveriteľné momenty sa dejú v Hully.

83
    Naozaj veľký tlak teraz vytvárajú domáci hráči ale čas na vyrovnanie sa kráti a oni stále prehrávajú 0-1.

82
    Hráči Leicesteru dostali loptu až k McGregorovi a Hull City musí začínať novú akciu na vlastnej polovici.

81
    Domáci stále pred 16kou Leicesteru, obliehajú bránu Hamera ale hráči v modrom sa dokážu brániť a stále vypichnú loptu pri finálnej prihrávke.