Piatok 19.12.2014, 20:30 • Coface Arena, Mainz • Nemecká Bundesliga

90+2
    Striedanie hostí. Trávnik opúšťa práve Ribéry a na jeho miesto príde Weiser.
    Arjen ROBBEN - 1:2

90
    Bayern dal gól! Neuveriteľné. Domáci to nevydržali a v poslednej minúte riadneho hracieho času dostávajú gól. Presadil sa ARJEN ROBBEN po prihrávke do 16ky Mainzu od Bernata, následne loptu Robbenovi posunul ešte Muller a holandský útočník skóroval do odkrytej brány.

86
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza Malli a prichádza Slišković.

81
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza Blasis a prichádza Patrick Pflücke .

78
    Striedajú aj domáci. Odchádza Koo a prichádza Diaz.

77
    Striedanie hostí. Odchádza Götze a prichádza Pizarro.

73
    Pekne zahraný priamy kop Bayernu ale gól z toho nebude. Nasledoval rohový kop ale ani ten radosť hosťom nepriniesol a tak musia začínať novú akciu na vlastnej polovici.

60
    Žltá karta pre hráča domáceho tímu. Vidí ju Koo za faul pred vlastnou 16kou.

50
    Obrovská šanca domáceho tímu. Malli sa rútil sám na Neuera ale technickou strelou ho nedokázal prekonať. Brankár Bayernu skvele zasiahol a drží remízu 1-1.

48
    Prvá žltá karta zápasu. Vidí ju Soto po faule na Götzeho.

40
    Do konca prvého polčasu ostáva už iba 5 minút. Karius vykopáva dopredu a do skvelej šance sa pred Neuera dostal Malli. Lopta bola ale príliš rýchla a brankár Bayernu ju skryl vo svojich rukaviciach.
    Bastian SCHWEINSTEIGER - 1:1

24
    Bayern dal gól! A je vyrovnané ! A treba povedať, že naozaj nádhernou strelou z priameho kopu v podaní BASTIANA SCHWEINSTEIGERA, ktorý poslal loptu nechytateľne do pravého horného rohu domácej brány. Naozaj krásna strela, ktorá znamená vyrovnanie.
    Elkin SOTO - 1:0

21
    Mainz dal gól! V Mainze sa fanúšikovia môžu tešiť. Domáci tím totiž vyhráva po góle ELKINA SOTA, ktorý prekonal z dosť veľkého uhla brankára Neuera. Soto dostal z ľavej strany presnú prihrávku od Okazakiho do 16ky a tam v sklze poslal loptu do siete Bayernu.

13
    Muller sa po peknom centri ocitol v dobrej šanci v 16ke Mainzu ale zaváhal, a tak je z toho iba rohový kop pre hostí.

5
    Po veľmi peknej akcii sa mohli domáci tešiť z gólu ale domáce publikum jasalo zbytočne, kedže gól neplatí kvôli ofsajdu. Domáci ale pohrozili pred Neuerom a dnes budú zrejme zdatným súperom.