NJ Devils – Ottawa 0:2 (kon.) | Minnesota – Boston 2:3 (po pr.) | Vancouver – Dallas 0:2 (kon.)

Ottawa právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Hosté vyhodili kotouč a Gelinas si myslel, že se bude jednat o zakázané uvolnění, ale to se mýlil. Za brankou vybojoval puk MacArthur a poslal ho před prázdnou branku, kde byl zcela volný KYLE TURRIS. Asistence: Clarke MacArthur a Mark Borowiecki.

59:12
    Aderson se dostal ke kotouči a vyhodil ho přes celé hřiště, Vypadalo to hodně nadějně, ale puk minul branku jen o několik centimetrů.

58:56
    Ďáblové si berou oddechový čas!

58:39
    New Jersey Devils to zkouší bez brankáře.

47:08
    Jágr se dostal do hry a i hned co skočil na led dostal načasovanou kolmici. Český útočník ještě z levého kruhu přihrával na Gomeze, který z protějšího kruh trefil boční tyčku.

45:58
    Zajac dokázal v oslabení uniknout, ale na záda mu dýchal Karlsoon. I přesto se ale dokázal útočník druhé formace prokličkovat do blízkosti Andersona. Jeho následné zakončení skončilo jen těsně mimo branku.

44:57
    Jágr (NJD) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Po delší době mají početní výhodu k dispozici i hosté.

38:39
    Turris (OTT) dostává dvě minuty za držení hole. Devils mají k dispozici pátou přesilovku.

33:03
    Chiasson (OTT) dostává dvě minuty za nesportovní chování. Další početní výhoda pro domácí.

24:24
    Jágr zcela osamocen dostal přihrávku mezi kruhy, ale jeho střela z první mířila jen do připraveného Anderson. Velká šance.

20:19
    Gryba (OTT) dostává dvě minuty za hákování. Ďáblové budou hrát 15 vteřin přesilovku 5 na 3.

18:37
    Opět je to Ryan (OTT), který dostává dvě minuty, tentokrát za podražení. Druhá početní výhoda pro domácí. Podaří se jim přesilovku využít?

13:30
    Ryan (OTT) dostává dvě minuty za sekání. Uvidíme tedy i první početní výhodu New Jersey.
    Kyle TURRIS - 0:1

02:47
    Hosté na nic nečekají a po třinácti vteřinách přesilové hry skórují. Clarke MacArthur dostal přesnou přihrávku na modrou, odkud vyslal tvrdou střelu. Před brankou ještě kotouč za záda domácího brankáře tečoval KYLE TURRIS, který svou tečí otevírá stav dnešního utkání. Asistence: Erik Karlsson a Mark Stone.

02:24
    Merrill (NJD) dostává dvě minuty za zdržování hry. Uvidíme první přesilovou hru hostů.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 3. Turris (Karlsson, Stone), 60. Turris (MacArthur, Borowiecki)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Helgeson, Merrill, Židlický, Gelinas, Harrold – Gomez, Henrique, Jágr – Eliáš, Zajac, Havlát – Ruutu, Gionta, Ryder – Tootoo, Josefson, Bernier
    Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Borowiecki, Karlsson, Cowen, Ceci, Phillips, Gryba – MacArthur, Turris, Stone – Hofman, Zibanejad, Ryan – Greening, Legwand, Michálek – Condra, Lazar, Chiasson

Rozhodca: St. Pierre, Watson – Amell, Murphy