NJ Devils – Ottawa 0:2 (kon.) | Minnesota – Boston 2:3 (po pr.) | Vancouver – Dallas 0:2 (kon.)
New Jersey Devils
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Ottawa Senators
cz Štvrtok 18.12.2014, 01:10 • Prudential Center, Newark • NHL

44:57
    Jágr (NJD) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Po delší době mají početní výhodu k dispozici i hosté.

38:39
    Turris (OTT) dostává dvě minuty za držení hole. Devils mají k dispozici pátou přesilovku.

33:03
    Chiasson (OTT) dostává dvě minuty za nesportovní chování. Další početní výhoda pro domácí.

20:19
    Gryba (OTT) dostává dvě minuty za hákování. Ďáblové budou hrát 15 vteřin přesilovku 5 na 3.

18:37
    Opět je to Ryan (OTT), který dostává dvě minuty, tentokrát za podražení. Druhá početní výhoda pro domácí. Podaří se jim přesilovku využít?

13:30
    Ryan (OTT) dostává dvě minuty za sekání. Uvidíme tedy i první početní výhodu New Jersey.

02:24
    Merrill (NJD) dostává dvě minuty za zdržování hry. Uvidíme první přesilovou hru hostů.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 3. Turris (Karlsson, Stone), 60. Turris (MacArthur, Borowiecki)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Helgeson, Merrill, Židlický, Gelinas, Harrold – Gomez, Henrique, Jágr – Eliáš, Zajac, Havlát – Ruutu, Gionta, Ryder – Tootoo, Josefson, Bernier
    Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Borowiecki, Karlsson, Cowen, Ceci, Phillips, Gryba – MacArthur, Turris, Stone – Hofman, Zibanejad, Ryan – Greening, Legwand, Michálek – Condra, Lazar, Chiasson

Rozhodca: St. Pierre, Watson – Amell, Murphy