Olympiakos – Malmö 4:2 (kon.) | Juventus – Atlético Madrid 0:0 (kon.) | Liverpool – Bazilej 1:1 (kon.)
Real Madrid – Razgrad 4:0 (kon.) | Monaco – Zenit 2:0 (kon.) | Benfica – Leverkusen 0:0 (kon.)
Dortmund – Anderlecht 1:1 (kon.) | Galatasaray – Arsenal 1:4 (kon.)
Galatasaray S.K.
1:4 (0:3)
Arsenal FC
Utorok 09.12.2014, 20:45Liga majstrov

Arsenal Londýn bol v tomto zápase lepším mužstvom a už v prvom polčase rozhodol o svojom víťazstve a v druhom polčase iba kontroloval hru a výsledok. (22:35:59)

90+2
    Lukas PODOLSKI - 1:4

90+2
    Arsenal FC dal gól! Gól strelil LUKAS PODOLSKI.

90+1
    Szczesny odkopuje od svojje brány.

90
    Nastavovať sa budú 2 minúty.

90
    Začala nám plynúť posledná minúta zápasu bez nadstaveného času.
    Wesley SNEIJDER - 1:3

88
    Galatasaray dal gól!
    WESLEY SNEIJDER to trafil krásne a predsa len sa domáci dočkali. Tak dnes nám padol už durhý nádherný gól.

87
    A domáci budú mať výhodu priameho kopu spoza šestnástky. Veľmi nebezpečná vzdialenosť.

86
    Sneijder zahral priamy kop priamo na bránu, ale hosťujúci brankár výborne loptu vyrazil.

85
    Zápas sa nám už iba dohráva, no domáci by radi strelil gól. Budú kopať rohový kop.

83
    Hostia sa nikam neponahľajú a tak poslali loptu brankárovi Szczesnemu, ktorý naťahuje čas.

81
    Arsenal Londým krátkymi prihrávakmi drží loptu vo svojej moci a nič nenasvedčuje tomu, žeby domáci dnes strelili aspoň jeden gól.

79
    A opäť obrovská šanca domácich, ale ani tentokrát nedokázali prekonať hosťujúceho brankára.