Olympiakos – Malmö 4:2 (kon.) | Juventus – Atlético Madrid 0:0 (kon.) | Liverpool – Bazilej 1:1 (kon.)
Real Madrid – Razgrad 4:0 (kon.) | Monaco – Zenit 2:0 (kon.) | Benfica – Leverkusen 0:0 (kon.)
Dortmund – Anderlecht 1:1 (kon.) | Galatasaray – Arsenal 1:4 (kon.)
Juventus Turín
0:0 (0:0)
Atlético Madrid
Utorok 09.12.2014, 20:45 • Juventus Stadium (Turín) • Liga majstrov

Je tu koniec zápasu v Turíne medzi Juventusom a Atléticom, ktorý končí 0-0. Gól sme dnes nevideli a treba povedať, že najmä v posledných minútach to bol vyslovene nudný zápas ale Juventus postupuje a domáci priaznivci sa radujú. Atlético nič nepokazilo, pripisuje si remízu a dnes to bol zápas v tréningovom tempe.
    To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte dobrú noc. (22:34:23)

90+2

90+1
    Polovica nadstaveného času je za nami. Lopta na polovici Atlética.

90+1
    Hlavný rozhodca nadstavuje 1 minútu.

90
    Obaja tréneri sa zrejme rozhodli nestriedať a nás čaká posledná minúta zápasu.

89
    Tak pri týchto prihrávkach na vlastnej polovici Juventusu môžu niektorí fanúšikovia rýchleho futbalu asi aj zaspať. Olympiakos však zvýšil na 3-2 a tak si musia dať domáci pozor.

88
    S istotou môžeme povedať, že Atlético Madrid sa stane víťazom skupiny A. Juventus zrejme postúpi z druhého miesta.

87
    Blíži sa záver zápasu. Pirlo, Tévez Lichtsteiner to sú hráči medzi ktorými behá lopta v posledných sekúndách.

86
    Veľmi pokojný záver v Turíne. Loptu už majú znova hráči domáceho celku ale veľmi pomaličky si prihrávajú na vlastnej polovici.

85
    Dnes si mnoho fanúšikov Atlética nenašlo cestu do Turína. Časť tribúny vyhradená pre sektor hostí je takmer úplne prázdna. Loptu majú po faule hráči Atlética ale sú na vlastnej polovici.

84
    Obaja tréneri vyčkávajú so striedaniami. Lopta na kopačkách hráčov Juventusu a tí to znova skúšajú z vlastnej polovice.

83
    Pogba to skúsil z veľkej vzdialenosti a nebol to márny pokus. Lopta letela tesne vedľa ľavej žrde ale Moyá ju len kontroloval pohľadom.

82
    Lopta je na polovici Atlética. V grécku je znova remíza a tak môžu byť v Juventuse o niečo pokojnejší.

81
    64%-36% to je držanie lopty v prospech Juventusu. Domáci dnes naozaj dominujú ale nedokážu sa presadiť. Zatiaľ je to len držanie lopty a pokusy o útok ale naozajstnú šancu si dokázali vypracovať azda len 2 krát.

80
    Do konca zápasu ostáva 10 minút. Loptu majú hráči Juventusu a Pogba končí na zemi po faule. Llotente sa už pýta späť na ihrisko.

78
    Llorentemu ide krv z nosa po zrážke s hráčom Atlética. Všetko je však vporiadku, Llorente je za čiarou v rukách lekárov a my sleduje hru.

77
    Raul Garcia fauloval v 16ke Juventusu a tak sa končí aj akcia Atlética. Do konca zápasu ostáva zhruba 15 minút a zatiaľ čakáme na prvý presný zásah.