Pardubice – Litvínov 6:4 (kon.) | K. Vary – Olomouc 2:3 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 3:2 (kon.)
Zlín – Slavia 7:4 (kon.) | Sparta Praha – Třinec 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Hradec Králové 2:1 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.)
HC Kometa Brno
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Mountfield HK
cz Nedeľa 30.11.2014, 17:00 • Hala Rondo • Tipsport extraliga (ČR)
    Jakub KOREIS - 2:1

25:36
    Kometa právě vstřelila branku!
    Obrovský tlak Komety přináší další branku v síti Kacetla! Hosté se snad dvě minuty bránili ve vlastním obranném pásmu, až se k puku dostal JAKUB KOREIS, agresivně ho protlačil do brankoviště a ještě agresivněji do hostující brány. Kometa si bere vedení znovu na svoji stranu. Asistence: Jan Hanzlík, Antonín Honejsek.
    Lukáš VANTUCH - 1:1

22:23
    Mountfield právě vstřelil branku!
    Lepší vstup hostí do druhé třetiny přináší kýženou vyrovnávací branku. K volnému puku před brankářem Čiliakem se dostal LUKÁŠ VANTUCH a pohotově dopravil puk do volné klece. Obkroužený Čiliak byl zcela bez šance zasáhnout. Asistence: Peter Frühauf, Petr Beránek.
    Petr TON - 1:0

07:17
    Domácí celek otevírá po zásluze skóre dnešního zápasu. Po střele Hrušky z levého křídla se k odraženému puku mezi kruhy dostal PETR TON a pohodovou zadovkou poslal puk do sítě hostujícího Kacetla. Šťastný gól domácích, ke kterému si ale nejlepší střelec soutěže šel naproti! Asistence: Vojtěch Němec, Jan Hruška.

Pavel Kuba

Góly a asistencie: 8. Ton (Němec, Hruška), 26. Koreis (Hanzlík, Honejsek) – 23. Vantuch (Frühauf, Beránek)

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Kempný, Ptáček, Hanzlík, Dujsík, Dlapa, Kuboš, Hájek – Hruška, Němec, Ton – Káňa, Čermák (C), Honejsek – Burian, Koreis, Vondráček – Dočekal, Ostřížek, Mrázek.
    Mountfield HK: Kacetl (Kantor) – Vydarený, Pláněk, Dietz, Slovák, Mikuš, Frühauf – Šimánek (C), Mertl, Kudrna – Červený, Kukumberg, Dej – Vantuch, Tvrdík, Beránek – Nedvídek, Troliga, Kovářů.

Rozhodca: Polák, Hribik – Kis, Lučan