2:1 (1:1)
Moreirense FC
cz Piatok 28.11.2014, 21:30 • Estádio Dom Afonso Henriques • Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště na shledanou. (23:31:50)

Utkání nám tedy končí za stavu 2:1. Prvních patnáct minut prvního poločasu byl lepší tým hostujících hráčů a také hned ve třetí minutě už vedli 0:1, když se po rohovém kopu prosadil Elízio. Dále ale už hráli jen domácí a ve 34.minutě vyrovnal z penalty André. Druhý poločas začali lépe hosté, kteří si vytvořili mnoho šancí, ale ani jednu nedokázali proměnit. Poté se na konci zápasu, konkrétně v 82.minutě prosadil na malém vápně hlavou střídající Álvez a zařídil domácím další 3 body z dnešního utkání.

Držení míče : 59% – 41%
    Střely celkem : 15 – 8
    Střely na branku : 4 – 5

90+5

90+5
    Hernani ještě vystřelil z hranice vápna na branku, jeho střela však míří vysoko nad branku.

90+5
    Assis dostává žlutou kartu za zdržování.

90+4
    Gerso znovu dal branku, ale ještě před tím si pomohl faulem.

90+3
    Gaspar nic nevymýšlí a míč nakopává daleko od branky.

90+2
    Domácí brankář nyní natahuje čas jak jen to jde.
    Nebezpečná situace před hostující brankou po rohu Mensaha.

90+1
    Mensah rozehrál rohový kop a nejvýše si naskočil Álvez a jen těsně minul levou tyč Marafonovi branky.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 5 minut!

90
    Právě se hraje poslední minuta základní hrací doby.

89
    Josué nyní vykopl míč z rukou jednoho z hostujících hráčů a tak vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.

88
    Hosté se ještě snaží, ale domácí se nyní brání jak jen se to dá.

87
    Domácí střídají potřetí. Hřiště opouští Tomané a místo přenechává Cafúovi.

86
    Žlutou kartu dostává také hostující brankář Marafona, který spadl poté co se ho Álvez ani nedotkl a tak žlutou kartu dostává za simulování.

86
    Nervy na konci zápasu pracují a střelec druhého gólu domácích nyní dostává žlutou kartu za zbytečně příliš mnoho řečí k rozhodčímu.
    Gersův gól pro údajný ofsajd neplatil.

85
    Nyní vstřelil gól hostující Gerso, bohužel pro něj mu byl odpískán ofsajd a domácí hráči si z hluboka oddechli
    Jonathan ÁLVEZ - 2:1