FC Dordrecht
0:4 (0:2)
Willem II Tilburg
cz Piatok 28.11.2014, 20:00 • GN Bouw Stadion, Dordrecht • Holandská Eredivisie

Souboj nováčků končí jednoznačným vítězstvím hostujícího Willemu II v poměru 0:4. Poslední Dordrecht byl v útoku neškodný a jeho obrana soupeři povolila čtyři zásahy z bezprostřední blízkosti. Hosté vykročili za třemi body už v úvodu a v 16. minutě vedli po trefách Armenterose a Sahara 0:2. Dva góly celek z Tilburgu přidal také ve druhé půli, podruhé v zápase se trefil Armenteros a v úplném závěru pečetil skóre duelu střídající Ondaan. (21:57:34)

90+4
    Terell ONDAAN - 0:4

90+3
    Willem II právě vstřelil branku!
    V samém závěru zápasu střílí hosté ještě jeden gól! Centr na vzdálenější tyč vrátil před bránu Braber a TERELL ONDAAN míč z malého vápna doklepl do sítě. Kurto byl bezmocný.

90+2
    Hostujícímu Braberovi byl odmáván ofsajd.

90+1
    Rozhodčí Vink utkání prodlouží o tři minuty.

90
    Máme tu poslední minutu normální hrací doby. O vítězi zápasu je dávno rozhodnuto.

88
    Lieder se snažil sklepnout míč do křídla ten Voordemu, místo toho poslal hrací předmět do autu.

87
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Armenteros, přichází Robert Braber.

85
    Už se spíše dohrává, hosté získali autové vhazování.

83
    Přímý kop zahrával domácí Ojo, kapitán Dordrechtu poslal míč vysoko nad.

83
    Utkání se pomalu ale jistě blíží ke svému konci. Hosté už nikam nepospíchají a kontrolují třígólový náskok.

81
    Pisas hlavou pouze ťukl míč k brankáři Lamprouovi, který ho snadno sebral.

79
    Lieder prošel až do vápna jako tank, jeho střelu však stačil zblokovat kapitán Willemu Peters.

78
    Mimochodem, trestný kop van Haarena znamenal první střelu domácích v dnešním zápase, která směřovala mezi tyče.

77
    Van Haaren nevystřelil špatně. Lamprou se ale zaskočit nenechal a míč směřující pod břevno chytil.

76
    Hráči Dordrechtu tímto stylem hry soupeře zřejmě ukolébali a z ničeho nic si Pisas rovnal míč do dobré střelecké pozice. Peters ho fauloval a je z toho výhodná standardka pro domácí.