Zenit – Benfica 1:0 (kon.) | Malmö – Juventus 0:2 (kon.) | Atlético Madrid – Olympiakos 4:0 (kon.)
Razgrad – Liverpool 2:2 (kon.) | Leverkusen – Monaco 0:1 (kon.) | Bazilej – Real Madrid 0:1 (kon.)
Anderlecht – Galatasaray 2:0 (kon.) | Arsenal – Dortmund 2:0 (kon.)
Zenit Petrohrad
1:0 (0:0)
Benfica Lisabon
Streda 26.11.2014, 18:00 • Petrovsky Stadium, Petrohrad, Rusko • Liga majstrov

Tak a je dobojované. Z víťazstva sa tešia hráči Zenitu Petrohrad, ktorí v dnešnom stretnutí víťazia najtesnejším rozdielom 1:0. o jediný presný zásah sa v 79.minúte postaral domáci kapitán Danny, a zabezpečil tak pre svoje mužstvo pripísanie si troch bodov na svoje konto. Zenit Petrohrad sa po zápase nachádza na 2.mieste, Benfica Lisabon na 4.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (19:55:22)

90+4

90+3
    Dlho sa otáľalo s rozohrávkou priameho kopu, teraz sme sa k tomu dostali, lenže domáci sa dopustili útočného faulu. Jedna z posledných šancí Benficy.

90+1
    Tak a je tu aj červená karta. Po druhej žltej karte smeruje pod sprchy hosťujúci Luisao (Benfica Lisabon). Úplne zaslúžene.

90
    Nadstavený čas v 2.polčase sú 3 minúty!

89
    Stále je lopta ďaleko od domácej brány v rohu ihriska. Hulk po jednom zo súbojov padá, no nepíska sa a hostia už teraz nakopávajú loptu dopredu.

88
    Zenitu sa darí loptu držať ďaleko od vlastnej brány, uvidíme koľko nadstaví hlavný rozhodca Rizzoli.

87
    Domáci to rozohrali nakrátko a snažia sa zbierať v rohu ihriska sekundy. Následne Shatov vybojoval ďalší rohový kop pre svoje mužstvo.

86
    Hulk to opäť skúšal streleckým pokusom a dopadlo to rovnakým výsledkom. Teč a rohový kop pre Zenit Petrohrad.

85
    Útočník Petrohradu Rondon sa ocitol v ofsajde. Lopta pre Benficu, ktorá ju už nakopáva dopredu.

84
    Zenit sa snaží podržať loptu na svojich kopačkách čo najdlhšie a hlavne čo najďalej od brány Lodigina. Zatiaľ sa mu to darí.

83
    Domáci Garay odvrátil center na rohový kop. Ten už bol aj zahraný, lenže nič z neho nebolo, pretože sa útočným faulom prezentoval Luisao.

82
    Benfice ostáva niečo nad 10 minút aj s nadstaveným časom, aby vyrovnala. Bude to mať nesmierne ťažké, no nič nie je nemožné.

81
    Striedanie v tíme Benficy Lisabon: ihrisko opúšťa Samaris, jeho miesto zaujme John.
    Danny - 1:0

79
    Zenit Petrohrad dal gól!
    Tak až v 79.minúte sa diváci na Petrovsky Stadium dočkali prvého presného zásahu. Hulk našiel v pokutovom území peknou prihrávkou kapitána DANNYHO, ktorý sa pred brankárom Cesarom už nemýlil a strieľa gól. Zenit sa dostáva do jednogólového vedenia.

78
    Po pár odrazoch sa k lopte dostal čerstvý Derley, ktorý to skúšal nožničkami, lenže loptu netrafil a zasiahol jedného z domácich hráčov. Lopta pre domácich.