Chabarovsk – Vladivostok 2:1 (kon.) | Jekaterinburg – Ufa 3:0 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Omsk 0:4 (kon.)
Čeljabinsk – Togliatti 3:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Nižnekamsk 2:4 (kon.) | Dinamo Minsk – Soči 2:4 (kon.)
Kazaň – Barys 3:2 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 5:3 (kon.) | D. Moskva – A. Mytišči 3:2 (3:2 po s.n.)
Riga – Helsinki 3:4 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Avangard Omsk
Pondelok 24.11.2014, 15:00 • Metallurg Ice Arena • KHL

53:18
    Ljamin odchádza na trestnú lavicu za sekanie a domáci majú jednú z posledných šancí niečo s týmto zápasom spraviť.

52:28
    Vylúčenie na oboch stranách. Za domácich dostáva Batyršin 2 minúty za hrubosť a na strane hostí Perežogin taktiež 2 minúty za hrubosť,

43:42
    Vladimir Sobotka dostáva 2 minúty za podrazenie a domáci majú k dispozícii presilovku.

26:54
    Sergej Kalinin dostáva 2 minúty za podrazenie.

19:05
    Oscar Osala dostáva trest 5+ do konca zápasu za tvrdé vrazenie protihráča na mantinel. Nepríjemné oslabenie domáceho tímu.

16:09
    Alexander Perežogin dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

03:08
    Denis Kuljaš dostáva 2 minúty za sekanie.

Martin Platko

Góly a asistencie: 7. Kolarik (Popov), 21. Blaťák (Sobotka, Gustafsson), 22. Perežogin (Kuljaš), 56. Kuljaš

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Batyršin, Lee, Chabarov, Ibragimov, Malenkich, Tereščenko – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Osala, Kamenev, Brent – Jakuceňja, Pare, Kosov – Timkin, Junkov, Platonov, Kaletnik.
    Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Blaťák, Gustafsson, Kuljaš, Ljamin, Gluchov, Pivcakin, Kulik – Kalinin, Sobotka, Paršin – Mozer, Wandell, Lemťjugov – Kolarik, Popov, Perežogin – Pervušin, Neprjajev, Berdnikov, Semjonov.

Rozhodca: Gašilov, Hoffman – Lazarev, Otmachov