Atlético Madrid – Malaga 3:1 (kon.) | Eibar – Real Madrid 0:4 (kon.) | Barcelona – Sevilla 5:1 (kon.)
La Coruña – Sociedad 0:0 (kon.)
FC Barcelona
5:1 (1:0)
FC Sevilla
Sobota 22.11.2014, 20:00 • Camp Nou (Barcelona) • Španielska LaLiga

90
    Hlavný rozhodca Clos Gómez nadstavuje ešte dve minúty!

81
    Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Jordi Alba, prichádza Adriano.
    MESSI - 5:1

78
    Barcelona dala gól!
    Na svete je hattrick domáceho LIONEL MESSI! Argentínčan sa zmocnil lopty, podišiel bližšie ku bráne hostí, s loptou sa dostal až do 16-tky, kde presnou strelou po zemi umiestnil loptu ku ľavej tyčke a dáva gól na 5:1! Dnes je to veľkolepé predstavenie Lionela Messiho!

77
    Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Xavi, prichádza Rafinha.

76
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Bacca, prichádza Aspas.

75
    Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Luis Suárez, prichádza Pedro.
    MESSI - 4:1

73
    Domáci futbalisti sa dostali do rýchleho brejku, vzniklo prečíslenie 3 na 2, čo katalánci pohodlne využili na štvrtý gól v bráne hostí! Skvelú prihrávku od Suáreza dostal na pravú stranu LIONEL MESSI, ktorý kĺzačkou poslal loptu do brány a posiela svoj tím do vedenia 4:1! Ak nebolo rozhodnuté doteraz, tak teraz je už o víťazovi určite rozhodnuté!
    RAKITIĆ - 3:1

65
    Domáci dávajú gól na 3:1 a zrejme je už o víťazovi rozhodnuté, stať sa však môže ešte hocičo! Luis Suaréz sa dostal ku lopte na pravej strane v 16-tke hostí, perfektným centrom našiel nabiehajúceho IVAN RAKITIĆ, ktorý presnou hlavičkou poslal loptu do brány hostí. Gól ako bývalý hráč Sevilly samozrejme neoslavoval.

61
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Vidal, prichádza Deulofeu.

60
    Striedanie v tíme FC Sevilla: z ihriska odchádza Denis Suárez, prichádza Gameiro.

57
    Žltú kartu dostáva Mathieu (FC Barcelona).

52
    Žltú kartu dostáva Banega (FC Sevilla).
    NEYMAR - 2:1

49
    Domáci na nič nečakajú a veľmi rýchlo odpovedajú na inkasovaný gól a sú späť vo vedení o jeden gól! Barcelona zahrávala priamy kop, center do 16-tky hostí poslal Xavi, lopta dopadla presne na hlavu NEYMAR a ten posiela svoj tím presnou hlavičkou do vedenia 2:1!
    ALBA - 1:1

47
    Sevilla dala gól!
    Tak to je neuveriteľné! Hostia hneď v prvej minúte druhého polčasu z ničoho nič vyrovnávajú na 1:1! Ale tak to bolo veru naozaj kuriózny gól, domáci len neveriacky krútia hlavami čo sa to stalo, pretože Vitolo z ľavej strany poslal center do 16-tky domácich, lopta prepadla za obranu až ku JORDI ALBA, od ktorého sa lopta nešťastne odrazila do brány a na svete je tak nešťastný vlastenec!

Oba tímy spoločne s rozhodcovskou trojicou sú už späť na trávniku! Druhý polčas sa tak čoskoro začne!

45+1
    Hostia mohli v závere prvého polčasu inkasovať, ale domáci zahodili veľkú šancu, keď Alba perfektne získal v 16-tke hostí loptu, ale sám pred brankárom Betom zaváhal, lepšie povedané brankár hostí vytiahol skvelý zákrok, ktorým podržal svoj tím!

45
    Hlavný rozhodca Clos Gómez nadstavuje ku prvému polčasu ešte 1 minútu!

36
    Kapitán hostí Coke vidí prvú žltú kartu v zápase, keď nedovolene poslal k zemi Neymara.
    MESSI - 1:0

21
    Ku priamemu kopu sa postavil kto iný ako LIONEL MESSI, ktorý to zakrútil krásne do ľavého horného rohu a Barcelona vyhráva 1:0! Brankár hostí Beto sa za loptou naťahoval márne, na úspešný zákrok nemal šancu!

Oba tímy spoločne s rozhodcovskou trojicou prichádzajú na trávnik štadióna Camp Nou v Barcelone! Začiatok zápasu je už na spadnutie!

Miroslav Revaj

Góly: 21. Messi, 49. Neymar, 65. Rakitić, 73. Messi, 78. Messi – 47. Alba (vla.)

Karty:   57. Mathieu (BAR) – 36. Coke (SEV), 52. Banega (SEV)

FC Barcelona: Bravo – Daniel Alves, Jordi Alba, Piqué, Mathieu, Busquets, Xavi Hernández(K), Rakitić, Messi, Suárez, Neymar.
    Náhradníci: ter Stegen – Bartra, Adriano, Rafinha, Sergi Roberto, Pedro Rodríguez, El Haddadi.

FC Sevilla: Beto – Coke(K), Figueiras, Pareja, Daniel Carriço, Krychowiak, Aleix Vidal, Banega, Denis Suárez, Vitolo, Bacca.
    Náhradníci: Rico – Kolodziejczak, Reyes, Deulofeu, Mbia, Gameiro, Aspas.

Rozhodca: Clos Gómez – Pau Cebrián, Luis Marco – Gabriel Lozano