Vladivostok – Chabarovsk 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Novosibirsk 1:4 (kon.) | Soči – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.)
Novgorod – CSKA Moskva 3:4 (1:2 po s.n.)
Admiral Vladivostok
3:2 (3:0, 0:1, 0:1)
Amur Chabarovsk
Piatok 21.11.2014, 11:00 • Fetisov hall • KHL

59:37
    Murygin už putuje na striedačku a hostia hrajú v šestici!

59:21
    Tréner Amuru si berie oddychový čas.

56:40
    Veľká šanca na rozhodnutie! Enver Lisin unikal na bránku Murygina, ale na poslednú chvíľu sa vrátil hosťujúci obranca a zblokoval strelu.

53:55
    Murygin teraz výrazne podržal hostí svojim zákrokmi proti veľkým šanciam domáceho tímu!
    LUGIN - 3:2

50:27
    Chabarovsk dal gól!
    A už je to len o gól! Výsledkom dobrého napádania je zníženie hostí na 2:3. Loginov sa predral do útočného pásma po ľavej strane a potom poslal puk pred bránku, kde bol DMITRY LUGIN, ktorý prekonal Proskurjakova. Asistencie: Michael Fisenko, Alexander Loginov.

41:36
    Lenže teraz sa budú domáci musieť brániť. Enver Lisin dostáva 2 minúty za sekanie.

26:04
    Ale potom si už hostia vypracovali viacero šancí na gól! Sigarov tesne nedosiahol na prihrávku spoluhráča a potom Proskurjakov vychytal Taimiho.

25:13
    Enver Lisin oslabuje domácich, keď si odsedí 2 minúty za sekanie.
    TAIMI - 3:1

24:09
    Hosťom sa predsa len podarilo znížiť na 1:3. Postaral sa o to TOMMI TAIMI, ktorý odrazený puk poslal od modrej do bránky. Bez asistencie.

18:55
    Alexander Rjazancev dostáva 2 minúty za sekanie a Amur bude hrať pred koncom prvej tretiny v ďalšom oslabení.
    LISIN - 3:0

16:55
    Vladivostok dal gól!
    Presilovkový gól ešte musel potvrdiť videorozhodca. ENVER LISIN dostal puk na pravý kruh, odkiaľ z prvej poslal puk za bezmocného Murygina.

15:27
    Hosťujúci Ninimaki dostáva 2 minúty za sekanie.
    BERGFORS - 2:0

11:18
    Teraz to spravil domáci útočník NICLAS BERGFORS skutočne lišiacky. Puk si prevzal za bránkou a spoza nej ho zasunul za prekvapeného Murygina. Asistencie: Richard Gynge.
    SIGAREV - 1:0

02:19
    Ako prvý bol však prekonaný brankár Murygin! Súboj pri mantineli vyhral ANDREJ SIGAREV a pred brankárom Amuru predviedol účinný a rýchly blafák. Asistencie: Denis Osipov.

00:35
    Prvá šanca na strane hostí! Miklík dostal pred bránku prihrávku od Špirka, ale puk nedostal za brankára Proskurjakova!

Martin Platko

Góly a asistencie: 3. Sigarev (Osipov), 12. Bergfors (Gynge), 17. Lisin – 25. Taimi, 51. Lugin (Fisenko, Loginov)

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Osipov, Kolář, Beljakov, Heshka, Zemčjonok, Kuzmin, Lisov – Gynge, Zubov, Bergfors – Ugarov, Schutz, Lisin – Makarov, Grošansky, Sigarev – Sokolov, Ušenin Vj., Ušenin Vl.
    Amur Chabarovsk: Murygin (Borisov) – Terjajev, Taimi, Safronov, Loginov, Peretjagin, Ježov, Rjazancev – Miklík, Špirko, Tarasov – Haščák, Fisenko, Lugin – Orlov, Šafigulin, Ninimaki – Železnov, Litovčenko, Junkov.