Dukla – Zubří 31:24 (kon.) | Jičín – Karviná 26:25 (kon.)
26:25 (13:13)
HC Baník Karviná
cz Sobota 15.11.2014, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Ohlasy po zápase:

Aleš Babák, trenér HBC Ronal Jičín: "Věděli jsme, že je to pro nás strašně důležité zápas vzhledem k postavení v tabulce, takže nám velela povinnost vyhrát. Na druhou stranu jsme věděli, že nás nečeká lehký zápas. Karviná disponuje spojkami, které se dokáží prosadit. Nám se podařil vstup do utkání, pozornou obranou a slušným procentem střelby jsme se dostali do vedení vyššího vedení, ovšem potom Karviná převzala otěže a zaslouženě nás stáhla. Ve 2. poločase už to bylo kdo s koho, nesmírně si cením toho, že za stavu 20:23 jsme se nepoložili a v infarktovém závěru vyhrál šťastnější tým, ale za bojovnost jsme si vítězství zasloužili."

Jaroslav Hudeček, asistent trenéra HCB OKD Karviná: "Určitě dnes nevyhrálo lepší družstvo, spíše šťastnější. Tato prohra mě velmi mrzí a jsem zklamaný. V zápase se objevily menší niance v rozhodování, cítím se i ukřivděn. Nesouhlasím s vyloučením Libora Hanische třikrát v útočné fázi již během prvního poločasu. Jak říkám, dnes vyhrálo šťastnější družstvo, nikoliv lepší." (19:57:02)

60
    Konec zápasu. (26:25)

60
    Do konce zápasu chybí 44 vteřin. (26:25) (26:25)

60
    Lubomír Veřmiřovský snižuje na rozdíl jediné branky. (26:25) (26:25)

59
    Dnes to je zápas Bohumíra Skopala, co jde na bránu, tak v ní také skončí. (26:24) (26:24)

58
    Rychle však snižuje Tomáš Mlotek. (25:24) (25:24)

58
    Bohumír Skopal propálil vše, co mu stálo v cestě. (25:23) (25:23)

57
    Po výborném pasu od Filipa Veverky se prosazuje David Krahulec. (24:23) (24:23)

53
    Martin Lepieš vyrovnává, do konce zápasu chybí 7 minut a 30 vteřin. (23:23) (23:23)

51
    Bohumír Skopal snižuje ze sedmičky na rozdíl jediné branky. (22:23) (22:23)

50
    David Krahulec snižuje z pravého křídla. (21:23) (21:23)

48
    Michal Paululik zvyšuje vedení Karviné z pravého křídla, prosazuje se technickou střelou na přední tyč. (20:23) (20:23)

46
    Michal Paululik našel náhozem Tomáše Mlotka a ten už měl před sebou prázdnou branku. (20:22) (20:22)

46
    V krátkém časovém rozmezí jsou z domácího dresu vyloučení Martin Bareš a po něm i Martin Lepieš. (20:21) (20:21)

45
    Radim Chudoba proskočil obranou Jičína a posílá Karvinou do vedení. (20:21) (20:21)

43
    Radim Chudoba srovnává z nařízené sedmičky. (20:20) (20:20)

42
    Slavomír Mlotek se prosadil na druhé straně a snížil na rozdíl jediné branky. (20:19) (20:19)

42
    Lukáš Rychna se individuálně prosazuje a Jičín vede o 2 góly. (20:18) (20:18)

39
    Bohumír Skopal je neomylný, opět se prosazuje technickou střelou přes prsty. (19:18) (19:18)

38
    Radim Chudoba má také nabito ostrými, srovnává tvrdou střelou z pravé spojky. (18:18) (18:18)