Luxembursko – Ukrajina 0:3 (kon.) | Anglicko – Slovinsko 3:1 (kon.) | San Maríno – Estónsko 0:0 (kon.)
Rakúsko – Rusko 1:0 (kon.) | Moldavsko – Lichtenštajnsko 0:1 (kon.) | S. Macedónsko – Slovensko 0:2 (kon.)
Španielsko – Bielorusko 3:0 (kon.) | Švajčiarsko – Litva 4:0 (kon.) | Čierna Hora – Švédsko 1:1 (kon.)
Luxembursko
0:3 (0:1)
Ukrajina
cz Sobota 15.11.2014, 18:00 • Stade Josy Barthel, Luxembourg • Kvalifikácia ME

To je z mé strany vše a u další fotbalových přenosů se těším brzy nashledanou! (19:54:12)

Máme za sebou utkání ve kterém Ukrajina potvrdila roli favorita a vítězí 3:0! Domácí hrozili hlavně v první poločase, kde si vytvořili hned několik gólových příležitostí. Ukrajinci se dostali do vedení ve 33. minutě, kdy se trefil Jarmolenko. Ve druhém poločase již byli domácí neškodní a branky přidávali jen domácí. O všechny tři branky se postaral Andrej Jarmolenko, který podal mimořádný výkon, ostatně velmi dobrý výkop podala celá Ukrajinská jedenácka. Ukrajina si tak z Luxemburgu odváží všechny tři body!

90+3

90+3
    Timoščuk už míč na hrací ploše nestihl. Autové vhazování pro domácí.

90+2
    Po zásahu Fedeckije před da Mottou jde míč do zázemí.

90+1
    Mutsch fauloval na půlce Kovalčuka.

90
    Nastavovat se budou tři minuty!

90
    Na pravé straně Timoščuk hledal centrem ve vápně Jarmolenka. Výskok útočníka Kyjevu byl ale příliš nízký.

89
    Lucembruská obrana odvrací.
    Pokud Vás zajímá vše týkající se EURO 2016, v úterý 18. listopadu ve 12:00 SEČ proběhne odhalení oficiálního maskota.

89
    Joubert si teď před Budkivskije dovolil odvážnou kličku a míč mu ujel do zámezí. Roh pro Ukrajinu.

88
    Konopljanka byl evidentně faulován Jänische, ale rozhodčí nechává hru plynout dál.

87
    Hosté si v klidu předávají míč na polovině soupeře.

86
    Všechny možnosti střídání už oba týmy vyčerpali. Do konce zápasu nás ještě čeká i nastavením nějakých 7 minut.

85
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Denis Olijnyk, přichází Kyrylo Kovalčuk.

84
    Jarmolenko zpět na trávníku.
    Mužem zápasu nemůže být zvolen nikdo jiný, než Andrej Jarmolenko. Ukrajinský záložník dnes předvedl skvělý výkon, který korunoval hattrickem.