NY Rangers – Pittsburgh 5:0 (kon.) | Washington – Columbus 4:2 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 3:1 (kon.)
NY Islanders – Colorado 6:0 (kon.) | Montreal – Winnipeg 3:0 (kon.) | Florida – San Jose 4:1 (kon.)
St. Louis – Buffalo 6:1 (kon.) | Nashville – Edmonton 3:2 (kon.) | Chicago – Tampa Bay 3:2 (1:0 po s.n.)
Arizona – Dallas 3:4 (kon.) | Vancouver – Ottawa 4:3 (po pr.)
St. Louis Blues
6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
Buffalo Sabres
cz Streda 12.11.2014, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

54:18
    Deslauriers (BUF) neudržel nervy na uzdě a zcela zbytečně píchl do Tarasenka a dostává trest na 5minut + do konce utkání. O osudu dnešního utkání je zřejmě na 99% rozhodnuto.

49:32
    Síly na ledě se vyrovnají, za nedovolené bránění si půjde odpočinout na trestnou lavici Hodgson (BUF).

47:56
    Ne dlouho se hrálo v plném počtu na obou stranách. Za držení půjde zpytovat své svědomí nyní domácí Ott (STL).

45:20
    Za krosček dostává 2 minuty nepodmíněně Weber (BUF) a to může být rád, že nedostal trest vyšší, protože svým zákrokem poslal Steena přímo na brankovou konstrukci.

40:17
    Po další bitce je poslán na trestnou lavici Gunnarsson (STL). Buffalo tak bude hrát přesilovou hru.
    Za bitku jsou následně vyloučeni i Steen (STL) a McCormick se Stewartem (oba BUF).

33:11
    Následně byl ale naražen na mantinelem Colem a rozdali si to v pěstním souboji. tresty jsou následující: Cole (STL) dostává 2 minuty za hrubost + 5 minut za účast v šarvátce a trest do konce utkání. Ennis (BUF) obdržel také 5 minut za hrubost + do konce utkání. Na trestnou lavici dále usedají Steen (STL) a Zadorov (BUF) s pětiminutovým trestem za bitku.

08:37
    Za podražení putuje na trestnou lavici hostující Weber (BUF).

04:51
    Je tu první vyloučení zápasu. Myers (BUF) si půjde odpočinout na trestnou lavici za držení.

Ondřej Jícha

Góly a asistencie: 18. Lehterä (Tarasenko, Schwartz), 24. Lehterä (Tarasenko), 35. Lehterä (Schwartz, jackman), 57. Backes (Shattenkirk, Steen), 58. Lindström (Steen, Päjäärvi-Svensson), 59. Lindström (Steen, Shattenkirk) – 41. Ennis (Moulson, Stafford)

St. Louis Blues: Elliot (Allen) – Pietrangelo, Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Jackman, Cole – Backes, Stastny, Steen – Tarasenko, Lehterä, Schwartz – Lindström, Berglund, Päjäärvi-Svensson – Ott, Lapierrre, Porter. Trenér: Ken Hitchcock.
    Buffalo Sabres: Neuvirth (Enroth) – Myers, Gorges, Ristolainen, Zadorov, Strachan, Weber – Ennis, Girgensons, Moulson – Gionta, Mitchell, Flynn – Stewart, McCormick, Foligno – Stafford, Hodgson, Deslauriens. Trenér: Ted Nolan.

Rozhodca: Dwyer, Leggo – Gibbs, Grandt

Diváci: 17 570