Pondelok 10.11.2014, 17:30 • Podolsk Hero Aréna (kapacita 5,500 divákov) • KHL

S klaxónom prichádza druhý gól Dinama, o ktorom však rozhodne videorozhodca!

Domáci v plnom počte.

59:31
    Oddychový čas domácich.

59:31
    Sateri teraz skryl puk po strele od Pestuška, hra je prerušená a nasledovať bude vhadzovanie v obrannom pásme Víťazu.

58:29
    Domáci už toho asi veľa v oslabení nezmôžu, gól Višnevského bude zrejme v dnešnom meraní síl rozhodujúci.

58:01
    Posledné dve minúty tretej tretiny.

57:40
    Vylúčenie na domácej strane, na trestnú lavicu odchádza za podrazenie Soloduchin.

57:22
    Aj strela od Karsumsa končí zblokovaná na jednom z hráčov domácich, ktorým už veľa času na prípadný zvrat neostáva.

56:07
    Strela od Pestuška teraz zostrelila iba jedného z brániacich hráčov domácich, ktorý momentálne začínajú s rozohrávkou z vlastného obranného pásma.

54:44
    Domáci si v tejto presilovej hre dokázali vytvoriť niekoľko sľubných príležitostí, Jerjomenko však aj tentokrát podržal svoj tím a stav ostáva 0:1.

53:45
    Hostia v plnom počte.

53:26
    Domáci sa vrhli do útoku a mohli teraz pykať, po strele od Karpova je hra prerušená a vhadzovať sa bude v obrannom pásme Víťazu.

52:41
    Strela od Kempeho končí len na betóne pozorného Jerjomenka, následne sa domáci hokejisti nedokázali presadiť ani z dorážky.

51:45
    Domáci hokejisti budú mať ideálnu príležitosť vyrovnať! Po faule na Afinogenova odchádza na trestnú lavicu Tereščenko.

51:17
    Podarí sa domácim hokejistom vyrovnať? Do konca stretnutia ešte ostáva dosť veľa času. Remíza by tomuto stretnutiu svedčala viac.

48:53
    VIŠNEVSKIJ - 0:1

48:53
    Dinamo Moskva dalo gól!
    Gól strelil VIŠNEVSKIJ.
    Dinamo využíva presilovú hru! Domácim hokejistom sa podarilo vyhodiť puk, hostia sa však expresne rýchlo dostali späť do pásma, pričom do priestoru pred bránkou sa dostal Daugavins, ktorému však v ideálnej pozícii dokázal jeden z domácich obrancov vypichnúť puk, Daugavins však zabojoval a v priestore medzi kruhmi našiel Višnevského, ktorý strelou švihom prekonáva Sateriho.

48:19
    Hráči Víťazu vyhadzujú puk cez všetky čiary a Dinamo musí začínať od vlastného brankára.

48:04
    Vylúčenie vidíme tentokrát na domácej strane. Na trestnú lavicu odchádza za hákovanie Kučerjavenko, ktorý v obrannom pásme fauloval Karsumsa.

47:45
    Filip Novák teraz v rohu klziska vybojoval puk a Dinamo sa tak môže vydať do útoku.

46:30

46:23
    Kousal so streleckým pokusom, z hranice ľavého kruhu! Puk končí po zásahu brankára hostí na ochrannej sieti a hra je prerušená.

46:13
    Puk teraz končí v strednom pásme a presilová hra domácich sa blíži ku koncu.

45:10
    Afinogenov teraz zaviezol puk do útočného pásma, prešiel s ním poza bránu a našiel v ľavom kruhu Golovkova, ktorý vypálil z prvej, svojou strelou však našiel v bráne len pripraveného Jerjomenka.

44:30
    Šitikov si teraz svojou aktivitou vybojoval faul, aj keď možno nie zavinený, ale predsa, Jalasvaara končí na trestnej lavici, za hákovanie a Víťaz má k dispozícii presilovú hru.

43:05
    Afinogenov teraz nevedel čo s pukom a urobil to správne, nahodil ho na Jerjomenka, ten však nemal s týmto pukom veľké problémy.

42:36
    Golovkov je po nepríjemnom náraze na mantinel v páde v poriadku a v hre sa pokračuje ďalej.

42:03
    Veľká šanca domácich hokejistov, ktorý sa teraz dostali do prečíslenia, pričom Šitikov našiel prihrávkou Golovkova, ktorý však nedokázal zakončiť, pretože bol atakovaný brániacim hráčom Dinama a skončil na ľade po jeho zákroku.

41:47

41:17
    Hostia sa nevedia usadiť v útočnom pásme a domáci teraz vyhadzujú puk až ku Jerjomenkovi.

40:10
    Tretia tretina sa oficiálne začala, Dinamo má k dispozícii ešte niečo vyše minútovú presilovú hru o jedného hráča.

40:01

Čo chýba dnešnému stretnutiu medzi Podolskom a Dinamom Moskva? Azda len góly, všetky ostatné atribúty dobrého stretnutia tento zápas má. Na oboch stranách vidíme hokej s množstvom príležitostí a skvelé zákroky brankárov. Uvidíme čo nám prinesie tretia tretina a či sa dočkáme gólov, či zápas dospeje až do predĺženia, alebo sa rozhodne už v riadnom hracom čase. Zostaňte s nami a nič dôležité Vám neunikne.

40:00

39:41
    Golovikov fauloval za vlastnou bránkou a už sedí na trestnej lavici. Nepríjemný moment pre domácich. Dinamo bude mať v tretej tretine k dispozícii ešte 1:41 min. presilovej hry.

39:23
    Hostia si ku koncu druhej tretiny dokázali vytvoriť v útočnom pásme veľký tlak. Sateri musel zasahovať po strele od jedného z nich a výhľad teda nemal ideálny. Stav sa však nemení.

39:01
    Minúta do konca druhej tretiny.

38:22
    Dočkáme sa gólu ešte v druhej tretine? Jerjomenko dal teraz jasnú odpoveď po strele od Afinogenova, ktorú dokázal vyraziť hruďou a v hre sa pokračuje ďalej.

37:53
    Ďalší nešťastný moment na hosťujúcej strane. Gorovikov teraz inkasoval puk priamo do tváre, od jedného z jeho spoluhráčov a kapitán hostí už odchádza do šatne. Gorovikov minimálne v druhej tretine dohral.

37:06
    Mironov sa teraz dokázal natlačiť z pravej strany a zakončiť, jeho strelu však Sateri dokázal vyraziť, veľké šťastie pre domácich, že na dorážku nečíhal ani jeden z hráčov v bielo-modrých dresoch.

36:47
    Víťaz so zakázaným uvoľnením a hra sa tak presunie pred Sateriho.

35:48
    Kousal v ďalšej príležitosti, tentokrát volil pred prihrávkou strelu, ktorú však Jerjomenko vyráža betónom.

35:22
    Po ľavej strane sa teraz do útočného pásma natlačil Kousal, následne to skúsil český legionár prihrávkou pred bránku, tam však puk nedokázal trafiť ideálne ani jeden z jeho spoluhráčov a tak z tejto šance zišlo.

33:34
    Súboj brankárov pokračuje aj po šanci Afinogenova, obe mužstvá si dokázali vytvoriť niekoľko vynikajúcich príležitosti na skórovanie, čo dokazuje že to dnes nie je o tom žeby obrancovia nechceli pustiť útočníkov do šancí ale o skvelých výkonoch oboch mužov s maskou.

33:03
    Krásna individuálna akcia Maxima Afinogenova, ktorý teraz dokázal že ešte do starého železa nepatrí, skvelá práca kapitána domácich, ktorý si trúfol v súboji jeden na jedného, krásnou kľučkou obišiel Višnevského, ktorý sa len prizeral a následne jeho šancu skvelým zákrokom zmaril Jerjomenko!

32:15
    Domáci diváci ženú svojich hráčov za víťazstvom, treba uznať že Dinamo je dnes zdolateľné a pre Víťaz by sa jednalo o dôležité body v súboji o play-off.

31:21
    Mario Kempe sa teraz pekne natlačil po pravej strane klziska a dokázal aj zakončiť, bol však už z uhla a tak Jerjomenko nemal s jeho strelou švihom veľké problémy.

31:05
    Porseland je na ľade a Víťaz pokračuje s plným počtom hráčov.

30:33
    Domáci hokejisti vyhadzujú puk cez všetky čiary a tak aj v polovici zápasu stále čakáme na úvodný gól.

30:05
    Sateri teraz prerušil hru po strele Gorovikova z ľavého kruhu.

29:19
    Novák teraz hľadal pred bránkou jedného zo svojich spoluhráčov, puk však v poslednej chvíli dokázal vypichnúť jeden z domácich obrancov.

29:05
    Hra je prerušená a bude sa opäť vylučovať, za hrubosť odchádza na trestnú lavicu Porseland. Presilová hra pre Dinamo.

28:59
    Hra je prerušená po akcii Kempeho, ktorý sa natlačil pred hosťujúcu bránku, nedokázal však ideálne zakončiť a puk si postrážil Jerjomenko.

27:17
    Veľká šanca domácich! Jakubov sa teraz predral po ľavej strane klziska a nabil Vyglazovovi, ktorý si nakorčuľoval do priestoru medzi kruhmi! Jerjomenko však teraz podržal svoj tím a puk vyrazil betónom.

26:59

26:48
    Zo siedmich minút v druhej tretine sa hralo šesť minút v početnej výhode respektíve nevýhode, ani jeden z tímov však presilovú hru nedokázal zúročiť.

26:00
    Sateri s ďalším zákrokom v oslabení, hra je prerušená, domáci brankár má niečo s výstrojom.

25:39
    Dinamo opäť pohrozilo v oslabení! Do zakončenia sa dostal hosťujúci kapitán Golovikov, ktorý však strelou švihom neprekvapil Sateriho, ten puk vyráža a v hre sa pokračuje ďalej.

25:01
    Ďalšie vylúčenie! Mosaljov teraz v útočnom pásme trafil hokejkou do tváre Klimontova, ktorý spadol na ľad a Víťaz hraje ďalšiu presilovú hru.

24:31

24:02
    Strelou švihom od modrej čiary to teraz skúsil Golovkov, následne sa do zakončenia dostal Afinogenov, ani jeho šanca však neostala využitá a hra je prerušená.

23:22
    Ani domácim hokejistom sa presilová hra veľmi nedarí a puk končí teraz len u Sateriho, ktorý po strele Pestuška v oslabení prerušuje hru a nasledovať bude vhadzovanie v obrannom pásme Víťazu.

22:31
    Maxim Afinogenov bol teraz v útočnom pásme faulovaní a na trestnú lavicu odchádza za hákovanie Kokarev. Presilová hra pre Víťaz.

22:22

22:15
    Puk opäť končí v strednom pásme a zdá sa že domáci sa už ubránia.

21:19
    Hostia sa až teraz dokázali udržať v útočnom pásme, aj to na malú chvíľu, táto presilová hra sa Dinamu veľmi nedaríí.

20:22
    Na trestnú lavicu odchádza za držanie Roman Horák. Presilová hra pre Dinamo.

20:03
    Úvodné vhadzovanie v druhej tretine vyhrali hráči Dinama, ktorý podnikli prvú útočnú akciu, po ktorej sa bude vylučovať.

20:01

Je tu koniec prvej tretiny, po ktorej je stav nerozhodný, obe mužstvá mali ideálne príležitosti pre skórovanie, ani jedno ich však nedokázalo využiť. Uvidíme čo prinesie druhá tretina a či v nej uvidíme prvý gól alebo bezchybné zákroky brankárov na oboch stranách ako doteraz. Druhá tretina sa začne približne o 18:15 hod.

20:00

19:18
    Domáci brankár musel opäť zasahovať a opäť je hra prerušená, skvelú prihrávku teraz dostal pred bránkovisko Sopin, ktorému prihrával spoza brány Glazachev, hráč hostí však nedokázal využiť ideálnu možnosť pre strelenie gólu!

19:01
    Minúta do konca prvej tretiny.

18:44
    Dinamo s útočnou aktivitou aj v závere prvej tretiny, Sateri má však puk pod kontrolou a nasledovať tak bude ďalšie vhadzovanie v obrannom pásme Víťazu.

17:59
    Hostia sa teraz dostali do prečíslenia, ktoré však nedokázali zúročiť, Volkovovi sa nepodarilo ideálne prihrať a tak sa stav stretnutia nemení ani po tejto príležitosti.

17:40
    Hra je prerušená po zásahu Sateriho, vhadzovať sa bude v obrannom pásme Víťazu.

16:58
    Sateri teraz musel zasahovať po strele od jedného z hráčov hostí, z pravého kruhu, domáci brankár vyráža puk ramenom a v hre sa pokračuje ďalej.

16:20
    Hra je prerušená, vhadzovať sa bude pred bránkou Dinama, potom čo Jerjomenko podržal nahodený puk vo svojej moci.

16:03
    Dinamo začína s rozohrávkou vo vlastnom obrannom pásme, vyzerá to tak že dnes asi veľa gólov neuvidíme.

14:26
    Sateri likviduje strelu švihom z ľavého kruhu od Karsumsa, následne sa o dorážku pokúšal Volkov, brankár domácich má však všetko pod kontrolou a Volkovovi ešte dohováral Golovkov, ktorý upozorňuje hráča hostí aby nešiel po brankárovi domácich po prerušení hry.

13:58
    Daugavins teraz ostal ležať na ľadovej ploche, po zásahu pukom, ktorý nahadzoval do útočného pásma jeden z jeho spoluhráčov. Lotyšský hokejista mal šťastie že sa nejednalo o prudkú strelu.

13:58
    Daugavins teraz ostal ležať na ľade a hra je prerušená.Uvidíme čo nám ukáže spomalený záber.

12:49
    Ani jednému z mužstiev sa v tejto fáze hry nedarí prechod do útoku.

11:53
    Kučerjavenko sa teraz proti presile v útočnom pásme nepresadil a tak majú puk v moci obrancovia Dinama.

11:12
    Sateri teraz radšej podržal puk po akcii Gorovikova a nasledovať tak bude vhadzovanie v obrannom pásme Víťazu.

10:39
    Hraje sa vo svižnom tempe, na prvý gól však stále čakáme, uvidíme čo nám prinesie druhá polovica prvej tretiny.

09:42
    Domáci hokejisti teraz získali puk v útočnom pásme a následne jeden z nich našiel pred bránkou voľného Kempeho, ktorý v dobrej pozícii zakončil bekhandom len do Jerjomenka, ktorý prerušuje hru a nasledovať bude vhadzovanie v obrannom pásme hostí!

09:05
    Veľká šanca Dinama! Tereščenko teraz prihrávkou z ľavej strany našiel medzi kruhmi Mosaljova, ktorého strela však nemala potrebnú razanciu ani presnosť a končí len vedľa pravej tyče domácej bránky!

08:26
    Mario Kempe je na ľade a tak prvá presilová hra v dnešnom stretnutí ostáva nevyužitá, s pukom na hokejkách vidíme hráčov hostí, ktorý sú momentálne aktívnejší.

08:01

07:39
    Sateri teraz musí spoločne so svojou štvoricou brániacich hráčov čeliť veľkému tlaku hostí.

06:55
    Jeden z domácich hokejistov sa teraz skoro dostal po chybe hosťujúcich hráčov na modrej čiare do samostatného úniku, nakoniec však obrana Dinama túto situáciu zažehnala.

06:37
    Hostia teraz vyhrali vhadzovanie v útočnom pásme a dokázali si na malú chvíľu vytvoriť presilovkové rozostavenie, následne však domáci vyhadzujú puk cez všetky čiary.

06:01
    Máme tu prvé vylúčenie v dnešnom stretnutí, po faule vo vlastnom obrannom pásme odchádza na trestnú lavicu Mario Kempe, ktorý sa previnil hákovaním. Presilová hra pre Dinamo.

04:46
    Dvojica domácich hráčov si teraz v útočnom pásme nerozumela a dvaja hráči v červených dresoch sa zrazili, puk tak zákonite končí na hokejkách hostí.

02:56
    Dugin sa teraz po chybe v rozohrávke domácich dostal k puku medzi kruhmi, jeho strela však nemala potrebnú presnosť a Sateri zasahovať nemusel.

02:01
    Hostia teraz po súboji v rohu klziska vybojovali puk a môžu začať s rozohrávkou za vlastnou bránkou.

00:56
    Karsums sa teraz pekne natlačil pred Sateriho a domáci brankár mal čo robiť aby jeho strelu po ľade dokázal vyraziť!

00:02
    Úvodné vhadzovanie vyhrali hosťujúci hokejisti, o prvú strelu sa pokúsil ich kapitán Gorovikov, puk však po jeho strele zblokoval jeden z domácich obrancov.

00:01

Všetko je pripravené na začiatok stretnutia, hymnu Ruskej federácie máme za sebou a tak môžme začať. Domáci hokejisti nastupujú na dnešný zápas v červených dresoch, hostia v bielo-modrej kombinácii dresov.

Viťaz Podolsk: Sateri (Lisutin) – Porseland, Grebeškov(A), Seleznjov, Golovkov, Semenov, Klimontov, Bedjukov, Kudinov – Kousal, Horák, Kempe, Kučerjavenko, Afinogenov(C), Soloduchin(A), Vyglazov, Šitikov, Jakubov, Makarenko, Makejev, Švec-Rogovoj.

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Novák, Višnevskij, Jalasvaara, Osipov, Budkin, Sincyn, Mironov – Daugavinš, Gorovikov, Pestuško, Karpov, Karsums, Volkov, Sopin, Dugin, Glazachev, Kokarev, Tereščenko(A), Mosaljov.

Rozhodcovia: Bulanov, Zacharov – Zacharenkov, Morozov.

Dobrý deň, Vážení športoví fanúšikovia. Vítam Vás pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu Kontinentálnej hokejovej ligy, v ktorom Víťaz Podolsk privíta na domácom štadióne Dinamo Moskva. Domáci hokejisti sa aktuálne nachádzajú na ôsmej pozícii v tabuľke Západnej konferencie, so ziskom 38 bodov. Najproduktívnejším hráčom Víťazu je v doterajšom priebehu súťaže český legionár Roman Horák, ktorý má na svojom konte 19 bodov, Horák je aj najlepším strelcom tímu, doposiaľ zaznamenal 13 presných zásahov. Hostia sa aktuálne nachádzajú na štvrtej pozícii, pričom na svojom konte majú 50 bodov. Najproduktívnejším hráčom Dinama v doterajšom priebehu súťaže je Maxim Pestuško, ktorý má na svojom konte 20 bodov, najlepším kanonierom tímu je s 9 gólmi lotyšský legionár Kaspars Daugavins.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.