Jihlava – Příbram 0:2 (kon.) | Brno – Teplice 6:1 (kon.) | Ostrava – Táborsko 4:0 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Slovácko 5:2 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 2:0 (kon.)
Jablonec – Sparta Praha 2:2 (kon.) | Slavia – Bohemians 2:0 (kon.) | Varnsdorf – Znojmo 6:0 (kon.)
Dukla Praha – Třinec 5:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
4:3 (3:2)
FC Slovan Liberec
cz Pondelok 10.11.2014, 13:00 • SCM Složiště • Juniorská liga (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Juniorská liga pokračuje v pondělí 10. listopadu kompletním kolem. Hrát se bude také v českobudějovickém Sportovním centru mládeže na Složišti, kde se proti domácímu Dynamu představí Slovan Liberec. Oba celky jsou v relativním klidném středu tabulky, dělí je čtyři body a dá se tak očekávat vyrovnaný souboj.

SK Dynamo Č. Budějovice: Fryšták – Podráský, Brunclík, Koreš, J. Held, Horák, M. Held, Schertler, Volešák, Vít, Krejčí
    Náhradníci: Pavelec – Janoch, Frnoch, Tomášek, Mácha

FC Slovan Liberec: Zoul – Sackey, Soungole, Bong Won Che, Egert, Bouška, Drobílek, Dydowicz, Ondráček, Hamulak, Kaiser
    Náhradníci: Kubát – Zítka, Polívka, Ambrož, Maršálek, Machuča

Rozhodčí: Šimáček – Kotalík, Pečenka.

1

2
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jihočeši začali zostra a hned ve druhé minutě hry skórují, když se po rohovém kopu hlavou prosadil DAVID BRUNCLÍK.

4
    Rohový kop zahrávali také fotbalisté Liberce, ti ale tak úspěšní nebyli a stav zápasu se nemění.

6
    Jihočeši jsou při chuti a po vstřelené brance jsou lepším týmem a tlačí se do útoku.

7
    Jihočeši vedou již o dvě branky. Po křídle utekl Held a jeho přízemní přihrávku do vápna proměnil ve druhý gól v zápase LADISLAV VOLEŠÁK!

9
    Fotbalisté Dynama se znovu natlačili před bránu soupeře. Dostali se k zahrávání dvou rohových kopů, skóre se ale tentokrát nemění.

12
    Hosté se samozřejmě snaží odpovědět, zatím se ale do žádné vyloženější šance nemohou dostat.

15
    Čas pomalu plyne a domácí fotbalisté stále bez větších problémů kontrolují vývoj zápasu. Vedou o dvě branky a nemusí se nikam hnát.

17
    V posledních minutách se hraje spíše ve středu pole. Aktivnější jsou pochopitelně hosté, do šancí se ale zatím moc nedostávají.

21
    Máme za sebou dvacet minut hry a domácí fotbalisté nadále vez sebemenších problémů drží své rychle nabyté dvoubrankové vedení.

24
    Domácí se snaží držet balon, jenže hosté jsou v posledních minutách stále více aktivnější.

27
    Liberec právě vstřelil branku!
    Po pravé straně utekl hostující Hamulak a po jeho přízemním pasu do vápna se prosadil FILIP DROBÍLEK.

30
    Obraz hry se příliš nemění. Libereckým vstřelená branka pomohla a ještě více se tlačí do útočení.

34
    Pomalu se začíná blížit závěr prvního poločasu. Domácí fotbalisté se snaží hru uklidnit a jejich cílem je dohrát zápas v klidu.

38
    Domácí prohospodařili dvoubrankové vedení a již je to 2:2! Podél pravé lajny prchl Kaiser a jeho prudký střílený centr si do vlastní brány srazil domácí David Brunclík – 2:2!

40
    Jihočeši v závěru poločasu zabrali a již se opět tlačí do útoku.

41
    Kousek za polovinou hřiště fauloval Dydowicz, který zároveň dostává první žlutou kartu v dnešním zápase.

42
    A Jihočeši opět vedou. Na přímý kop Volešáka si na zadní tyč naběhl MARTIN HELD, který hlavou v pádu dává gól na 3:2!

44
    Rychle se blíží závěr poločasu. Hosté budou mít ještě jednu možnost v podobě rohového kopu.

45
    Po rohu se hosté již neprosadili a poločas se tak dohrává za stavu 3:2 pro Dynamo.

45

První poločas přinesl pěti desítkám příchozích diváků gólovou přestřelku. Domácí již vedli 2:0, avšak hosté dokázali srovnat a zdálo se, že se poločas dohraje za stavu 2:2. Chvilku před odchodem do kabin se ale domácí potřetí prosadili a vedou tak 3:2.

46

48
    Hosté začali náporem a hned v úvodu druhého poločasu kopali dva rohové kopy, domácí se ale dokázali ubránit.

52
    Hosté jsou i ve druhém poločase zatím aktivnější a domácí se musí hlavně bránit.

57
    Hraje se hlavně na polovině Dynama. Jihočeši se soustředí na defenzivu a bránění svého jednogólového náskoku.

60
    Jihočechům se ve druhém poločase moc nedaří. Prakticky jen odkopávají balony a zuby nehty se brání.

63
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Martin Schertler, přichází David Tomášek.

66
    Penalta pro Liberec. Krejčí ve vápně fauloval Drobílka a je z toho pokutové kop pro Severočechy.

67
    ADAM ONDRÁČEK pokutový kop bezpečně proměnil a je srovnáno na 3:3.

70
    Fotbalisté Dynama podruhé v zápase přišli o své vedení a zatím to nevypadá, že by měli dostatek sil na to, aby potřetí strhli vedení zpět na svou stranu.

75
    Stále se hraje hlavně podle not hostujícího celku. Jihočeši budou chtít zápas dohrát aspoň do stavu 3:3.

76
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Sackey, přichází Machuča.

80
    Fotbalisté Liberce kopali další dva rohové kopy. V zápase jich kopali celkem již osm. Dynamo se zastavilo na třech rozích z úvodu zápasu.

83
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Michal Hamulak, přichází Tomáš Polívka.

85
    Centr Víta neudržel gólman Zoul a dorážející ŠTĚPÁN KOREŠ bez problémů dává čtvrtý gól domácího celku!

88
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jakub Held, přichází Tomáš Janoch.

90
    Již se hraje poslední minuta hry a zdá se, že domácí dnešní zápas vyhrají.

90

Je tu konec dramatického zápasu 18. kola Juniorské ligy. Fotbalisté Dynama vedli 2:0 a pak také 3:2, jenže hosté dokázali zápas dvakrát srovnat. Když už to vypadalo na remízu, rozhodl o výhře domácích pět minut před koncem Štěpán Koreš. (14:56:43)

Aleš Strouha

Góly: 2. Brunclík, 7. Volešák, 42. M. Held, 85. Koreš – 27. Drobílek, 38. Brunclík (vla.), 67. Ondráček (pen.)

Karty:   41. Dydowicz (LIB)

SK Dynamo Č. Budějovice: Fryšták – Krejčí, Podráský, Brunclík, Vít – J. Held – Schertler, Volešák, Koreš, Horák – M. Held

FC Slovan Liberec: Zoul – Bouška, Egert, Bong Won Che, Ondráček – Dydowicz, Sackey, Soungole – Kaiser, Drobílek – Hamulak

Rozhodca: Šimáček – Kotalík, Pečenka