Nacional – Benfica 1:2 (kon.) | Boavista – Penafiel 1:0 (kon.) | Moreirense – Belenenses 0:1 (kon.)
Setúbal – Marítimo 1:0 (kon.) | Lisabon – Ferreira 1:1 (kon.) | Praia – Porto 2:2 (kon.)
GD Estoril Praia
2:2 (1:1)
FC Porto
cz Nedeľa 09.11.2014, 21:15 • Estádio António Coimbra da Mota • Primeira Liga

To je pro tuto chvíli z portugalské Primeira Ligy vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u online přenosu na shledanou. (23:21:33)

Ofsajdy 2 – 3

Hlavní sudí Dias odpískal konec utkání mezi Estorilem a Portem.
    Domácí byli na začátku lepším týmem, ale Porto se postupně ujímalo taktovky. První branku vstřelil ve 20. minutě po pěkné individuální akci Brahimi, následně však v minutě 27. vyrovnal Kuca.
    V druhém poločase byli hosté mnohem lepším týmem, vypracovali si mnoho příležitostí, ale jakoby ponechali střeleckou formu v šatně. V 81. minutě tak byli potrestán, když po faulu brankáře Fabiana proměnil pokutový kop sám faulovaný Tozé. Porto svého soupeře v posledních minutách zatlačilo, z čehož pramenila vyrovnávací branka těsně před posledním hvizdem, po prodloužení Martíneze se totiž prosadil Torres. Další branka už nepadla a tak bylo utkání ukončeno za stavu 2:2.

90+5
    Závěrečná šance Martíneze.

90+5
    Draci mohli okamžitě po vyrovnání vsítit rozhodující gól. Martínez pěkně vystřelil, ale Kieszek podržel svůj tým výborným zákrokem.
    TORRES - 2:2

90+4
    Porto právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelné se stalo skutečným! Portu se podařilo v poslední minutě vyrovnat! Martínez hlavou prodloužil míč za obranu, kde se nacházel ÓLIVER TORRES, ten si v pohodě obešel obránce a střelou k tyči vyrovnal.

90+3
    Frustrovaný kapitán hostí Jackson Martínez se dopustil zbytečného faulu. Hosté tak pomalu ale jistě ztrácí naději na získání alespoň jednoho bodu.

90+1
    Po souboji s Danilem upadl na zem jako závora střelec první branky Kuca.

90
    Hlavní sudí Dias nastavil nad rámec základní hrací doby 5 minut.

89
    Quintero se pokoušel překvapit Kieszeka krouceným přímým kopem. Brankář domácích byl pozorný a míč ukryl ve svých rukavicích.

88
    Poslední výměna hráčů na straně Estorilu. Přišel Tozé, odešel Nascimento.

87
    Hosté mají posledních přibližně 5 minut na to aby s výsledkem ještě něco udělali. Budou to však mít obtížné, jelikož Estoril brání v desíti hráčích.

86
    Domácí se řítili na branku Porta, avšak střídající Fernandinho situaci vyřešil špatně. U míče jsou tak opět hosté.

83
    A střídají také domácí. Fernandinho nahradil vyčerpaného Sebá.

82
    Hosté reagují na dění střídáním. Odešel Maicon, přišel Torres.
    TOZÉ - 2:1

81
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do vedení 2:1! Pokutový kop rozehrál sám faulovaný TOZÉ a střelou do šibenice překonává Fabiana.

79
    Byla nařízena penalta. Domácí dostanou výhodu pokutového kopu! Brankář Fabiano vyrazil střelu Seby pouze před sebe, poté se pro míč snažil doběhnout, jenže rukama zfauloval Tozého. Domácí tak můžou jít do vedení.