Vigo – Granada 0:0 (kon.) | Sevilla – Levante 1:1 (kon.) | Espanyol – Villarreal 1:1 (kon.)
Valencia – Bilbao 0:0 (kon.) | Sociedad – Atlético Madrid 2:1 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
2:1 (1:1)
Atlético Madrid
Nedeľa 09.11.2014, 21:00 • Estadio Municipal de Anoeta, San Sebastian • Španielska LaLiga

Je dobojované! Real Sociedad dokázal s provizórnym trénerom zdolať na svojom trávniku favorizované Atlético Madrid pomerom 2:1. V druhom polčase udalo tomuto zápasu smer vylúčenie Siqueiru v 50.minúte. Baskovia však dlho nedokázali nájsť stratené tempo, ale napokon sa v 82.minúte po centri Zalduu presadil hlavou Agirretxe a rozhodol o troch cenných bodoch pre svoj tím. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:52:35)

90+4

90+4
    Martínez bol v súboji s hráčom Atlética faulovaný a tak bude Real Sociedad zahrávať priamy kop.

90+3
    Nadstavený čas nám prináša boj na oboch stranách, domáci mohli postupovať do rýchleho protiútoku,ale ten napokon zbrzdili.

90+1
    Hra sa postupne posúva bližšie k bráne Zubikaraia, ale hostia sa do zakončenia nevedia dostať.

90
    Atlético sa už snaží vysúvať svoju hru a nepríjemne napádať rozohrávku súpera. Rozhodca Alvarez nadstavuje 4 minúty.

89
    Godín sa po dlhom autovom vhadzovaní dopustil v šestnástke útočného faulu a brankár domácich bude odkopávať.

88
    Hosťujúci Rodriguez prihrával za obranu,ale tá loptu odvrátila do zámedzia a Atlético bude vhadzovať.

87
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Carlos Vela, prichádza David Zurutuza.

86
    Baskovia sa snažia držať loptu na svojich kopačkách a domáci fanúšikovia sa po dlhom čase bavia futbalom.

86
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Gabi, prichádza Cristian Rodriguez.

85
    Striedanie v tíme Atlético Madrid: z ihriska odchádza Arda Turan, prichádza Antoine Griezmann.

84
    Striedanie v tíme Real Sociedad San Sebastian: z ihriska odchádza Chori Castro, prichádza Pablo Hervias.
    AGIRRETXE - 2:1

83
    Real Sociedad San Sebastian dal gól!
    Tak predsa sa domácim podarilo využiť presilovku a dostať sa do vedenia 2:1. Zo strany prišiel pekný center Zaldúu, ktorý našiel v pokutovom území IMANOLA AGIRRETXEHO, ktorý ešte lepšou hlavičkou prekonal Moyu. Miranda v tomto prípade spravil chybu, keďže strelca nepokryl.

81
    A o necelú minútu za podobný zákrok hlavný rozhodca potrestal jeho spoluhráča Gabiho.

80
    Žltou kartou bol potrestaný za svoj faul záložník hostí Koke, ktorý zastavil črtajúci sa protiútok Realu Sociedad.

79
    Godín posielal na hrot dlhú loptu, na ktorú si nabiehal Mandžukič, ale tomu spracovanie nedovolil domáci obranca.