Senec – Šamorín 2:0 (kon.) | Moldava – Lok. Košice 1:1 (kon.)
2:0 (1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
Piatok 07.11.2014, 17:30 • Národné tréningové centrum, Senec • MONACObet liga

Je dobojované!
    Domáci futbalisti pridali v druhom polčase do siete hostí aj druhý gól, a tak si zaslúžene pripisujú do tabuľky ďalšie tri body.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch z DOXXbet ligy – Západ.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (19:24:28)

90

58
    Senec dal gól!
    Domáci futbalisti zabrali na plné obrátky a v druhom polčase sa dostávajú do dvojgólového vedenia zásluhou IMRICHA BEDECSA.

47
    V úvode druhého polčasu obdržal hosťujúci Zoltán Kontár žltú kartu.

46

V prvom polčase tohto zápasu boli úspešnejší hráči domáceho Senca, ktorí sa hneď v piatej minúte dostali do jednogólového vedenia, ktoré je na ich účte aj v polčasovej prestávke.

45

5
    Domáci futbalisti sa hneď v piatej minúte tohto zápasu dostávajú do vedenia zásluhou presnej strely ALANA KOVÁČA!

1

ŠK SFM Senec: Milošovič – Hlavatovič, Polgár (K), Tomovič, Paldan, Kováč, Karamatič, Bedecs, Hílek, Lénárth, Ágh

FC ŠTK 1914 Šamorín: Hajdúch – Hrnčár, Špánik, Čemba, Chromý, Pončák (K), Hutta, Medgyes, Pinte, Kontlár, Mezovský

Rozhodca: Gabriel Michlian – Peter Bednár, Mário Roszbeck.

Srdečne Vás vítam pri zápase v poradí už 16. kola DOXXbet ligy – Západ, v ktorom si od 17:30 na pôde Národného tréningového centra v Senci zmerajú sily celky ŠK SFM Senec a FC ŠTK 1914 Šamorín.

Domáci celok ŠK SFM Senec sa po 14 odohraných zápasoch nachádza na priebežnej ôsmej priečke tabuľky so ziskom 22 bodov, gólovým skóre 20:15 a bilanciou 6 výhier – 4 remízy – 4 prehry. Pred Sencom momentálne sídli celok FK Pohronie s náskokom jedného bodu a za Sencom béčko Spartaku Trnava so stratou deviatich bodov.

Hosťujúci klub FC ŠTK 1914 Šamorín je na tom o čosi horšie, keďže po 15 odohraných zápasoch sídli na desiatej priečke so ziskom 12 bodov, gólovým skóre 13:25 a bilanciou 3 výhry – 3 remízy – 9 prehier. Pred Šamorínom figuruje béčko Spartaku Trnnava s náskokom jedného bodu a za Šamorínom Dubnica nad Váhom so stratou dvoch bodov.

Podarí sa favorizovanému Sencu získať v tomto zápase tri body alebo hostia zo Šamorína prekvapia?

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Hľadáme spravodajcu pre tím FC ŠTK 1914 Šamorín. Viac informácií tu.

Góly: 5. Kováč, 58. Bedecs

Karty:   47. Kontár (SAM)

Náhradníci: Winkler, Bernard Bong, Benko, Huszár, Ľupták, Szabo, Martinez

Náhradníci: Pe. Sura, Pa. Sura, Schober, Csölle, Martinka Smoleňák, Krištan

Rozhodca: Gabriel Michlian – Peter Bednár, Mário Roszbeck