Třebíč – Šumperk 4:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 1:2 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Chomutov 1:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:2 (kon.) | Prostějov – Most 1:2 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 5:4 (po pr.)
HC Stadion Litoměřice
3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
SK Trhači Kadaň
cz Streda 05.11.2014, 18:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

59:37
    Kadaň se šesti hráči! Hanuljak odjel na střídačku.

55:30
    Dnešní utkání sleduje 880 diváků.

44:07
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    První litoměřická formace opět úřaduje. Vítězslav Bílek zpoza branky našel před bránou sjíždějícího JIŘÍHO RYSE(6+9), který překonal Hanuljaka střelou nad rameno. Asistence: Vítězslav Bílek (14+9), Jaroslav Kalla (4+23).

41:00
    Švagrovský dostal přihrávku mezi kruhy a orazítkoval tyč kadaňské branky.

33:01
    Vítězslav Bílek nabil JIŘÍMU RYSOVI(5+9), který golfem prostřelil Hanuljaka. Asistence: Vítězslav Bílek(14+8).

25:31
    Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za zásah do oblasti hlavy a krku plus desetiminutový osobní trest dostává Tomáš Bartejs.

22:55
    Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Karel Ton.

19:38
    Vyloučení na obou stranách. Litoměřický David Švagrovský dostává dvě minuty za sekání a kadaňský Daniel Opalek dvě minuty za hrubost.

14:59
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné! ROMAN CHLOUBA(11+5) ve vlastním oslabení ukradl kotouč litoměřickým hráčům a v samostatném úniku kličkou do bekhendu překonal Krále. Bez asistence.

13:14
    Další vyloučení pro Kadaň. Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Anton Berlev. Litoměřice čeká dvouminutová početní výhoda 5na3.

13:10
    Vyloučení Kadaně. Dvě minuty za držení dostává Jakub Stehlík.

10:51
    Litoměřice vyrovnávají ze své první velké šance. Míka projel po pravé straně, přihrávkou našel mezi kruhy volného VÍTĚZSLAVA BÍLKA(14+7), který udělal Hanuljakovi kličku a zakončil do odkryté branky. Asistence: Radek Míka(2+6).

10:00
    Martin Kadlec v samostatném úniku nevyzrál na Krále! Litoměřický brankář jeho kličku vystihl.

08:57
    Hosté sice nedokázali využít početní výhodu, ale vzápětí se dostávají do vedení. Střelu Hlavy ještě Král dokázal vyrazit, ale k dorážce se dostal JAN HAMMERBAUER(3+1), který pohodlně zasunul kotouč do prázdné branky. Asistence: Nicolas Hlava(0+4), Martin Mazanec(1+3).

06:10
    Vyloučení Litoměřic. Dvě minuty za hákování dostává Jakub Šulce.

Alexandr Stys

Góly a asistencie: 11. Bílek (Míka), 34. Rys (Bílek), 45. Rys (V.Bílek, Kalla) – 9. Hammerbauer (Hlava, Mazanec), 15. Chlouba

HC Stadion Litoměřice: Král(Přikryl) – Šulc, Krstev, Míka, Plášil, Špelda, D. Bílek, Málek – V. Bílek, Kalla, Rys – Novák, Švagrovský, Chlapík – Procházka, Jarůšek, T. Doležal – Schwamberger, Brandejský, Z. Doležal.
    SK Trhači Kadaň: Hanuljak(Mouček) – Mazanec, Stehlík, Trefný, Szathmáry, Opalek, Bartejs, Černý – Ton, Chlouba, Jíra – L.Novák, Hejcman, J.Novák – Berlev, Kůs, Kadlec – Hlava, Hammerbauer, Lenhert.

Rozhodca: Svoboda – Čížek, Křivohlavý