Boston – Florida 2:1 (po pr.) | Philadelphia – Edmonton 4:1 (kon.) | Washington – Calgary 3:4 (po pr.)
Columbus – Carolina 2:4 (kon.) | NJ Devils – St. Louis 0:1 (kon.) | Montreal – Chicago 0:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 3:1 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 3:1 (kon.)
Dallas – LA Kings 1:3 (kon.) | Colorado – Vancouver 2:5 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)
Colorado Avalanche
2:5 (2:0, 0:1, 0:4)
Vancouver Canucks
cz Streda 05.11.2014, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

58:05
    Hostující Bieksa ještě musel usednout na trestnou lavici, nijak ani neprotestoval. Dostává dvě minuty za zdržování hry.

50:17
    Nová nepříjemnost pro domácí, které čeká oslabení. Nathan MacKinnon dostává dvě minuty za držení.

34:18
    Za krosček ve stejném čase vyloučen hostující brankář Ryan Miller, za nějž odjel do boxu pykat trest spoluhráč.

29:20
    Hostující Hamhuis musí jít odsedět dvě minuty za sekání, nyní čeká období problémů Vancouver.

27:06
    Následuje vyloučení, hlavní rozhodčí se odhodlal poslat na trestnou lavici Nicka Holdena, který ošklivě srazil Kassiana nedaleko modré čáry a dostává dvě minuty za faul loktem. Přesilovka pro Vancouver Canucks.

22:28
    Jeden z domácích hráčů už míří na trestnou lavici. Holden se provinil nedovoleným bráněním a doufá, že v boxu vydrží celé dvě minuty.

07:55
    Možnost vyzkoušet přesilovou hru mají také Colorado Avalanche. Čtyři minuty za vysokou hůl inkasuje od rozhodčího Kevin Bieksa.

03:27
    První vyloučení dnešního duelu, dvě minuty za vysokou hůl míří do boxu trestoměřičů odpykat hokejista Colorada Cliche.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 2. Mitchell (Tanguay, Everberg), 17. McGinn (Iginla, Johnson) – 40. H.Sedin (D.Sedin, Edler), 43. Dorsett (Hamhuis, Kassian), 45. Bonino (Higgins, Vey), 50. Bonino (Higgins), 54. Matthias

Colorado Avalanche: Varlamov – Johnson, Hejda, Holden, Stuart, Guenin, Barrie – MacKinnon, Duchene, Landeskog – Iginla, O'Reilly, McGinn – Everberg, Mitchell, Tanguay – Talbot, Cliche, McLeod
    Vancouver Canucks: Miller – Tanev, Edler, Sbisa, Hamhuis, Bieksa, Stanton – Vrbata, D. Sedin, H. Sedin – Vey, Bonino, Higins – Kassian, Richardson, Matthias – Hansen, Horvatt, Dorsett

Rozhodca: Charron, Devorski – Cameron, Murphy

Diváci: 13 221