Crystal Palace – Sunderland 1:3 (kon.)
Crystal Palace FC
1:3 (0:1)
Sunderland AFC
Pondelok 03.11.2014, 21:00 • Selhurst Park, Londýn, Anglicko • Anglická Premier League

Tak a je dobojované. Z víťazstva sa tešia hráči Sunderlandu, ktorý vydreli výhru 3:1.O úvodný presný zásah sa v 31.minúte postaral Steven Fletcher, ktorý hlavičkou prekonal hosťujúceho gólmana Speroniho. Po zmene strán si v 55.minúte nešťastne strelil vlastný gól Brown, lenže jeho spoluhráči to ešte napravili. V 79.minúte hosťujúci Gomez krásnou prízemnou strelou prekonal Speroniho a definitívu skóre dal v 95.minúte opäť Steven Fletcher. Hostia si tak odnášajú zo Selhurst Parku 3 body, ktoré im určite pomôžu v ďalšom priebehu Premier League. Orli tlačili v druhom polčase, lenže nestačilo to ani len na bod. Crystal Palace sa po zápase nachádza na 17.mieste, Sunderland na 15.priečke.

To je odo mňa všetko. Prajem Vám ešte príjemný večer. (22:58:12)

90+6
    Fletcher (BRIDCUTT) - 1:3

90+5
    Sunderland AFC dal gól!
    Tak a je rozhodnuté. Obrovská chyba domácich v rozohrávke bola premenená na gól hostí. K lopte sa dostal Bridcutt, ten posunul STEVENOVI FLETCHEROVI, ktorý sám pred Speronim nezaváhal a strieľa 3.gól svojho tímu v tomto zápase. O víťazovi je rozhodnuté, hrdinom je dvojgólový strelec Fletcher.

90+4
    Nedovolený zákrok domácich v strede poľa, voľný kop pre Sunderland. Následne sa po pár sekundách dopustil útočného faulu opäť domáci hráč, tentoraz Bolasie.

90+3
    Ostáva 150 sekúnd do konca dnešného duelu. Udržia to hostia alebo sa domácim podarí senzačne vyrovnať?

90+2
    Z rohu nakoniec nič nebolo, pre loptu si vyskočil brankár Pantilimon a ten sa nikam nebude ponáhľať.

90+1
    Domáci Puncheon dostal kolmicu za obranu, lenže dostal sa do uhla a jeho následná strela bola zblokovaná na rohový kop.

90
    Nadstavený čas v 2.polčase je 5 minút!

89
    Hostia sa snažia zbierať sekundy na útočnej polovici ihriska, uvidíme koľko minút sa bude hrať nad rámec základného času.

88
    Zaha to skúšal, lenže zaplietol sa do vlastných kľučiek a lopty sa zmocnil brankár Pantilimon.

87
    Jedinak (Crystal Palace) zastavil črtajúci sa protiútok hostí, poslal k zemi Gomeza a zaslúžene videl 2.žltú a následne červenú kartu. Domáci budú dohrávať v desiatich.

86
    Bolasie teraz nechcene trafil rukou v súboji protihráča, lenže nepíska sa. Tak teraz hlavný rozhodca Down prerušuje hru, faul to ale nebol. Hosťujúci hráč sa pozviechal a bude z toho rozhodcovská lopta.

85
    Tak domácim už veľa času neostáva, zrejme otvoria obranu a risknú to. Zatiaľ sa však k ničomu neschyľuje.

84
    Striedanie v tíme Crystal Palace: ihrisko opúšťa Hangeland, jeho miesto zaujme Gayle.

83
    Zaha má v sebe riadny motor. Tentoraz to skúšal sám prienikol zľava, lenže nepredral sa cez dvoch brániacich hráčov a bude z toho kop od brány.

82
    Striedanie v tíme Sunderlandu: ihrisko opúšťa Buckley, jeho miesto zaujme Brudcutt.

81
    Tak domácimi poriadne otriaslo, no nevzdávajú sa. Teraz vybojovali rohový kop. Je to už 10.roh domácich.
    Gomez (BUCKLEY) - 1:2

Marek Farkaš

Góly: 55. Brown (vla.) – 31. Fletcher (van Aanholt), 79. Gomez (Buckley), 90+5. Fletcher (Bridcutt)

Karty:   65. Chamakh (CRY) – 63. Buckley (SUN), 71. Pantilimon (SUN), 74. Cattermole (SUN)   87. Jedinak (CRY)

Crystal Palace FC: Speroni – Kelly, Dann, Hangeland (84.Gayle), Ward – Zaha, Jedinak, Ledley, Bolasie – Chamakh (76.Puncheon) – Campbell
    Náhradníci: Bannan, Doyle, Gayle, Hennessey, Mariappa, McArthur, Puncheon
    Manažér: Neil Warnock

Sunderland AFC: Pantilimon – Reveillere, Vergini, O'Shea, van Aanholt (37.Brown) – Cattermole – Buckley (82.Brudcutt), Larsson, Gomez, Wickham (77.Altidore) – Fletcher
    Náhradníci: Altidore, Bridcutt, Brown, Graham, Johnson, Mannone, Mavias
    Manažér: Gus Poyet

Rozhodca: Phil Dowd – England, Brooks – Jones