Č. Budějovice – Třinec 4:3 (kon.) | Liberec – Slavia 3:2 (3:2 po s.n.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (kon.)
HC Motor České Budějovice
4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
HC Oceláři Třinec
cz Piatok 31.10.2014, 17:00 • Budvar aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ)

59:55
    Třinec právě vstřelil branku!
    Od modré čáry se prosadil ALEX PISARIK, jehož střela propadla Mazúchovy za záda. Asistence: Ondřej Kovařčík.

59:35
    Josef Matoušek jde na trestnou lavici za hrubost. Hraje se šest na tři.

58:58
    Prokeš ujížděl na prázdnou branku, ale na poslední chvíli změnil trajektorii jeho střely jeden z dojíždějících obránců.

58:32
    Třinec hraje v šesti bez brankáře!

58:32
    Ještě šance pro Třinec. Jakub Šuhaj jde na dvě + dvě minuty na trestnou lavici za vysokou hůl.

56:44
    Mohlo být rozhodnuto. Luboš Rob poslal krásnou přihrávku na Emila Švece, který z deseti centimetrů netrefil prázdnou branku.

52:23
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Patrik Opava přihrál na modrou čáru JOSEFU MATOUŠKOVI, který krásnou střelou švihem vymetl levý horní roh třinecké svatyně. Asistence: Patrik Opava.

51:14
    Motor si zahraje přesilovku. Vít Christov (TRI) si dvě minuty posedí za faul kolenem. 5/4.

43:58
    Petr Panáček nahazoval puk na branku, kde ho srazil jeden z třineckých obránců na hůl DOMINIKA TOČÍKA. Ten puk krásně umístil pod horní tyč Svobodovi branky. Bez asistence.

38:51
    Další vyloučení z řad domácího týmu. Jakub Malovec (CEM) se provinil podražením protihráče.

38:00
    A je vyrovnáno! Z mezikruží napřáhl MAREK RŮŽIČKA a Mazúch neměl šanci. Asistence: Alex Pisarik, Lukáš Bednář.

37:03
    Další vyloučení. Milan Břečka – 2 minuty – nedovolené bránění – 3/4.

35:56
    Početní výhoda trvala celých pět vteřin. Za vysokou hůl si jde sednout Vladimír Hanus (CEM). Ve stejném čase je vyloučen také Tadeáš Jaroš (TRI), který dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Hraje se čtyři na čtyři.

35:51
    Teď si zahraje přesilovku Motor. Dvě minuty za podražení dostává Lukáš Bednář (TRI).

34:14
    Krásná přesilovková kombinace hostů končí střelou Alexe Pisarika, která orazila horní tyč domácí svatyně.

32:26
    Další přesilová hra pro Třinec. Na dvě minuty si posedí Josef Matoušek (CEM). Sekání.

26:10
    Domácí budou mít možnost dvojnásobné přesilovky. Alex Pisarik (TRI) jde na trestnou lavici za hákování.

25:11
    Třinec se nadechoval k vyrovnání, ale rázem je zbržděn vyloučením. Ludvík Petrák (TRI) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

24:34
    Třinec přesilovku bleskově využívá. Michal Kovařčík poslal ideální přihrávku LUKÁŠI BEDNÁŘOVI, který propálil Mazúcha. Asistence: Michal Kovařčík.

24:08
    Václav Pašek (CEM) jde znovu na trestnou lavici. Tentokrát za podražení.

21:45
    Luboš Rob získal puk u pravého mantinelu, vybruslil až k brance a předložil lahůdkovou přihrávku EMILU ŠVECOVI, který bez potíží trefil odkrytou bránu. Asistence: Luboš Rob, Josef Matoušek.

14:30
    Do samostatného úniku se dostal Dominik Točík, ale nedokázal zvednout puk nad Svobodův beton.

12:19
    Třinec mohl vyrovnat. Z levého kruhu ppáli Růžička. Jeho střelu Mazúch vyrazil pouze před sebe, kde najížděl Jiří Severa. Tomu ale střela nevyšla a budějovický gólman si s jeho pokusem snadno poradil.

11:39
    Mazúch musel řešit závar před svojí brankou, kde velice důrazně operoval Jiří Severa.

08:29
    Na dvě minuty si půjde sednout Václav Pašek (CEM) za nedovolené bránění.

07:56
    MILAN BŘEČKA se ujal puku u levého mantinelu, vybruslil si do středu hřiště a bekhendovou střelou nedal Svobodovi šanci. Asistence: Petr Panáček.

05:18
    Velká šance Motoru. Luboš Rob v situaci dva na jednoho poslal žabku na Patrika Opavu, ale ten mířil doprostřed brány, kde stál připravený Svoboda.

01:22
    Lukáš Bednář přihrál před bránu úplně osamocenému Marku Růžičkovi, který z ideální pozice přestřelil.

00:26
    Hosté budou mít hned v úvodu početní výhodu. Radek Prokeš (CEM) si odsedí dvě minuty za držení.

Jaroslav Pešek

Góly a asistencie: 8. Břečka (Panáček), 22. Švec (Rob, Matoušek), 44. Točík, 53. Matoušek (Opava) – 25. Bednář (Kovařčík), 38. Růžička (Pisarik, Bednář), 60. Pisarik (Kovařčík)

HC Motor České Budějovice: Mazúch (Kadlec) – Škopek, Hanus, Janásek, Malovec, Matoušek, Břečka, Křikava, Kutiš – Sladký, Prokeš, Šuhaj, Točík, Vostřák, Vácha, Panáček, Švec, Rob, Opava, Pašek, Suchánek
    HC Oceláři Třinec: Svoboda (Dudáček) – Pisarik, Bednárik, Stránský, Roman, Doudera, Zahradníček – Pěnčík, Kovařčík O., Severa, Petrák, Bednář, Růžička, Pala, Fejko, Christov, Jaroš, Kovařčík M., Heider

Rozhodca: Mertl S. – Samuel, Mertl J.