Č. Budějovice – Třinec 4:3 (kon.) | Liberec – Slavia 3:2 (3:2 po s.n.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (kon.)
HC Motor České Budějovice
4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
HC Oceláři Třinec
cz Piatok 31.10.2014, 17:00 • Budvar aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ)

59:35
    Josef Matoušek jde na trestnou lavici za hrubost. Hraje se šest na tři.

58:32
    Ještě šance pro Třinec. Jakub Šuhaj jde na dvě + dvě minuty na trestnou lavici za vysokou hůl.

51:14
    Motor si zahraje přesilovku. Vít Christov (TRI) si dvě minuty posedí za faul kolenem. 5/4.

38:51
    Další vyloučení z řad domácího týmu. Jakub Malovec (CEM) se provinil podražením protihráče.

37:03
    Další vyloučení. Milan Břečka – 2 minuty – nedovolené bránění – 3/4.

35:56
    Početní výhoda trvala celých pět vteřin. Za vysokou hůl si jde sednout Vladimír Hanus (CEM). Ve stejném čase je vyloučen také Tadeáš Jaroš (TRI), který dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování. Hraje se čtyři na čtyři.

35:51
    Teď si zahraje přesilovku Motor. Dvě minuty za podražení dostává Lukáš Bednář (TRI).

32:26
    Další přesilová hra pro Třinec. Na dvě minuty si posedí Josef Matoušek (CEM). Sekání.

26:10
    Domácí budou mít možnost dvojnásobné přesilovky. Alex Pisarik (TRI) jde na trestnou lavici za hákování.

25:11
    Třinec se nadechoval k vyrovnání, ale rázem je zbržděn vyloučením. Ludvík Petrák (TRI) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

24:08
    Václav Pašek (CEM) jde znovu na trestnou lavici. Tentokrát za podražení.

08:29
    Na dvě minuty si půjde sednout Václav Pašek (CEM) za nedovolené bránění.

00:26
    Hosté budou mít hned v úvodu početní výhodu. Radek Prokeš (CEM) si odsedí dvě minuty za držení.

Jaroslav Pešek

Góly a asistencie: 8. Břečka (Panáček), 22. Švec (Rob, Matoušek), 44. Točík, 53. Matoušek (Opava) – 25. Bednář (Kovařčík), 38. Růžička (Pisarik, Bednář), 60. Pisarik (Kovařčík)

HC Motor České Budějovice: Mazúch (Kadlec) – Škopek, Hanus, Janásek, Malovec, Matoušek, Břečka, Křikava, Kutiš – Sladký, Prokeš, Šuhaj, Točík, Vostřák, Vácha, Panáček, Švec, Rob, Opava, Pašek, Suchánek
    HC Oceláři Třinec: Svoboda (Dudáček) – Pisarik, Bednárik, Stránský, Roman, Doudera, Zahradníček – Pěnčík, Kovařčík O., Severa, Petrák, Bednář, Růžička, Pala, Fejko, Christov, Jaroš, Kovařčík M., Heider

Rozhodca: Mertl S. – Samuel, Mertl J.