Buffalo – Boston 2:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 2:1 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – LA Kings 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 4:5 (0:1 po s.n.) | Tampa Bay – Philadelphia 4:3 (kon.) | Florida – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Anaheim 2:0 (kon.) | Minnesota – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – NY Islanders 5:0 (kon.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Chicago Blackhawks.
    Autorem vítězné branky je PATRICK SHARP.

2. séria
    0:0
    Kane rovněž zvolil bekhendový blafák a byl zatím nejblíže gólu. Puk však orazítkoval tyč.

63:34
    Menší drama na závěr prodloužení. Wiercioch (OTT) vyloučen za hákování.
    ZIBANEJAD - 4:4

57:52
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Chiasson si počkal, až mu z druhé vlny najede ALEX ZIBANEJAD. Ten střelu neunáhlil, najel si krásně na osu hřiště a z mezikruží překonal Darlinga. S největší pravděpodobností tak poslal zápas do prodloužení. Asistence: Chiasson, Erik Karlsson.

53:51
    Marián Hossa tímto gólem docílil významné mety 1000 bodů v NHL!
    HOSSA - 3:4

53:50
    Chicago právě vstřelilo branku!
    MARIÁN HOSSA nachytal Andersona na švestkách, když se otočil zpoza branky a puk mu propašoval mezi betony do branky. Asistence: Kris Versteeg.

47:45
    Morin oslabuje za sekání Chicago, které tak bude hrát ve 3. třetině třetí oslabení
    TOEWS - 3:3

47:31
    Skóre je opět srovnané. Seabrook od mantinelu trefil JONATHANA TOEWSE a ten neměl poté nejmenší potíže dopravit puk do prázdné branky, Asistence: Brent Seabrook, Duncan Keith.

45:00
    Přesilové hry v podání Ottawy ve 3. třetině vypadají mnohem lépe a Darling musí čelit další lavině střel.

44:13
    O pár chvil musí však hledat cestu na trestnou lavici znovu. Hosté totiž dostali trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

41:33
    Hosté úvod 3. třetiny nezvládají. Za hákování Michálka usedá na trestnou lavici Marcus Kruger (CHI).
    RYAM - 3:2

40:30
    Senátorům vychází parádně vstup do závěrečného dějství. Hostující obrana zazmatkovala a chtěla vyhodit puk, jenomže trefila pouze BOBBYHO RYANA do brusle, od které se kotouč odrazil za Darlingova záda. Bez asistence.

37:38
    Domácí gólman dostává zbytečné 2 minuty za bránění ve hře.

34:10
    Je tu další vyloučení. Domácí špatně vystřídali a dostávají menší trest pro hráčskou lavici. Ten půjde odsedět Wiercioch.

31:12
    Bickell (CHI) oslabuje svůj tým, jelikož zahákoval Lazara a dostává tak 2 minuty nepodmíněně.
    MACARTHUR - 2:2

22:51
    Tři vteřiny před koncem přesilovky využívají Senátoři početní výhodu. CLARKE MACARTHUR si drze vyjel z úhlu mezi beky a procpal puk do branky pod Darlingem. Asistence: David Legwand, Patrick Wiercioch.

20:54
    Potrestaným je Keith (CHI) za hákování.

17:14
    Máme tu vzájemné vyloučení. Za hrubost putuje na trestnou lavici Cowen (OTT) a naopak hostující Sharp (CHI) za sekání.
    VERSTEEG - 1:2

15:38
    Jenomže obrana Senátorů nedokázala vyhodit puk. Její rozehrávku vystihl Richards a přenechal kotouč právě KRISU VERSTEEGOVI, jenž krásnou individuální akcí oklamal obranu i s Andersonem a zasunul puk do prázdné branky. Asistence: Brad Richards.

15:28
    Versteeg mohl jet sám na gólmana, ale zanechal za sebou kotouč a ze šance sešlo.

13:14
    Ottawa mohla jít zpět do vedení. Hoffman si položil Darlinga, ale poté až moc vyjel z úhlu a nedokázal trefit odkrytou klec.
    TOEWS - 1:1

11:25
    Velice šťastné branky docílili Jestřábi. Hossovu střelu, srazil na brankovišti JONATHAN TOEWS a z jeho hole se dostal kotouč jen o pár centimetrů do Andersonovy svatyně. Asistence: Marián Hossa, Bryan Bickell.

7:31
    Gryba (OTT) musel zatáhnout za ruční brzdu a na modré podražením zastavil unikajícího Saada.

5:01
    Síly na ledě se vyrovnají. Za držení usedá za katr Shaw (CHI).

4:20
    Chicago bude moci srovnat. Smith (OTT) zahákoval Rozsívala a jde se uklidnit na trestnou lavici.
    STONE - 1:0

2:48
    První kombinace domácího týmu přináší hned ovoce v podobě branky, Ceci z vlastní třetiny nahrál Stonovi, který ještě předal puk Lazarovi a jeho střelu dokázal tečovat ještě rozjetý MARK STONE mezi betony Darlinga. Asistence: Curtis Lazar, Cody Ceci.

Ondřej Jícha

Góly a asistencie: 3. Stone (Lazar, Ceci), 23. MacArthur (Legwand, Wiercioch), 41. Ryam, 58. Zibanejad (Chiasson, Karlsson) – 12. Toews (Hossa, Bickell), 16. Versteeg (Richards), 48. Toews (Seabrook, Keith), 54. Hossa (Versteeg), rozh. náj. Sharp