Chabarovsk – Viťaz 3:4 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Jaroslavľ 2:1 (3:2 po s.n.) | Novokuzneck – Soči 1:0 (kon.)
Novosibirsk – D. Moskva 3:5 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.)
Novgorod – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Petrohrad – Ufa 7:2 (kon.) | Riga – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.)

Bars Kazaň dala gól!

Tak toto je neuveriteľné! Domáci pozabudli na hráča menom JANNE PESONEN, ktorý ostal úplne osamotený pred brýnkou, podvihol puk pod hornú žrď a posiela hostí opäť do vedenia. Asistencie: Jevgenij Medvedev, Kirill Petrov
    Nikolaj STASENKO - 1:1

53:50
    Severstal Čerepovec dal gól!

Je vyrovnané! Tlak domáceho tímu napokon prinesol svoje ovocie, hostia neustrážili hráča menom NIKOLAJ STASENKO a ten aj s kúskom šťastia posiela puk za čiaru. Asistencie: Vadim Berdnikov, Marek Kvapil
    Arťom LUKOJANOV - 0:1

43:19

Paradoxne sa do vedenia dostávajú hostia! Rýchly únik v podaní hráča menom ARŤOM LUKOJANOV sa skončil strelou pomedzi betóny, ktorú Štěpánek nedokázal zachytiť a Kazaň vyhráva 1:0.
    Asistencia: Alexander Svitov.

37:15
    Kazaň sa bude brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za sekanie Azevedo.

33:20
    Domáci hokejisti by sa radi dostali do vedenia, a to dokonca aj počas vlastného oslabenia! Čerepovec sa dostal do úniku, v ktorom bol Nikoncev, no napokon bol v mikrosúboji úspešnejší Nilsson, ktorý jeho ranu zachytil.

32:39
    Domáci tím sa bude brániť! Monachov sa previnil nedovoleným bránením a inkasuje za to dvojminútový trest.

31:05
    Zaujímavá situácia pre domáci tím! Do úniku sa dostal úplne osamotený Kagarlickij, ktorý mal pred sebou iba brankára. Ten ale napokon ani nemusel zasahovať, pretože vracajúci sa obranca mu do rany vopchal hokejku a puk vytlačil na ochrannú sieť.

27:23
    Kazaň sa bude brániť! Hosťujúci Denisov smeruje na trestnú lavicu na dve minúty za podrazenie.

21:51
    Čerepovec sa bude brániť! Na trestnú lavicu smeruje domáci Šinin na dve minúty za podrazenie.

11:46
    Kazaň sa bude brániť! Hosťujúci Medvedev je vylúčený na dve minúty za faul kolenom.

06:13
    Zákrok si však musel pripísať aj muž na opačnej polovici ľadovej plochy! Štěpánek si povykorčuľoval z bránky, kde sa na neho vrhol jeden z útočníkov, no ten svoje zakončenie poslal iba do betónov spomínaného brankára. Následne dobiedzajúceho hráča nekompromisne odstrčil Antropov a nasleduje komerčná prestávka.

03:21
    Obrovská chyba domáceho tímu s gólom neskončila. Čerepovec rozohrával z vlastnej obrannej tretiny iba veľmi zle, puk sa dostal na hokejku Petrova, no ten v rýchlosti nedokázal prekvapiť a svoju ranu poslal iba pár centimetrov od bránky.

Veronika Pancuráková

Góly a asistencie: 54. Stasenko (Berdnikov, Kvapil) – 44. Lukojanov (Svitov), 57. Pesonen (Medvedev, Petrov)

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Arzamascev, Šefer, Urbom, Almqvist, Stasenko, Šinin, Antropov – Trubačjov, Stoljarov, Buchnevič – Berdnikov, Nikoncev, Kvapil – Kagarlickij, Černov, Ullström – Zemčenko, Monachov, Kazakovcev – Kuptsov
    Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Rylov, Denisov, Musin, Medvedev, Nikulin, Kornejev, Pajgin, Heshka – Lukojanov, Svitov, Obuchov – Möller, Azevedo, Petrov – Varnakov, Pesonen, Burmistrov – Mirnov, Kosticyn, Malychin

Rozhodca: Bondar, Sergejev – Parfjonov, Sysujev