FK Krasnodar – Wolfsburg 2:4 (kon.) | Aalborg – D.Kyjev 3:0 (kon.) | Minsk – Guingamp 0:0 (kon.)
Lille – Everton 0:0 (kon.) | Solún – Fiorentina 0:1 (kon.) | Rijeka – Feyenoord 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Sparta Praha 0:3 (kon.) | Liége – Sevilla 0:0 (kon.) | FCSB – Rio Ave 2:1 (kon.)
Trabzonspor – Lokeren 2:0 (kon.) | YB Bern – Neapol 2:0 (kon.) | Celtic – Giurgiu 2:1 (kon.)
Brugge – Kodaň 1:1 (kon.) | Dnipropetrovsk – Karabach 0:1 (kon.) | Praia – FK Dinamo Moskva 1:2 (kon.)
Inter – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Limassol 5:0 (kon.) | Partizan – Besiktas 0:4 (kon.)
Eindhoven – Panathinaikos 1:1 (kon.) | Salzburg – D. Záhreb 4:2 (kon.) | Turín – Helsinki 2:0 (kon.)
Tottenham – Asteras 5:1 (kon.) | Villarreal – Zürich 4:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
5:1 (2:0)
Asteras Tripolis
Štvrtok 23.10.2014, 21:05Európska liga

Videli sme 6 gólov a pekný futbalový zápas, v druhom polčase postupne zvyšovali domácich Lamela na 2:0, neskôr v 75.minúte Kane, ktorý spečatil svoj hetrik na 5:0 v 82.minúte. Tento hráč sa postavil aj do brány po červenej kare Huga Llorisa, avšak z následnej štandardky neudržal loptu v rukaviciach a po strele Barralesa tak skončil výsledok 5:1. Želám Vám príjemný večer, sledujte on-line prenosy na našej stránke aj naďalej. (22:56:54)

90+3

90+1
    Kane je jednoznačne hrdina zápasu, ale ako brankár však nepresviedča svojho trénera.

90
    Nastavovať sa budú 3 minúty.
    BARRALES - 5:1

88
    Asteras dáva gól!
    Domáci už všetky striedania premrhali a tak sa do brány postavil Kane, ten však nedokázal chytiť strelu Barralesa! 5:1!

86
    Z ničoho nič sa ocitol jeden z hráčov hostí v úniku a Lloris svojím neskorším vybehnutím zoťal útočníka Asterasu, za to dostáva červenú kartu a odchádza pod sprchy!

85
    Hostia sa snažia už len nedostať gól ako dať.

84
    Hráči Tottenhamu držia loptu a dohrávajú tento duel, uvidíme či sa im ešte podarí zvýšiť svoj dnešný gólostroj.

83
    Striedanie v tíme Asteras Tripolis: z ihriska odchádza Mazza, prichádza Bakasetas.
    KANE - 5:0

82
    Tottenham dal gól!
    Po rohovom kope ďalší center do vápna a tam bol nebránený Kane, ktorý zavŕšil hetrik v dnešnom stretnutí! 5:0!

81
    Zisopoulos zblokoval center a je tu roh pre domácich.

80
    Striedanie v tíme Asteras Tripolis: z ihriska odchádza Parra, prichádza Fernandez.

78
    Dembelého zblokovaná strela a ďalší roh. Na Košického sa valí útok za útokom.

77
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Lamela, prichádza Eriksen.

77
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Adebayor, prichádza Chadli.

76
    Striedanie v tíme Asteras Tripolis: z ihriska odchádza Rolle, prichádza Barrales.
    KANE - 4:0

75
    Strela Dembelého a dorážka Kaneho do prázdnej brány bezmocného Košického znamená zvýšenie skóre na 4:0!

74
    Ďalší roh domácich.

73
    Hráči Tottenhamu sa bavia akciami a tešia tak svojích fanúšikov, ktorí sú nadšení z dnešného futbalového divadla.

72
    Domáci teraz zavreli hostí pred ich šestnástkou, z tlaku vyťažili roh.

71
    Ďalekonosná nepresná strela Rolleho.

70
    Adebayorov dnešný už asi piaty alebo šiesty ofsajd, sám tomu už neverí koľkokrát sa nechal chytiť do ofsajdovej pasce.

69
    Tak teraz aký zákrok predviedol Hugo Lloris, to sa len tak nevidí každý deň! Userov volej fantasticky vyrazil!

68
    Nepresná dlhá prihrávka z vlastnej polovice Zisopoulosa.

67
    Hosťom nejde uprieť snaha, ale kvalitatívne sú niekde inde ako domáci hráči.
    LAMELA - 3:0

66
    Lamela teraz ukázal v čom je jeho sila a druhým gólom zvyšuje na 3:0! Volejom krásne nedal šancu Košickému!

65
    Ďalší ofsajd domácich, tentokrát sa v ňom ocitol Kane.

64
    Mazza prenikal po krídelnom pristeore, ale Davies je dnes stopercentne pripravený na tohto rýchleho záložníka.

63
    Adebayor sa teraz hnevá na postranného rozhodcu, ktorý mu zamával ofsajd.

61
    Môžme vidieť obrovský rozdiel v driblingu s loptou, domáci jednoznačne lepší v tejto schopnosti.

60
    Opäť Adebayor a opäť krásne sklepol na šestnástku tentokrát Kanemu, ktorého Košický strelu chytil!

59
    Hugo Lloris sa teraz predstavil aj v pozícií zadného stopéra a ukazuje aj svoju kopaciu techniku.

58
    Hostia väčšinu akcií ťahajú po pravej strane cez Mazzu, ktorý je veľmi rýchlostný typ.

57
    Momentálne sa hrá medzišestnástkový futbal a nevidíme moc futbalového umenia.

56
    Hráči Asterasu sú oveľa aktívnejší ako prvý polčas, pôsobia sympatickým dojmom avšak stále nestrelili kontaktný gól, ktorý by sa im hodil ako soľ.

55
    Z odrazenej lopty bola skrumáž pred Llorisom a Kané skvele odkopáva do bezpečia.

54
    Hostia teraz zahrajú rohový kop.

53
    Škoda tohto prečíslenia hostí 2 na 1, ofsajd bol proti pokračovaniu tejto sľubnej akcie.

52
    Veľké nedorozumenie Sankareho s Košickým po ktorom domáci zahrávajú rohový kop.

51
    Nebezpečná tečovaná strela Rolleho, obrana domácich však všetko odvrátila do bezpečia.

50
    Adebayor faulovaný a dobrá šanca na gól zo štandardnej situácie.

49
    Akonáhle sú pri lopte hostia, domáci aktívne napadajú v dvoch v troch hráčoch.

48
    Nádherná akcia na ktorej konci bol Adebayor, ten sklepol optu Lamelovi a Sankare blokuje jeho ranu na roh!

47
    Hostia začali nakopnutou loptou, ktorá nič nepriniesla, pri lopte domáci.

46

Je za nami prvý polčas v ktorom sme videli dva góly a obidva v sieti nášho rodáka Tomáša Košického. Najprv Kane v 12.minúte strelou z diaľky otvoril skóre a v 29.minúte Lamela nechytateľne zvýšil na 2:0. Hostia sa snažia, ale chýba im finálna fáza. Druhý polčas začne približne o 22:08.

45

45
    Hráči domáceho celku kontrolujú priebeh hry, teraz Adebayor nachytaný v ofsajde.

44
    Dlhá ale nepresná lopta Usera na Parru a tak pri lopte Lloris.

43
    Hráči Asterasu sú už odvážnejší aj s loptou aj bez nej, ale chýba to mu strela alebo nejaké prekvapenie. Je to také nemasné neslané.

42
    Lloris je však pozorný a dnes pôsobí veľmi istým dojmom.

41
    Roh bol odvrátený a následná strela zo šestnástky znamená ďalší roh.

40
    Roh pre hostí.

39
    Nádherná strela Townsenda, ktorá lízla spojnicu Košického brány!

38
    Hostia by mali halvne zmeniť počet hráčov v súperovej šestnástke, pretože keď už tam smeruje center je tam buď Parra alebo nikto.

37
    White Hart Line síce nie je vypredané, ale domácich fanúšikov veľmi cítiť.

36
    Žltú kartu dostáva Panteliadis (Tottenham Hotspur).

35
    Prečislenie domácich 3 na 2 zastavuje ofsajd, veľká škoda.

34
    Snaha hostí sa nedá uprieť, ale musia sa ešte zlepšiť vo finálnej fáze.

33
    Štandardná situácia pre hostí skončila len ofsajdom, to je veľká škoda, lebo to bol dobre zakrútený center. Hostia sa trápia a potrebovali by streliť kontaktný gól.

31
    Domáci kombinujú na vlastnej polovici a už cítiť pohodu na ich kopačkách. Momentálne pri lopte Vertonghen.
    LAMELA - 2:0

29
    Adebayor sa predral medzi troch obrancov a lopta sa odrazila k Lamelovi, ktorý približne z 20 metrov neuveriteľnou strelou zvyšuje na 2:0!

27
    Lamela sa pekne predieral stredom, ale hostia ho prečíslili a zobrali mu loptu.

26
    Teraz menšie nedorozumenie o tom kto bude vhadzovať aut, nakoniec však rozhodca Kružliak rozhodol, že ho budú vhadzovať domáci hráči.

25
    Z následnej štandardky celkom sľubná hlavička Zisopoulosa, ale mieri nad.

24
    Capoue teraz nepríjemne fauloval Tsokanisa, ale kartu domáci hráč neuvidí.

23
    Košický sa teraz dvakrát vyznamenal, najprv výborne vyboxoval center Lamelu a neskôr už už sa chystal k zakončeniu Kane, ale Slovenský rodák skvele vybehol.

22
    Townsend faulovaný a štandardná situácia pre domácich.

20
    Veľmi dobré vybehnutie Llorisa, ktorý potvrdzuje svoje kvality a drží si čisté konto.

19
    Hostia teraz dlhšie na polovici domácich, aut zahráva Mazza.

18
    Adebayorovi teraz výborne odobral loptu Zisopoulos.

17
    Hostia v doterajšom priebehu z ničoho nepohrozili a nehrajú moc dobre, viazne im hlavne medzihra.

16
    Nebezpečný center Lamelu, ale jeden z hosťujúcich hráčov loptu odkopáva do bezpečia.

15
    Teraz môžme vidieť dosť veľa súbojov v strede ihriska, tempo sa začína po domácom góle zvyšovať.

14
    Teraz ofsajd v ktorom sa ocitol hosťujúci útočník Parra.
    KANE - 1:0

12
    Nevinné prihrávky na polovici hostí a zrazu tvrdá strela Kaneho, ktorý otvára skóre! 1:0!

11
    Tottenham dobíja bránu hostí, ale len po 16-tku.

10
    Máme za sebou 10 minút a môžme povedať, že na tránviku sa nič vážneho neudialo, hrá sa vo vlažnom tempe.

9
    Domáci sa snažia o rýchly gól, ale hostia im zatiaľ nič nedovoľujú a Townsend fauluje Mazzu. Rozohrávka hostí.

8
    Domáci hráči s ďalšou rozohrávkou, ktorou sa budú pokúšať nájsť dieru v obrannom bloku hostí.

7
    Pekná strela Kaneho, ale chýbal asi meter a Košický by musel zasahovať.

6
    Z tejto štandardky sa nič neudialo, naopak rýchly brejk hostí zakončil Mazza, ale nepresne.

5
    Faul hosťujúceho Lluya a sľubná šanca domácich síce z uhla, ale asi približne z 20 metrov.

4
    Domáci Dembele sa teraz snažil niečo vymyslieť, ale loptu odkopáva Sankare.

3
    V doterajšom priebehu zatiaľ aktívnejši hostia, ktorí sú dominantní v hre s loptou.

2
    Momentálne lopta na polovici domácich, hostia budú zahrávať out.

1
    Domáci mali výkop, ale začali nepresnou rozohrávkou od Daviesa.

1

Oba celky sú na hracej ploche a po vypočutí si hymny Európskej Ligy sa hra môže začať.

Hráči sú už pripravení v útrobach štadióna.

Tottenham Hotspur: Lloris (B) – Dier, Fazio, Vertonghen, Davies – Lamela, Capoue, Dembele, Townsend – Kane – Adebayor
    Náhradníci: Vorm (B), Eriksen, Chadli, Chiriches, Lennon, Soldado, Stambouli

Asteras Tripolis: Košický (B) – Lluy, Sankare, Zisopoulos, Panteliadis – Munafo – Mazza, Usero, Rolle, Tsokanis – Parra
    Náhradníci: Theodoropoulos (B), Badibanga, Bakasetas, Barrales, Fernandez, Gianniotas, Kyriakopoulos

Rozhodca: Kružliak – Somoláni, Mókoš.

Vitajte športoví priatelia pri zápase Európskej Ligy medzi Anglickým Tottenhamom a Gréckym Asterasom. On-line prenosom Vás bude sprevádzať Mário Král.

Predstavme si najprv domácich ,,kohútov" z Londýna, ktorí majú v Európskej Lige zatiaľ na konte dve remízy, keď na pôde Partizánu Belehrad remizovali 0:0 a na svojom trávniku uhrali remízu s Besiktasom Istanbul 1:1, keď dostali vyrovnávajúci gól v 89.minúte z penalty. Dnes si budú chcieť určite napraviť chuť, pretože v Premier League to domácim takisto moc nejde. Uvidíme ako sa popasujú s Grékmi, ktorí určite zabetónujú svoju polovicu a budú hrať na rýchle protiútoky.

Hostia sú zatiaľ milým prekvapením Skupiny-C. keď najprv remizovali na horúcej Istanbulskej pôde s Besiktasom 1:1 a na vlastnom trávniku dokázali poraziť Partizán Belehrad 2:0, gólmi sa o to prispeli Usero a Parra. Hostia tak isto ako aj domáci nemôžu byť spokojní so svojím postavením v domácej súťaži, keď sú zatiaľ na nelichotivom 8.mieste. Dnes sa však opäť budú chcieť ukázať na White Hart Line ako čierny kôň tejto skupiny a napodobniť doterajšie dva zápasy v tejto súťaži.

Prajem Vám príjemný športový zážitok a môj tip je 2:0.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:05.