Fiorentina – Lazio 0:2 (kon.) | Bergamo – Parma 1:0 (kon.) | Cagliari – Sampdoria 2:2 (kon.)
Palermo – Cesena 2:1 (kon.) | Turín – Udinese 1:0 (kon.) | Hellas – AC Miláno 1:3 (kon.)
Inter – Neapol 2:2 (kon.)
ACF Fiorentina
0:2 (0:1)
Lazio Rím
Nedeľa 19.10.2014, 12:30 • Stadio Artemio Franchi • Talianska Seria A

V druhom polčase sa začalo Lazio viac sústrediť na defenzívu, nedovolilo domácim sa dostávať do gólových možností, i keď ich sem-tam pár bolo. Víťazstvo hostí napokon v druhej nadstavenej minúte upravil Miroslav Klose na konečných 0:2.

S týmto konštatovaním sa s vami na dnes lúčim a prajem príjemný zvyšok nedele. Nezabudnite, že dnes na vás čaká ešte hokejová Tipsort Extraliga, v ktorej znovu uvidíme zaujímavé duely. Zachovajte priazeň nášmu portálu a nič podstatné zo sveta športu vám neujde. (14:36:07)

90+8

90+8
    Prebieha už posledná minúta nadstaveného času. Domáci sú s loptou na útočnej polovici, no hráči Lazia Rím absolútne s pokojom kontrolujú hru a všetky loptu posielajú mimo ihriska.

90+7
    Teraz sa poriadne dlho konzultovalo medzi hráčmi oboch celkov a rozhodcom, no nemyslím, žeby sme boli svedkami nejakého diskutabilného zákroku.

90+5
    Lazio kontroluje hru a všetky stratené lopty Fiorentiny v strede poľa odkopáva až ku brankárovi Netovi.

90+4
    Fiorentina si teda poriadne sťažila možnosť na vyrovnanie a tento zápas už asi nedokáže otočiť, musel by sa stať zázrak.
    KLOSE - 0:2

90+2
    Lazio dalo gól!
    Hostia strieľajú druhý gól v tomto zápase a pravdepodobne aj rozhodujúci! Po chybe a prepadnutí domácich sa zmocnil lopty Candreva, ktorý smeroval na bránu v prečíslení troch proti jednému, posunul z pravej strany ku opačnej žrdi na MIROSLAVA KLOSEHO, ktorému už nič nebránilo skórovať!
    Klose sa teda stal mužom v tomto zápase, ktorý prišiel, videl a rozhodol. Zjednodušene povedané.

90+2
    Loptu od Mathiasa Fernándeza bezpečne vyrazil brankár Marchetti.

90+1
    Štandardka pre Fiorentinu, ktorá sa bude zahrávať spoza ľavej krajnej hranice vápna.

90+1
    Je to až osem minút!

90
    Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času, sme zvedaví na nadstavený čas.

89
    Striedanie v tíme Lazio Rím: z ihriska odchádza Djordjević, prichádza Miroslav Klose.

88
    Po rohovom kope zachytil loptu bezchybne Marchetti, ktorý okamžite dopredu vysúval Candrevu, ktorý sa dostal až pred tesnú blízkosť Neta, no jeho následná prihrávka neprešla cez obrancu Savića.

87
    Pizarro odcentroval do šestnástky, kde si miesto vytváral Cuadrado, no pred ním dokázal odhlavičkovať Radu a znamená to rohový kop pre Fiorentinu.

86
    Nasledujúci pokus od Iličića už vyzeral sľubnejšie, slovinský hráč si spracoval loptu pred ľavou krajnou hranicou vápna a pálil, no jeho strelu zblokovali hráči Ríma mimo brány.

86
    Pizarro odcentroval smerom do pokutového územia, no tam si po loptu prišiel len hráč Lazia.

84
    Borja Valero poslal ideálnu loptu z pravého horného rohu šestnástky ku vzdialenejšej žrdi, kde prišiel Bernardeschi, no tesne pred jeho pokusom o hlavičku ešte perfektne zasiahol brankár Marchetti!