Jugra Chanty-Mansijsk – Záhreb 1:2 (po pr.) | Čeljabinsk – HC Slovan 3:2 (kon.) | Nižnekamsk – Dinamo Minsk 5:4 (po pr.)

Nižnekamsk dal gól!

Nižnekamsk rozhoduje zápas v tretej minúte predĺženia. Gól strelil Tim STAPLETON. Asistencia: Belov.

Dinamo Minsk dal gól!

Minsk vyrovnáva v posledných sekundách pri hre bez brankára! Gól strelil Matt ELLISON. Asistencie: Linglet, Cheechoo.
    RYBIN - 4:3

50:07

Maxim RYBIN pri skrumáži pred Haugenom dotlačil puk do brány. Asistencia: Zhukov.
    LINGLET - 3:3

47:10

Charles LINGLET po nádhernej prihrávke od Ellisona nedal šancu Sudnitsinovi. Asistencia: Ellison

41:38
    Domáci v plnom počte.

40:01

40:00

39:38
    Nikolai Belov dostáva 2 minúty za držanie.
    KHOKHRYAKOV - 3:2

34:46

Pyotr KHOKHRYAKOV prekonal zo samostatného nájazdu Haugena.
    LINGLET - 2:2

Patrik Jordan

Góly a asistencie: 19. Korolyuk (Yevseyenkov, Bilalov), 26. Khokhryakov, 35. Khokhryakov, 51. Rybin (Zhukov), 63. Stapleton (Belov) – 28. Szczechura (Shinkevich, Kalyuzhny), 32. Linglet (Vesce, Švarný), 48. Linglet (Ellison), 60. Ellison (Linglet, Cheechoo)

Neftechimik Nižnekamsk: Sudnitsin (Kolppanen) – Kalashnikov, Berezin, Eronen, Bryntsev, Belov, Yevseyenkov, Bilalov – Alshevsky, Korolyuk, Kulikov, Stapleton, Mnikhovich, Zhukov, Rybin, Khokhryakov, Trunyov, Milovzorov, Polygalov, Alshevsky, Tverdokhlebov
    HC Dinamo Minsk: Haugen (Milchakov) – Nogachyov, Shinkevich, Lisovets, Bailen, Švarný, Goroshko – Linglet, Lopachuk, Ellison, Kulakov, Drozd, Vesce, Kalyuzhny, Cheechoo, Meleshko, Zakharov, Szczechura, Razvadovsky, Gavrus