Jugra Chanty-Mansijsk – Záhreb 1:2 (po pr.) | Čeljabinsk – HC Slovan 3:2 (kon.) | Nižnekamsk – Dinamo Minsk 5:4 (po pr.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
KHL Medveščak Záhreb
Sobota 18.10.2014, 13:00 • Arena Jugra • KHL

Nie práve najkrajší zápas sa skončil v predĺžení, keď sa celý zápas nedostalo do tempa ani jedno mužstvo, ale domáci doplatili na oslabenie, ktoré ich stálo bod naviac. Ďakujem za pozornosť a teším sa na ďalšie zápasy. (15:23:34)

63:14
    Medveščak Záhreb dal gól!

Ale nakoniec sa Záhreb predsa len teší. Carle pekne vrátil lepšie stojacemu BILLOVI THOMASOVI a ten aj keď nie najtvrdšou strelou, ale predsa prestrelil Gorjačevskicha a získava pre Záhreb bod navyše.
    Asistencie: Carle.

63:00
    Ale aj presilovka je v znamení nepresností, Záhreb iba kombinuje bez poriadnej strely.

62:02
    Ale obrovská šanca na ukončenie zápasu, keď za príliš veľa hráčov na ľade ide na 2min. Kašpar(JUG).

61:35
    A viacmenej pokračujeme tak isto nezáživne aj v predĺžení a veľkou pravdepodobnosťou rozhodnú nájazdy.

60:20
    A hneď v úvode menšia šarvátka, keď sa Anderson s úmyslom tečovať natlačil pred Gorjačevskicha, ale domáci ho hneď odpratali.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Nezáživný hokej pokračoval aj v tretej tretine, čo vyústilo nakoniec do predĺženia, ktoré o chvíľu začne.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:40
    A Segal mohol rozhodnúť, ocitol sa pred Gorjačevskichom, ale ten teraz domácich podržal.

58:35
    Na chvíľu sa Záhreb usadil v pásme, ale nič nebezpečné z toho nebolo.

57:50
    Na jednej strany ohrozil bránku Gorjačevskicha Segal a následne z protiútoku aj Kašpar, ale Brust taktiež pozorný.

57:00
    Vyzerá to tak, že budeme svedkami predĺženia, lebo sa viacmenej vyčkáva, ako celú tretiu tretinu.

55:52
    Do zakončenia sa tlačil Čibisov, dostal sa až k Brustovi, ale tam ho do brány natlačil Hutchinson.

54:49
    Teraz o čosi aktívnejší hostia, na Gorjačevskicha vyslali niekoľko striel, ktoré ale nebezpečenstvo neznamenali.

54:10
    Zakázané uvoľnenie domácich a bude sa vhadzovať.

53:25
    Glumac ohrozil Gorjačevskicha, išiel si aj po dorážku, ale domáci hráči ho rýchlo uzemnili..Nasleduje komerčná pauza.

52:30
    Hra je naozaj veľmi rozháraná, pre diváka neatraktívny hokej. Žiadne vzrušenie, proste nič.

Michal Geľhoš

Góly a asistencie: 34. Magogin (Sergejev, Pepeljajev) – 17. Anderson (Polushaj, Flood), 64. Thomas (Carle)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gorjačevskich (Birjukov)- Larsen, Mamkin, Sergejev, Želdakov, Sokolov, Pepeljajev, Stalnov- Kašpar, Maxwell, Gusev, Magogin, Sitnikov, Bortnikov, Čibisov, Gorbunov, Romancev, Buljanskij, Lesňuchin, Korenev, Jacenko
    KHL Medveščak Záhreb: Brust (Dekanich)- Martinovič, Flood, Carle, Morisson, Popovič, Hutchinson- Thomas, Polushaj, Anderson, Segal, Leino, Pelettier, Glumac, Murray, Perkovich, Wright, Trotter, St. Pierre

Rozhodca: Beljajev, Soin- Strelcov, Tarasov