Chabarovsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Novokuzneck – Čerepovec 3:7 (kon.) | Novosibirsk – Novgorod 2:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Ufa 1:2 (kon.) | Togliatti – Omsk 3:1 (kon.) | Nižnekamsk – Barys 4:5 (3:4 po s.n.)
Helsinki – Záhreb 2:3 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 7:2 (kon.) | Riga – Dinamo Minsk 1:3 (kon.)

59:51
    Borisov je na striedačke a domáci to skúšajú v šiestich!

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny, hrá sa stále v obrane Amuru!

58:23
    Borisov puk chytá, hra je prerušená. Čo ale nie je dobré pre domáci celok, keďže sa vhadzuje po pravici ich gólmana.

57:30
    Puk je stále v útočnom pásme hostí, kde oň obe mužstvá urputne bojujú. Domácim už nezostáva príliš veľa času na vyrovnanie.

56:57
    Amur hrá s piatimi hráčmi.

56:15
    CSKA sa do zakočenia príliš nehrnie, na seba to zobral Rudulov, ale jeho pokus je zblokovaný brániacim útočníkom a puk končí v strednom pásme.

54:56
    Terjajev odchádza na trestnú lavicu a toto je ideálna možnosť pre hostí na to, aby spečatili výsledok.

53:25
    Hostia sú smerom do útoku zastavení hvizdom čiarového rozhodca pre postavenie mimo hry.

52:17
    Hostia sa síce previnili zakázaným uvoľnením, ale veľmi ich to hnevať nemusí, keďže v dnešnom stretnutí sú oni tí, ktorí vyhrávajú a majú jedno gólový náskok.

50:58
    Kiselevič vyskúšal od modrej pozornosť Borisova, ale ten hru radšej prerušuje, pretože hneď pri ňom bola dvojica útočník CSKA.

50:20
    Puk je teraz v obrannom pásme Amuru, tam oň obe mužstvá urputne bojujú. Do konca stretnutia nám zostáva odohrať ešte niečo menej ako 10 minút. Podarí sa domácim vyrovnať?

49:25
    Ojedinelý strelecký pokus domácich vyriešil zákrokom Galimov- hra je prerušená.

48:33
    Radulov azda po tretíkrát hľadal pred bránou Da Costu, pred ním bol ale stojaci brániaci hráč a útočník CSKA tak ani teraz nedosiahol na svoj tretí gól.

47:17
    Podobne tomu bolo aj teraz. Špirko sa dostával do útočnej tretiny, ale skôr tam mal jedného zo svojich spoluhráčov a tak sa píska postavenie mimo hry.

45:55
    Diváci v domácej aréne určite nie sú nadšený úvodom tretej časti. K videniu je mnoho nepresností na oboch stranách. Žiadnej väčšej príležitosti sme zatiaľ svedkami neboli.

44:33
    Teraz to skúsili domáci, tí ale v útoku nepochodili, následne do útoku zavesili Žarkov, ale aj ten narazil iba na pozornú obranu Amuru.

43:05
    Prvýkrát v tretej časti si na puk siahol aj Galimov, ten radšej nevinne vyzejúcu akciu Amuru prerušuje. Vhadzovať sa bude po jeho pravici.

42:35
    A opäť v akcii hostia. Teraz ich ale zastavuje prerušenie hry. Úvod druhej tretiny nám nasvedčuje tomu, že sa bude hrať iba na jednu bránu.