Chabarovsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Novokuzneck – Čerepovec 3:7 (kon.) | Novosibirsk – Novgorod 2:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Ufa 1:2 (kon.) | Togliatti – Omsk 3:1 (kon.) | Nižnekamsk – Barys 4:5 (3:4 po s.n.)
Helsinki – Záhreb 2:3 (kon.) | Petrohrad – HC Slovan 7:2 (kon.) | Riga – Dinamo Minsk 1:3 (kon.)

59:51
    Borisov je na striedačke a domáci to skúšajú v šiestich!

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny, hrá sa stále v obrane Amuru!

58:23
    Borisov puk chytá, hra je prerušená. Čo ale nie je dobré pre domáci celok, keďže sa vhadzuje po pravici ich gólmana.

57:30
    Puk je stále v útočnom pásme hostí, kde oň obe mužstvá urputne bojujú. Domácim už nezostáva príliš veľa času na vyrovnanie.

56:57
    Amur hrá s piatimi hráčmi.

56:15
    CSKA sa do zakočenia príliš nehrnie, na seba to zobral Rudulov, ale jeho pokus je zblokovaný brániacim útočníkom a puk končí v strednom pásme.

54:56
    Terjajev odchádza na trestnú lavicu a toto je ideálna možnosť pre hostí na to, aby spečatili výsledok.

53:25
    Hostia sú smerom do útoku zastavení hvizdom čiarového rozhodca pre postavenie mimo hry.

52:17
    Hostia sa síce previnili zakázaným uvoľnením, ale veľmi ich to hnevať nemusí, keďže v dnešnom stretnutí sú oni tí, ktorí vyhrávajú a majú jedno gólový náskok.

50:58
    Kiselevič vyskúšal od modrej pozornosť Borisova, ale ten hru radšej prerušuje, pretože hneď pri ňom bola dvojica útočník CSKA.

50:20
    Puk je teraz v obrannom pásme Amuru, tam oň obe mužstvá urputne bojujú. Do konca stretnutia nám zostáva odohrať ešte niečo menej ako 10 minút. Podarí sa domácim vyrovnať?

49:25
    Ojedinelý strelecký pokus domácich vyriešil zákrokom Galimov- hra je prerušená.

48:33
    Radulov azda po tretíkrát hľadal pred bránou Da Costu, pred ním bol ale stojaci brániaci hráč a útočník CSKA tak ani teraz nedosiahol na svoj tretí gól.

47:17
    Podobne tomu bolo aj teraz. Špirko sa dostával do útočnej tretiny, ale skôr tam mal jedného zo svojich spoluhráčov a tak sa píska postavenie mimo hry.

45:55
    Diváci v domácej aréne určite nie sú nadšený úvodom tretej časti. K videniu je mnoho nepresností na oboch stranách. Žiadnej väčšej príležitosti sme zatiaľ svedkami neboli.

44:33
    Teraz to skúsili domáci, tí ale v útoku nepochodili, následne do útoku zavesili Žarkov, ale aj ten narazil iba na pozornú obranu Amuru.

43:05
    Prvýkrát v tretej časti si na puk siahol aj Galimov, ten radšej nevinne vyzejúcu akciu Amuru prerušuje. Vhadzovať sa bude po jeho pravici.

42:35
    A opäť v akcii hostia. Teraz ich ale zastavuje prerušenie hry. Úvod druhej tretiny nám nasvedčuje tomu, že sa bude hrať iba na jednu bránu.

41:01
    Tretie dejstvo je zahájené!
    Ihneď po vhadzovaní sa do útoku dostali hostia, ale narazili iba na pozornú obranu Amuru, jeho hráči vyhadzujú puk aspoň do stredného pásma a striedajú.

40:01

Tak, máme za sebou aj druhú 40 minútovku. V nej sme ale na rozdiel od tej prvej gól nevideli.Obe mužstvá sa začali viac sústrediť na pozornú obranu a hra sa nám vyrovnala.
    Uvidíme, ale čo nám prinesie posledné dejstvo, to sa začína zhruba o 11:35.

40:00

39:05
    Prebieha nám posledná minúta druhej tretiny a nič nenasvedčuje tomu, že v tejto tretine uvidíme nejaký gól.

38:30
    Hra sa nám aspoň na pár sekúnd ukľudnila. Obaja brankári nemuseli riešiť dlhšiu dobu žiadnu vážne príležitosť. Hra je teraz prerušená, pre zakázané uvoľnenie CSKA.

37:03
    Arťuchin je už na ľadovej ploche. CSKA hrá s piatimi hráčmi.

36:10
    Domácim sa nedarí udržať v útočnom pásme. Puk teraz vyhadzuje cez všetky čiary Naumenkov.

35:02
    Arťuchin odchádza na trestnú lavicu za nedovolené bránenie. Domáci tak majú ideálnu možnosť na vyrovnanie.

34:21
    Amur sa opäť dostal pod mierny tlak, ale všetko radšej vyriešil Borisov, keď hru prerušuje.

32:55
    Da Costa nie a nie dosiahnuť hattrick! Opäť mu to pred bránu hádzala jeho dvojička z útoku Radulov, ale francúzsky forward v bielo- červenom drese po tretí krát neprekonal Borisova.

32:01
    Stretnutie sa nám prehuplo do svojej druhej polovice. My zatiaľ môžme skonštatovať, že hoci bolo CSKA jasne lepším mužstvom, už to neplatí, pretože Amur začína vystrkovať rožky a čoraz viac sa dostáva pred Galimova.

31:14
    Amur sa úplne v kľude ubránil a čo na to teraz jeho hráči? Podarí sa im vyrovnať?

29:58
    Hosťom sa táto presilová hra vôbec, ale vôbec nedarí. Borisov môže byť zatiaľ v kľude, pretože puk je pre Galimovovi.

29:13
    Za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou ide na trestnú lavicu Orlov.

28:45
    A mohli sme mať vyrovnané! Pri prečíslení 2 na 1 zakončoval Fišenko, ale iba do pripraveného Galimova. Ten v týchto chvíľach drží svoj tím nad vodou.

28:00
    Domáci hrajú s piatimi hráčmi.

27:30
    Amur hral početnú výhodu naozaj veľmi zle, až do teraz. Špirko to zobral na seba, ale Galimov jeho strelu vyráža.

25:59
    Naumenkov odchádza na trestnú lavicu za sekanie. Tak ako s touto početnou výhodou naložia domáci? Tú prvú dokázali využiť.

24:18
    Da Costa v šanci a mohol z toho byť dokonca hattrick! Radulov mu naservíroval puk, ale tento francúzsky útočník triafa iba Borisova.

23:30
    Do šance sa teraz dostal azda najaktívnejši domáci hráč Lugim. Galimov ale jeho strelu vytesnil na ochrannú sieť.

22:40
    Sledujeme podobný obraz hry, ako v prvej tretine. Na puku sú jasne aktívnejší hostia z Moskvy, ich súper sa do útoku dostáva iba sporadicky.

20:45
    Zajcev to skúsil individuálnou akciou, ale bol zastavený obranou Amuru.

20:01

20:00

19:01
    Prebieha nám posledná minúta prvej tretiny. Lugin vyskúšal Galimovovu pozornosť, ale ten druhý puk za svoj chrbát nepustil.
    Sergej PERETJAGIN - 1:2

17:12
    Chabarovsk dal gól!
    Tak predsa to domácim vyšlo! SERGEJ PERETJAGIN zachytil vyhodený puk a tvrdou strelou nedal Galimovovi šancu. Bez asistencie.

16:30
    Domácim sa táto presilová hra vôbec nedarí. CSKA vyhadzuje po druhýkrát puk z vlastnej tretiny.

15:42
    Ale pozor, domáci môžu znížiť. Jegoršev odchádza na trestnú lavicu za držanie.
    Stehpane DA COSTA - 0:2

15:06
    CSKA Moska dala gól!
    Favorit pridáva ďalší gól. Ideálnu presilovkovú akciu zakončuje tvrdou strelou príklepom STEPHANE DA COSTA a nedal Borisovovi šancu. Asistencia: Denis Denisov.

14:23
    Za sekanie odchádza na trestnú lavicu Orlov. Zúžitkuje CSKA svoju druhú presilovú hru?

13:40
    Po prvom góle sledujeme tak povediac iba exibíciu hostí, tou sa teraz prezentoval Radulov, ktorý obišiel bránu, následne vystrelil, ale Borisov chytá.

12:21
    K slovu sa dostal aj druhý slovenský hráč v drese Amuru, Marcel Haščák. Jeho nahodenie bolo ale veľmi slabé a Galimova tak zaskočiť nemohol.

11:30

10:50
    Amur vyhadzuje puk z vlastnej tretiny, deje sa tak azda po tretí krát počas tejto dvoj minútovky.

09:29
    Kopijenko odchádza na trestnú lavicu za hákovanie a toto je ideálna možnost pre CSKA na zvýšenie ich náskoku.

08:01
    Hostia idú zaslúžene do vedenia! STEPHANE DA COSTA sa dostal v plnej rýchlosti do súperovej tretiny, tam napriahol a vymietol pavučinu v Borisovovej bráne. Asistencie:
    Stephane DA COSTA - 0:1

07:20
    Hra sa nám pomaly, ale isto vyrovnáva. Galimov chytá strelu do hrude z hokejky Safronova.

05:40
    Do šance sa prvýkrát v dnešnom stretnutí dostali aj domáci. Tí ale trestuhodne zaváhali. Špirko pri prečíslení 2 na 1 nespracoval prihrávku a puk končí v rohu.

04:47
    CSKA pokračuje vo valcovaní svojho súpera. Ďalšia strela z hokejky Radulova je zblokovaná.

03:35
    Máme tu druhé prerušenie hry v dnešnom zápase. Jan Mursak sa už, už dostával do šance, ale v poslednej chvíli je Borisovova svätyňa posunutá.

03:00
    Amur musel byť teraz opäť na pozore. Do Grigorenkovej strely dal však hokejku Safronov a hra je tak prerušená.

02:15
    Hostia sú od úvodu lepším mužstvom, ale v útoku nepochodil ani Arťuchim a pri puku sú domáci hráči.

00:30
    Ako prvý sa do útoku vydali hostia, ale ich akcia končí na nepresnom zakončení.

00:01

Amur Chabarovsk: Borisov (Bolšakov) – Ježjov, Kurbatov, Loginov, Pěretjagin, Safronov, Tereščenko, Terjajev – Fišenko, Špirko, Baškirov, Tarasov, Miklík, Lugin, Litovčenko, Orlov, Haščák, Abramov, Kopijenko

CSKA Moskva: Galimov (Lalande) . Denisov, Mišarin, Zajcev, Naumenkov, Billins, Kiselevič, Jegoršev -Andronov, Ljubimov, Žafjarov, Žarkov, Grigorenko, Arťuchin, Radilov, Fefelov, Volkov, Prochorkin, Da Costa, Mamin

Rozhodca: Bondar, Gusev – Otmachov, Palej.

CSKA MOSKVA
    Hostia sú na tom omnoho lepšie. Po 13 odohraných dueloch svieti na ich konte 36 bodov. Začo im patrí výborné 2.miesto v západnej konferencii hneď za Petrohradom.
    O favoritovi tohoto duelu by teda nemalo byť najmenších pochýb.
    Ja Vám prajem príjemný športový zážitok.

AMUR CHABAROVSK
    Domáce mužstvo odohralo doposiaľ 13 stretnutí a nedarilo sa mu zrovna najideálnejšie, čomu svedčí pohľad aj na tabuľku východnej konferencie.Amur sa aktuálne nachádza so ziskom 9 bodov na 12. mieste. Obzvlášť zlý pohľad je na aktuálnu formu, mužstvu z ďalekého východu totižto nebodovalo z posledných 5 zápas ani v jednom prípade.

Vítam Vás pri stretnutí nadnárodnej hokejovej ligy zvanej aj ako KHL. V dnešnom programe budem pre Vás komentovať stretnutie medzi Amurom Chabarovsk a CSKA Moskva. Povedzme si v krátkosti, akom sú na tom obe mužstvá, čo sa týka formy pred dnešným duelom.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:00.