CSKA Moskva – Bayern 0:1 (kon.) | Manchester City – AS Rím 1:1 (kon.) | Paríž – Barcelona 3:2 (kon.)
APOEL – Amsterdam 1:1 (kon.) | Schalke – Maribor 1:1 (kon.) | Lisabon – Chelsea 0:1 (kon.)
Doneck – Porto 2:2 (kon.) | Borisov – Bilbao 2:1 (kon.)
Šachtar Doneck
2:2 (0:0)
FC Porto
Utorok 30.09.2014, 20:45 • Arena Lviv (Lvov) • Liga majstrov

Je tu koniec zápasu ktorý mal dramatický koniec a remíza je spravodlivá. Doneck dal 2 góly a zdalo sa že je o všetkom rozhodnuté ale boj o vyrovnanie naštartoval Jackson Martínez ktorý svojím gólom z pokutového kopu v 88. minúte nabudil tím Porta a to ešte v nadstavenom čase dokázalo dať druhý vyrovnávajúci gól keď sa znova presadil Martínez. Porto mohlo samozrejme aj vyhrať keby Brahimi premenil v prvom polčase pokutový kop.

Na dnes je to odo mňa všetko, videli sme krásny a napínavý zápas ako sa na Ligu majstrov patrí, prajem Vám dobrú noc. (22:46:31)

90+4

90+3
    Porto dalo gól! Porto predsa len vyrovnáva ! Gól dáva MARTINÉZ ktorý po góle narazil do tyčky a trochu sa zranil ale zdá sa že bude v poriadku. Naozaj dramatický záver.

90+3
    Rušný záver. Šance sa striedajú na oboch stranách.

90+2
    61%-39% držanie lopty v prospech Porta ktoré je jasne aktívnejšie.

90+1
    Porto sa ešte pokúsi vyrovnať. Je na polovici domácich a tvorí akciu.

90
    Nadstavujú sa 4 minúty.

89
    Žltá karta pre Ilsinha z domáceho tímu.

88
    Porto dalo gól! Porto znižuje po góle z pokutového kopu ktorý zaznamenáva MARTINÉZ ! Brankár sa lopty trochu dotkol ale tá smerovala do dolného ľavého rohu a končí v sieti.

87
    Pokutový kop pre Porto po ruke Rakitksiya !

85
    Doneck dal gól! A je to 2-0 ! LUIZ ADRIANO dáva krásny gól do prázdnej brány po krásnej akcii Donecku. Zdá sa, že je rozhodnuté.

84
    Za bránou domácich je plno dymu a rozhodca hodil loptu medzi hráčov oboch tímov. Pytaov vykopáva na polovicu Porta.

83
    Na ihrisku je svetlica. Konkrétne spadla do 16ky domácich.

82
    Teraz Porto obliehalo bránu Donecku a Quintero vyslal nebezpečnú strelu už z pokutového územia ale Pyatov nohou vyrazil.

80
    Ďalší rohový kop pre Porto. Pyatov boxuje mimo pokutové územie.

80
    Do konca ostáva zhruba 10 minút. Uvidíme čo prinesú. Zápas je ešte otvorený.

78
    Porto je aktívnejšie má častejšie loptu na kopačkách a snaha vyrovnať sa mu nedá uprieť ale nevie sa presadiť jeho strely nie sú nebezpečné.