CSKA Moskva – Bayern 0:1 (kon.) | Manchester City – AS Rím 1:1 (kon.) | Paríž – Barcelona 3:2 (kon.)
APOEL – Amsterdam 1:1 (kon.) | Schalke – Maribor 1:1 (kon.) | Lisabon – Chelsea 0:1 (kon.)
Doneck – Porto 2:2 (kon.) | Borisov – Bilbao 2:1 (kon.)
BATE Borisov
2:1 (2:1)
Athletic Club Bilbao
Utorok 30.09.2014, 20:45 • Borisov-Arena, Borisov • Liga majstrov

Je tu koniec, domáci skáču a tešia sa z prvých troch bodov. Poradili si s Athleticom Bilbao 2:1. Všetky góly padli v prvom polčase. Prvý polčas patril domácim, boli lepšími, aktívnejšími. Dokázal vyťažiť dva góly a to im zabezpečilo dnešnú výhru. Athletic síce vyrovnalo ešte pred koncom prvého polčasu, no viac už nedokázali. Začali tlačiť v druhom polčase viac, avšak Bate Borisov predviedlo dobrú, kvalitnú obranu a nedovolilo žiadne ďalšie skórovanie. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem vám dobrú noc. (22:37:17)

90+3

90+2
    La Porte vidí za prejav nespokojnosti s rozhodnutím arbitra žltú kartu.

90+2
    Striedanie v tíme BATE Borisov: z ihriska odchádza Gordejchuk, prichádza Olehnovich.

90+1
    Priamy kop nedopadol víťazoslávne. Bate sa ubránilo.

90
    Nadstavený čas sú dve minúty.

89
    Rodionov fauloval blízko pravej rohovej zástavky Susaetu. Priamy kop pre hostí.

89
    Center skončil len na prednej tyči a Iraizoz už rýchlo posiela svojich spoluhráčov vpred.

88
    Jakovlev získal po rýchlom brejku pre svoj tím roh.

87
    Toquero Pinedova strela Černika zaujímať nemusela. Chýbali jej gólové parametre a skončila nad.

86
    Domáci to už skúšajú len cez rýchle brejky. Teraz sa jeden nepodaril čerstvému Rodionovi. Nedostal sa cez stopéra Bilbaa.

85
    Striedanie v tíme BATE Borisov: z ihriska odchádza Rodionov, prichádza Karnitskiy A..

84
    A znova sa zažltilo. Tentokrát to schytal nováčik na ihrisku – Toquero Pinedo.

83
    Len druhú žltú kartu zápasu vidí Etxebarria za svoj faul.

82
    Jeden zo Španielovc hlavičkoval mimo a k lopte sa dostanú domáci, ktorí pravdepodobne zase loptu rýchlo stratia.

81
    Susaeta sa dostal ku odrazenej lopte a z hranice šestnástky vyslal nemilosrdnú bombu na Černika. Ten si vyskočil a vyrazil loptu na roh.

80
    Posledných desať minút a stav je stále ako na konci prvého polčasu. Bilbao sa snaží snaží a aj tak to nejde.

79
    Striedanie v tíme BATE Borisov: z ihriska odchádza M.Volodko, prichádza Yakovlev.