Prešov – Písek 20:20 (kon.) | Slavia – Bratislava 31:17 (kon.)
ŠŠK Prešov
20:20 (10:11)
Sokol Písek
cz Nedeľa 28.09.2014, 14:00 • Športová hala, Prešov • Hádzanárska interliga ženy

60
    Szandra Kuti 10 sekund pred koncom nepremenila 7 metrový hod. (20:20) (20:20)

57
    Babuková vyrovnáva stav po rýchlom protiútoku. (19:19) (19:19)

57
    Kuti opäť úspešná na 7 metrovom hode. (18:19) (18:19)

56
    Kuti premieňa tresný hod domácich. (17:19) (17:19)

55
    Palasová opäť premieňa tresný hod. (16:19) (16:19)

54
    Palasová premieňa tresný hod. (16:18) (16:18)

52
    Medveďová vychytala rukou hráčku Malú. (16:17) (16:17)

52
    Šutranová vylúčená na 2 minúty za faul na bránkovisku. (16:17) (16:17)

50
    Szandra Kuti premieňa 7 metrový hod. (16:17) (16:17)

49
    Nemčiková dvakrát vychytaná brankárkou Písku. (15:17) (15:17)

45
    Žlutou kartu dostává tréner Ján Slávik (Sokol Písek). (15:15)

45
    Veronika Malá premenila tresný hod (15:15) (15:15)

45
    Nemčíková zastavila hráčku na bránkovisku , 2 minútova vylučenie (15:14) (15:14)

40
    Kundrátova sa snažila prehodiť brankárku Písku ,no loptka skončila nad bránou. (14:12) (14:12)

38
    Szandra Kuti premieňa 7 metrový hod. (14:12) (14:12)

34
    Malá premieňa 7 metrový hod. (11:12) (11:12)

33
    Hráčka Bemaca vylúčená. (11:12) (11:12)

32
    Szandra Kuti premenila 7 metrový hod (11:11) (11:11)

31
    Šichmanová 2 minúty (10:11) (10:11)

30
    Szandra Kuti bola tradičnou autorkou sedemmetrového hodu, skúsila oblúčik nad brankárkou, ktorý ale končí na hornej tyčke. (10:11) (10:11)

29
    Szandra Kuti pohybom mierila inde ako nakoniec strieľala, skvelou strelou k tyčke skóruje. (10:11) (10:11)

28
    Dominika Novická sa dostala k skvelej strele, vyskočila vysoko, no tesne netrafila bránu! (9:10) (9:10)

27
    Vencuriková odchádza na lavičku a bude chýbať svojmu tímu dve minúty. (9:9) (9:9)

26
    Szandra Kuti sa postarala o vyrovnanie, poslala loptu šikovne medzi nohy brankárky Šibrovej. (9:9) (9:9)

24
    Vencuriková prebrala loptu a šla sama na bránku, mierila k vzdialenejšej tyči a nakoniec rozvlnila sieť brány. (8:9) (8:9)

21
    Prerážanie Michkovej malo za následok jej vylúčenie za nešportové správanie. (6:9) (6:9)

18
    Vrabcová neuspela, následne ani Boorova a Šichmanová, Medveďová chytila posledné dva strely na bránu! Skvelé. (6:7) (6:7)

18
    Dominika Bullová odchádza za zákrok na Kuti na 2 minúty preč z hracej plochy. (6:7) (6:7)

18
    Szandra Kuti vyrovnala zo sedmičky, ihneď sa gólovo presadili aj hosťky. (6:7) (6:7)

14
    Dlugošová šla do bránky, nezabránila ale gólu, Veronika Malá dostáva Písek do vedenia. (4:5) (4:5)

11
    Vrabcová mala k dispozícii sedmičku, oklamala Medveďovú a skóruje. (3:4) (3:4)

10
    Žlutou kartu dostává Soňa Simič (Bemaco ŠŠK Prešov). (3:3)

10
    Szandra Kuti znova v rýchlom brejku prehadzuje loptu oblúkom nad brankárku a vyrovnáva skóre zápasu. (3:3) (3:3)

6
    Šichmanová zobrala loptu, z uhla vystrelila k bližšej tyči, skvelá brankára Medveďová ale zasahuje nohou! (1:2) (1:2)