Plzeň – Královo Pole 23:20 (kon.) | Zlín – Přerov 39:22 (kon.)
Handball PSG Zlín
39:22 (20:10)
Sokol HC Přerov
cz Nedeľa 28.09.2014, 16:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Domácí si připisují jasné vítězství, ke kterému nakročili už v prvním poločase, jenž vyhráli o deset branek. Ve druhé části hry svůj náskok dokázali ještě navýšit a nakonec vítězí o 17 branek. (17:27:08)

60
    Konec zápasu. (39:22)

60
    Poslední minuta nakonec přináší tři branky, ještě jednu na každé straně. Utkání končí. (39:22) (39:22)

60
    Buček zůstal zcela neobsazen na středu hřiště a zvyšuje na 38:21. (38:21) (38:21)

58
    Úspěšný zásah domácího brankáře rezultuje v protiútok a branku Kafky. (37:21) (37:21)

57
    Na branku Zlína odpovídají hosté ze sedmičky. Rozdíl se drží na patnácti bodech, o vítězi je rozhodnuto. (35:20) (35:20)

55
    Hezká akce Zlína, který uvolnil Dujčáka. Ten v pádu podstřelil vybíhajícího gólmana. (34:19) (34:19)

54
    Rychlé údery na obou stranách, na branku Přerova odpovídá Doležal během pár vteřin – 33:18. (33:18) (33:18)

53
    Až Radek Doležel střelou z dálky rozvlnil síť. (32:17) (32:17)

53
    Domácí po akci středem přestřelují, na druhé straně předvádí výborný zákrok zlínský gólman proti střele z ostrého úhlu. (31:17) (31:17)

52
    Úspěšný útok z pravého křídla přináší další branku Přerova. (31:17) (31:17)

51
    Hosté se nyní dvakrát úspěšně ubránili a na druhé straně skórují, rozdíl je však stále patnácitbodový. (31:16) (31:16)

49
    Plšek zvyšuje na 31:14 střelou zprava. (31:14) (31:14)

49
    Omlouváme se za technické potíže, přibližně dvanáct minut před koncem navýšili domácí své vedení už na rozdíl šestnácti branek. (30:14) (30:14)