Plzeň – Královo Pole 23:20 (kon.) | Zlín – Přerov 39:22 (kon.)
39:22 (20:10)
Sokol HC Přerov
cz Nedeľa 28.09.2014, 16:00Chance Extraliga mužů (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Vítejte u extraligového zápasu házené můžu. Dnes se střetnou dva týmy, které stále čekají na první vítězství. Jsou jimi domácí HC Zlín a hosté Sokol HC Přerov.

Domácí Zlín sehrál tři duely a ve všech odešel poražen. Nejprve na úvod podlehl Hranicím 20:25, poté na domácí půdě o pouhý bod (28:29) prohrál s Lovosicemi a v posledním hraném zápase odjel z Frýdku-Místku poražen 30:27.

Hosté z Přerova jsou na tom ještě o něco hůř. Zlín také nemá ani bod, ale za soupeři v rozdílu skóre zaostával jen těsně. To Přerov měl k výhře hodně daleko. Na úvod podlehl Frýdku-Místku 37:26, poté Plzni 32:15 a naposledy před vlastními fanoušky prohrál o 20 gólů, 39:19.

HC Zlín: Mahušek, Hrdina – Kafka, Buček, Sáš, Plšek, Žůrek, Gabriž, Mužík, Poloz, Doležal, Pernica, Dujčák, Zrbanek

Sokol HC Přerov: Kuba – Ďurčík, Hradil, Švébiš, Dostál, Zemánek, Buček, Ševčík, Pernica

Rozhodčí: Bečička, Horák.

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Mahušek si připsal první zákrok utkání. (0:0) (0:0)

2
    Kafka prvním skórujícím mužem utkání. (1:0) (1:0)

2
    Opět Zlín a opět Kafka zvyšuje vedení domácích. (2:0) (2:0)

3
    Zbranek přidává třetí trefu domácích. (3:0) (3:0)

3
    Dostál snižuje za Přerov na rozdíl dvou gólů. (3:1) (3:1)

4
    Doležel krásnou střelou přidává další branku domácích. (4:1) (4:1)

4
    Mahušek zasahuje nohama proti hostující střele. (4:1) (4:1)

5
    Přerovský Hradil vidí žlutou kartu (4:1) (4:1)

6
    Domácí kombinují před brankou Přerova. (4:1) (4:1)

6
    Pátý gól domácích přidává Filip Durčák, když se probil přes hostující obranu. (5:1) (5:1)

7
    Krásná nahrávka a výborné zpracování domácího Zbranka, ten přidává další branku Zlína. (6:1) (6:1)

7
    Oddechový čas pro hosty. (6:1) (6:1)

7
    A opět se hraje u míče jsou hosté. (6:1) (6:1)

8
    Přerov snižuje. Mahušek si na míč sáhl, ale stejně zapadl do sítě. (6:2) (6:2)

9
    Kuba předvedl pohotový zákrok proti střele z boku. (6:2) (6:2)

9
    Zemánek prostřelil zlínskou obranu i brankáře a snižuje. (6:3) (6:3)

10
    Zlín navyšuje vedení. Ďurčák se přesně trefil. (7:3) (7:3)

10
    Švébiš opět snižuje na rozdíl tří branek. (7:4) (7:4)

11
    Pernička si bere míč a je tu první sedmička zápasu. (7:4) (7:4)

11
    Pernička proměňuje a už je to je o dvě branky. (7:5) (7:5)

12
    Dujčák odpovídá a Zlín se bere tříbrankové vedení zpět. (8:5) (8:5)

13
    Dvě minuty pro Zlín. Plšek si jde odpykat dvě minuty. (8:5) (8:5)

14
    Zlín i v oslabení navyšuje své vedení. (9:5) (9:5)

14
    Faul na domácího hráče, Zlín bude rozehrávat. (9:5) (9:5)

14
    Přerovský Zemánek vidí žlutou kartu. (9:5) (9:5)

15
    Zlínský Kafka střílí gól a Zlín už vede o pět branek. (10:5) (10:5)

16
    Zbranek utekl hostujícím hráčům svůj únik zakončuje gólem. (11:5) (11:5)

17
    Buček v pádu poslal míč pod nohy zlínského brankáře a snižuje. (11:6) (11:6)

18
    Kafka přidává další zlínský gól. (12:6) (12:6)

18
    Mahušek si připisuje povedený zákrok a Zlín stále vede o šest branek. (12:6) (12:6)

19
    Hosté u míče a kombinují u zlínské branky. (12:6) (12:6)

20
    Zlín zblokoval střelu a následná dlouhá přihrávka našla Zbranka, který zakončil přesně. (13:6) (13:6)

20
    Pernička má k dispozici po faulu zlínského hráče sedmičku. (13:6) (13:6)

20
    Pernička se nemýlil a snižuje stav. (13:7) (13:7)

20
    Doležel dostal dvě minuty. (13:7) (13:7)

21
    Zlín z penalty navyšuje svůj náskok. (14:7) (14:7)

22
    Poloz tvrdou střelou zvyšuje náskok Zlína. Navíc už jsou domácí v plném počtu. (15:7) (15:7)

23
    Faul domácí obrany. Přerov má rozehrávku. (15:7) (15:7)

23
    Domácí kombinují u brány Přerova. (15:7) (15:7)

24
    Pernica střelou pod nohy brankáře navyšuje vedení Zlína. (16:7) (16:7)

25
    Nejprve Mahušek skvěle zakročil a následně na druhé straně zakončuje přesně Žůrek. (17:7) (17:7)

26
    Zemánek krásnou střelou do šibenice snižuje. (17:8) (17:8)

26
    Zlínský Doležel ale vrací Zlínu desetibrankový náskok. (18:8) (18:8)

27
    Mahušek opět přesně zasáhl proti hostující střele. (18:8) (18:8)

27
    Penička se prosazuje na straně Přerova. (18:9) (18:9)

28
    Doležel přidává další zlínský gól. (19:9) (19:9)

28
    Švébiš byl sražen k zemi a jen těžce se zvedá. (19:9) (19:9)

29
    Kuba si také připisuje povedený zásah proti střele z boku. (19:9) (19:9)

29
    Zemánek se rozběhl a z boku tvrdou střelou přidává desátou trefu hostí. (19:10) (19:10)

30
    Pěkný blok Zlína, ale následná přihrávka nenašla svého adresáta. (19:10) (19:10)

30
    Kafka přidává těsně před koncem prvního poločasu dvacátou trefu domácích. (20:10) (20:10)

30
    První poločas skončil. (20:10)

Druhý poločas začne přibližně v 16:47.

Zlín potvrzuje roli favorita a v poločase vede jasně o deset branek. Jestli to takto půjde dál, bude na konci utkání na skóre svítit opravdu vysoký výsledek.

31
    Začal druhý poločas. (20:10)

31
    Zlín navyšuje své vedení. (21:10) (21:10)

32
    Přerov se ale také prosazuje. (21:11) (21:11)

33
    Domácí ale opět skórují a vedou o jedenáct branek. (22:11) (22:11)

35
    Další trefa domácích, brankář hostí neměl šanci. (23:11) (23:11)

37
    Další přesný zásah Zlína do sítě Přerova. (24:11) (24:11)

38
    Pernica zakončuje přesně a přidá 25. trefu Zlína. (25:11) (25:11)

39
    Hrdina vytáhl povedený zákrok proti střele přerovského hráče. (25:11) (25:11)

49
    Omlouváme se za technické potíže, přibližně dvanáct minut před koncem navýšili domácí své vedení už na rozdíl šestnácti branek. (30:14) (30:14)

49
    Plšek zvyšuje na 31:14 střelou zprava. (31:14) (31:14)

51
    Hosté se nyní dvakrát úspěšně ubránili a na druhé straně skórují, rozdíl je však stále patnácitbodový. (31:16) (31:16)

52
    Úspěšný útok z pravého křídla přináší další branku Přerova. (31:17) (31:17)

53
    Domácí po akci středem přestřelují, na druhé straně předvádí výborný zákrok zlínský gólman proti střele z ostrého úhlu. (31:17) (31:17)

53
    Až Radek Doležel střelou z dálky rozvlnil síť. (32:17) (32:17)

54
    Rychlé údery na obou stranách, na branku Přerova odpovídá Doležal během pár vteřin – 33:18. (33:18) (33:18)

55
    Hezká akce Zlína, který uvolnil Dujčáka. Ten v pádu podstřelil vybíhajícího gólmana. (34:19) (34:19)

57
    Na branku Zlína odpovídají hosté ze sedmičky. Rozdíl se drží na patnácti bodech, o vítězi je rozhodnuto. (35:20) (35:20)

58
    Úspěšný zásah domácího brankáře rezultuje v protiútok a branku Kafky. (37:21) (37:21)

60
    Buček zůstal zcela neobsazen na středu hřiště a zvyšuje na 38:21. (38:21) (38:21)

60
    Poslední minuta nakonec přináší tři branky, ještě jednu na každé straně. Utkání končí. (39:22) (39:22)

60
    Konec zápasu. (39:22)

Domácí si připisují jasné vítězství, ke kterému nakročili už v prvním poločase, jenž vyhráli o deset branek. Ve druhé části hry svůj náskok dokázali ještě navýšit a nakonec vítězí o 17 branek. (17:27:08)