Hokejová Liga mistrů (24. září 2014) (kon.)
Hokejová Liga mistrů (24. září 2014)

cz Streda 24.09.2014, 12:00Hokejová Liga Majstrov
    Liberec po druhé třetině stále vede - 2:1.

18:54
    Kolín sedm vteřin před koncem druhé třetiny snižuje na 1:2. Po nepovedené Ohmannově střele puk doputoval až na hokejku Alexandra Sulzera, který se již nemýlil.

18:35
    Bílí Tygři Liberec – Kölner Haie 2:0
    A prosazuje se také Liberec ! Znovu využívá přesilovou hru ! Autor první branky Jelínek nahrál před brankoviště Tomáši Bulíkovi, který zvyšuje náskok svého týmu!

17:48
    Tak domácí týmy prozatím dominují ! V 9. minutě Liberečtí využívají přesilovou hru. Petr Jelínek dorazil puk za brankáře Stefaniszina a střílí tak úvodní branku tohoto utkání.

14:47
    Jediný český tým dnes odehraje svůj pátý skupinový zápas. Liberečtí Bílí Tygři se na domácím ledě představí proti Kolínským Žralokům. Skupina A je velice vyrovnaná a šanci na postup má stále každý, Tygři by však dnes potřebovali vyhrát, aby se bodově dotáhli na Kärpät, který přivítá Košice.